İçeriğe Yönlendir

Kuga - 2014 Gündüz Far Uygulaması

Sedat Bayındır

Recommended Posts

Sedat Bayındır

kuga 2014 gündüz far montaj elektrik bağlantısında yardım edebilecek arkadaş aranıyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Çok teknik bir konu olup, yapılacak en küçük yanlış bile sıkıntılara neden olabilir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Aliexpresste gündüz farı modülü var. Alıp bir sigorta ile doğrudan aküye bağlıyorsunuz. Araç çalışmıyorken akü voltajı 12V olduğunda gündüz farları yanmıyor. Araç çalışıp akü voltajı 13-14V olduğunda gündüz farlarını yakıyor. 

Mehmet abi kullanıyordu daha detaylı bilgi verir. @Mehmet Ozyurek

Yorum bağlantısı
Sedat Bayındır

aslında direk aküden anmak istemedim fakat dediğiniz mantıklı geldi Mustafa bey deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Sedat Bayındır

denedim fakat yakamadım.mehmet beyden yardım istedim.

Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Merhaba, Bende 2015 Kuga var, farı sürekli açık bırakıyorum. Aracı kilitleyince far da kapanıyor. Modüle neden ihtiyaç var anlamadım. Aracın içinde beklediğinizde de ~10 dk sonra aracın elektriği kesiliyor

Yorum bağlantısı
Sedat Bayındır

2adet / Sinyal Lambaları Torna ile 2012-2014 2015 2016 2017 Ford Kuga Escape için% 100 su geçirmez LED DRL Gündüz Yanan Işıklar set

aliexpress ten getittirdim.https://www.aliexpress.com/item/Wholesale-FOR-FORD-Kuga-Escape-2013-2017-DRL-Driving-Daytime-Running-Light-DRL-car-styling-fog/32733609356.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.9f884c4dtpYtah

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sedat Bayındır

ModüL arızalı modülü iptal edip direk aküden alınca Kablolar fazla ısınıyor 

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Muammer Akbulut
On 19.06.2018 at 18:42, Sedat Bayındır yazdı:

2adet / Sinyal Lambaları Torna ile 2012-2014 2015 2016 2017 Ford Kuga Escape için% 100 su geçirmez LED DRL Gündüz Yanan Işıklar set

aliexpress ten getittirdim.https://www.aliexpress.com/item/Wholesale-FOR-FORD-Kuga-Escape-2013-2017-DRL-Driving-Daytime-Running-Light-DRL-car-styling-fog/32733609356.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.9f884c4dtpYtah

Merhaba, 2016 Kuga aracım için bende bu üründen aldım. Sedat bey bağlantı sorununu çözebildiniz mi?

Hafta sonu bağlantı için kontrol ettim. Gündüz farı (drl) için mor-beyaz kablolarda enerji oluyor, şasi siyah-beyaz. Benim aldığım drl ürünün sinyal özelliği yok. Doğrudan bağlamayı düşünüyorum, sadece 2 mor-beyaz kablo var ve ikisine de enerji geliyor, tereddütte kaldığım kısım bu oldu. 

Far soket bağlantı şeması bulabileceğim bir yer var mı? Sanırım Focus 3 serisinin far soketleri Kuga ile aynı. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Bağlantıyı sorunsuz yaparsam görselleri buradan paylaşırım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...