İçeriğe Yönlendir

Ayı Boğan - 2001 Grand Cherokee 4.7 V8

Sami Demirpaz

Recommended Posts

Onur Doğan

Maşallah harika, Allah kaza bela vermesin.. LPG de kaç litre yakıyor tecrübe ettikten sonra paylaşabilirmisiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun Sami, Güle güle kullan, maşallah :nazar: :good1: Beklediğine değmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Kırk bir kere maşallah, kazasız belasız cezasız kullanırsın inşallah. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Hayırlı uğurlu olsun Sami. Cumartesi günü gözümüzle gördük. 10 numara
Saolasin abicim :)
Hayırlı olsun Sami 
2008 modelden 2001 e geçmek be kadar akıl işi diyordum ki; böyle temiz olacağını hiç düşünmemiştim. Maşallah diyelim
Ağız tadıyla bin inşallah 
Mehmet abi aslibda bu ise girerken akli mantigi bir kenara koyup basladik ama bunu gorunce icim daha rahat etti.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. 2005 yılında binmiştim, yeni lpg takılmış bir tanesine. Patronun aracıydı ve lpg takılır mı kendimce dalga geçiyordum. Binince anladım ki bu araca her türlü binilir. Bu arada rengi çok güzel. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Hayırlı olsun Sami. ALLAH kaza bela vermesin ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. 2005 yılında binmiştim, yeni lpg takılmış bir tanesine. Patronun aracıydı ve lpg takılır mı kendimce dalga geçiyordum. Binince anladım ki bu araca her türlü binilir. Bu arada rengi çok güzel. 
Lpg sistemi prins, bu araclarda en cok onerilen sistem. Gazda veya benzinde bir fark hissedilmiyor motorun buyuklugu sebebiyle. Benzinle binmek zor is ama yari fiyatina lpg ile daha iyi oluyor. Birkac kere olctum 9 lt yakan Mondeo ya gore ufak bir fark var arada.

Mehmet hocanin getirdigi isigi, Caglar abi kaputa koydu sanirim. Roketsavar [emoji16]00ee6852b2d3cae24ca5c2b935a1a636.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
14 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Lpg sistemi prins, bu araclarda en cok onerilen sistem. Gazda veya benzinde bir fark hissedilmiyor motorun buyuklugu sebebiyle. Benzinle binmek zor is ama yari fiyatina lpg ile daha iyi oluyor. Birkac kere olctum 9 lt yakan Mondeo ya gore ufak bir fark var arada.

Mehmet hocanin getirdigi isigi, Caglar abi kaputa koydu sanirim. Roketsavar emoji16.png00ee6852b2d3cae24ca5c2b935a1a636.jpg

Yok yok, direkt roketatar.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
(düzenlendi)

Maaşallah hayırlı olsun 

tarihinde Nuri Güngör tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Bunun arkasına güzel bir karavan lazım [emoji4]

Ruhsata isli, varsa cekeriz. Bende birkac gundur ucuz yollu karavan bakiyorum istemsizce. Iki senelik tatil parasina var aslinda :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Adamların ülkelerinin iki ucu kıta kadar. Her türlü iklime yola dayanacak ürünler yapıyor 
Toyota ya niye taş gibi diyorlar abi o zaman.
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Hayırlı olsun kardeşim.Rabbim kazasız belasız kullanmak nasip etsin.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Evren Erakçora yazdı:
12 saat önce, Servet Aydın yazdı:
Adamların ülkelerinin iki ucu kıta kadar. Her türlü iklime yola dayanacak ürünler yapıyor 

Toyota ya niye taş gibi diyorlar abi o zaman.

Toyota da sağlam ancak ikisi ile yol yapınca jeep arayı açıp gidiyor 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

Ruhsata isli, varsa cekeriz. Bende birkac gundur ucuz yollu karavan bakiyorum istemsizce. Iki senelik tatil parasina var aslinda :)

Çok mantıklı... 

Sonra hevesini alınca satarsın.. 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çok mantıklı... 
Ona da bir guvenli park bulmali. Istanbuldaki Jeep ci arkadaslarla ortaklasa alalim herkes tatilinde kullanir hehe
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
2 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:
3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çok mantıklı... 

Ona da bir guvenli park bulmali. Istanbuldaki Jeep ci arkadaslarla ortaklasa alalim herkes tatilinde kullanir hehe

tanıdık jeep ci varmı akraba flan da olur ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...