İçeriğe Yönlendir

Ufak Bir Boya Problemi

Furkan Bakırel

Recommended Posts

Furkan Bakırel

Maalesef arabaya pasta atılırken atan arkadaşın elinin ayarı olmaması sebebiyle boyalı parçada makineyi uzun süre tutmuş boyayı almış biraz, sonra düzeltmek amacıyla sıfır su zimparayla zimparalayip pürüzsüz hale getirmişler lakin daha da kötü olmuş bunu ne yapabilirim nasıl düzeltebilirim çok göze batıyor felaket canım sıkıldı bu duruma.Alttan eski boya çıkmış sanırım komple boyatalim mi?984111876012305dec5eb44308768b1a.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

En azından daha önceden de boyalı parça. Boyama işi sizin hassaslıgınıza göre değişir. Fazla sırıtmıyor gibi ama yıkadıkca büyüyebilirmi oda var.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Parça boyalı olduğundan zımparanıp tekrardan düzgünce boyatılır bu şekilde yıkama aşınma vs. ile ilerleyecektir. Etik olarak işlemi yapan kimsenin bu sebeple oluşan zararınızı da karşılaması gerekir.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Yıkadıkca büyümez de foto da çok belli olmamış lakin bayağı siritiyor bakar bakmaz kabak gibi belli.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Vernik duruyor o zaman?
Valla anlamadım ki böyle ele gelen birşey yok pürüzsüz ama görüntü bu şekilde boyacı ustası baktı boyanacak başka şekilde düzelmez dedi boyatacagiz artık ne yapalıyım.
Yorum bağlantısı
Koray Demir
9 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

bende de vardı geçen ay yarısnı boyattım arabanın çok güzel oldu şlimdi

Yeni boyalı araçlar Amerika’da daha değerli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Yeni boyalı araçlar Amerika’da daha değerli.

otomotviden anlayana burada da ama %1 olarak kalıyor piyasa payı

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Maalesef arabaya pasta atılırken atan arkadaşın elinin ayarı olmaması sebebiyle boyalı parçada makineyi uzun süre tutmuş boyayı almış biraz, sonra düzeltmek amacıyla sıfır su zimparayla zimparalayip pürüzsüz hale getirmişler lakin daha da kötü olmuş bunu ne yapabilirim nasıl düzeltebilirim çok göze batıyor felaket canım sıkıldı bu duruma.Alttan eski boya çıkmış sanırım komple boyatalim mi?984111876012305dec5eb44308768b1a.jpg

Bu pasta cila dediğiniz işlem için ne kadar ücret ödediniz? Boya ölçümü yapmadılar muhtemelen elinin ayarı değil kara cahilliğinden olmuş resmen kaç bin devire çıkardı kim bilir sonuç olarak aracın renginden dolayu ufak bi alandan fazlası boyanıp düzelecektir
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Bu pasta cila dediğiniz işlem için ne kadar ücret ödediniz? Boya ölçümü yapmadılar muhtemelen elinin ayarı değil kara cahilliğinden olmuş resmen kaç bin devire çıkardı kim bilir sonuç olarak aracın renginden dolayu ufak bi alandan fazlası boyanıp düzelecektir
Pasta cila 150 lira :) şaka bir yana bu işi yapan kuzenim yeni dükkan açtı bizde kıyak olsun diye al da yap dedik sonuç bu ...Yoksa sanayicilere araba vermem hiçbir zaman yağını bile kendimiz değiştiriyoruz oldu ne yapalım [emoji4].
yarısnı kim ödeyecek?
Bunu yapan arkadaş [emoji4].
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kuzen ise bilemedim, sonuçta öncekinin yaptığı boyayı macunu nereden bilsin. allta görünen yanılmıyorsam çelik macunlu tamiratlı bölge.

ben kuzen olsam tüm boya masrafını öderdim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Boyanın üstüne atılan  boya nasıl çıkarılır,ilk boyaya zarar vermeden?

temizlik tineri ve ehil bir parmak ile mümkün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...