Fırat Başyemenici

50cc Motor Tavsiye.

Recommended Posts

Fatih Evcin

bu ara bende bir 50 cc motor arayışındayım. Elektrikli motor yerine herkes 50 cc al diyor ama şu markayı al diyen çıkmadı daha :) 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Göktürk
2 saat önce, Fatih Evcin yazdı:

bu ara bende bir 50 cc motor arayışındayım. Elektrikli motor yerine herkes 50 cc al diyor ama şu markayı al diyen çıkmadı daha :) 

Kuba RX9 dedik ya:

okynXb.jpg

ses yok bari görüntü olsun.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek
11 saat önce, Fatih Evcin yazdı:

+1

9 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Kuba RX9 dedik ya:

okynXb.jpg

Güzelmiş bu :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

tip güzel :)  vites yarı otomatik, en sevmediğim vites tipi, bana göre berbat....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek

Nasıl yani.
Bunlardaki yarı otomatik nasıl çalışıyor

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Nasıl yani.
Bunlardaki yarı otomatik nasıl çalışıyor

debriyaj yok, vites pedalına dikkat, ayağını üstüne koyduğunda öne basınca yada topuk kısmından geriye basınca vites değişiyor, bu tip vites düşük hız sakin kullanım güçsüz motorlarda olur, 50cc de olabilir ama sevmiyorum, ya adam gibi debriyaj olacak yada tam oto olacak.... koca ayağımı koyduğumda farkında olmadan topuktan basıyorum vites atıyor yahu :D

yinede 4 zamanlı 50cc motor olması güzel, sesinide sevdim, benim 30 yaşındaki 2 zamanlı Simson kadar yakıyormuş, fena değil yakalamışlar teknolojiyi :D

maxresdefault.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Evcin

7.000 TL SYM orbit diye bir model inceledim dün , çok hoşuma gitti. Satan arkadaşım ömürlük bu motorla sen istediğin yere gidersin diyor :) 

Mesajı paylaş

Mesajın linki