İçeriğe Yönlendir

Mitsubishi Lancer Alınır mı ? Bütçem 40000

Yusuf Mücahid Yılmaz

Recommended Posts

Yusuf Mücahid Yılmaz

Herkese selamlar, iyi bayramlar. Forumu bayadır takip ediyorum, fakat yeni üyeyim.

Albea aracımı sattım nasipse yakın zamanda araç alıp binmem lazım. kriterlerim şu şekilde;

2007 model üstü

150.000 km geçmemiş

Az yakan,çok kaçmasına gerek yok

Benzin+LPG

Aslında aklımdaki araç Mitsubishi Lancer. Ama 2.el kaygısından ve parçaları pahalı olarak söylenmesinden sonra kışın 40 bin istenen 2009 1.5 invite modellerine şuan 45 bin istiyor olmaları beni arabadan soğuttu. Yinede istediğin kriterlerde bütçeme uygun bulursum niyetim var. Siz değerli arkadaşlarımın önerileri bekliyorum, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Yusuf Mücahid Yılmaz
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

İlandaki araçlar yaramaz hocam. Hasar kayıtlı araç almam, miktar belirtilen hasarlarda ise değişen parçalar önemli tabii ki . 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
21 dakika önce, Yusuf Mücahid Yılmaz yazdı:

İlandaki araçlar yaramaz hocam.

2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

mesela linki.

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

cruze bulabilirsiniz o paraya lancer forumda elektrikli süpürge verdiğim arkadaşta vardı o bilgi verebilir.

sene 2014,

2011 hyundai elantra mode 1.6 - 132ps otomatik 54.000km 37,500 e vermiştim. hey gidi günler.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
cruze bulabilirsiniz o paraya lancer forumda elektrikli süpürge verdiğim arkadaşta vardı o bilgi verebilir.

sene 2014,

2011 hyundai elantra mode 1.6 - 132ps otomatik 54.000km 37,500 e vermiştim. hey gidi günler.
Hahh o benim işte. Elekteikli süpürge deyince hemen bitiverdim burada. :) bu vesile ile tekrar teşekkürler Erdem.

Lancer 1.5 invite 3 yıldır kullanıyorum. Çok memmunum. Parçalar pahalı diye bişey yok piyasada ki arabalar ile aynı sayılır.

Yakıt olarak son zamlarla uzun yolda 23 krş yakıyor. Bugün 10.5 saatte kuşadası istanbul yaptım. 140tl lpg+55tl feribot masrafım oldu.

Özellikle bilmek istediğiniz soru varsa yardımcı olurum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
8 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

1.33? Uzun yolda mutlu etmez. Yine atmosferik c segmentinde 1.6 eşik olmalı 

Yorum bağlantısı
Yusuf Mücahid Yılmaz

Model-yıl bazında 2005'e kadar olabilir ama km konusunda takıntım var malesef. 200.000 kmde aracı bilsem ki çok iyi motor %90 yine binemem. 

Yorum bağlantısı
Yusuf Mücahid Yılmaz
50 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Hahh o benim işte. Elekteikli süpürge deyince hemen bitiverdim burada. :) bu vesile ile tekrar teşekkürler Erdem.

Lancer 1.5 invite 3 yıldır kullanıyorum. Çok memmunum. Parçalar pahalı diye bişey yok piyasada ki arabalar ile aynı sayılır.

Yakıt olarak son zamlarla uzun yolda 23 krş yakıyor. Bugün 10.5 saatte kuşadası istanbul yaptım. 140tl lpg+55tl feribot masrafım oldu.

Özellikle bilmek istediğiniz soru varsa yardımcı olurum

Çok iyi olur, sorularım biraz kalabalık cevaplarsanız çok mutlu olurum :) 

LPG ile uyumu nasıl? Şehir içi yakıt tüketimi ne kadar ? 

Aracınızda modifiye, yazılım vs. var mı? Varsa maliyeti nedir ?

Sizce  2009-2010 model temiz araç bulunduğunda en fazla ne kadar verilmeli ?

Aracın +/- yönleri size göre nelerdir?

Teşekkürler.

9 saat önce, Görkem Karakaş yazdı:

Focus 2 bulunabilir benzin+ LPGli 2006-2007 ama lancer hakkında bilgim yok

Focus tercihlerim arasında, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
16 saat önce, Yusuf Mücahid Yılmaz yazdı:

Herkese selamlar, iyi bayramlar. Forumu bayadır takip ediyorum, fakat yeni üyeyim.

Albea aracımı sattım nasipse yakın zamanda araç alıp binmem lazım. kriterlerim şu şekilde;

2007 model üstü

150.000 km geçmemiş

Az yakan,çok kaçmasına gerek yok

Benzin+LPG

Aslında aklımdaki araç Mitsubishi Lancer. Ama 2.el kaygısından ve parçaları pahalı olarak söylenmesinden sonra kışın 40 bin istenen 2009 1.5 invite modellerine şuan 45 bin istiyor olmaları beni arabadan soğuttu. Yinede istediğin kriterlerde bütçeme uygun bulursum niyetim var. Siz değerli arkadaşlarımın önerileri bekliyorum, teşekkürler.

lancer kesinlikle tavsiye ederim. Face gruplarından şehrinizdeki lancercilerle tanışın hem daha detay bilgi hemde daha cazipe size araba bulurlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
7 saat önce, Yusuf Mücahid Yılmaz yazdı:

LPG ile uyumu nasıl? Şehir içi yakıt tüketimi ne kadar ? 

Benim araçta prins silverline var şu ana kadar problem çıkartmadı performans olarakta benzinle eşdeğer diyebilirim. Bu birazda gazdan kaynaklı. Shellgaz da araç daha atak ama mesafe kısa. POgazda araç daha hantal ama mesafe daha uzun gidiyor. 

İstanbul şehir içi 7.5 - 8.5lt.

Uzun yolda şaşmıyor 6- 6.8 arası

Aracınızda modifiye, yazılım vs. var mı? Varsa maliyeti nedir ?

Aracı tamamen orijinal kullanıyorum sadece beyinden 100tl ye ek özellikleri açtırdım.

Benim araç 1.5 otomatik olduğu için chiptuning yapılamıyor. sadece pedal commander taktıranları biliyorum.

Sizce  2009-2010 model temiz araç bulunduğunda en fazla ne kadar verilmeli ?

Piyasa fiyatları uçtu ama 35-40 arası. zaten gerçekten satmak isteyen bu civarda fiyat yazar.

Aracın +/- yönleri size göre nelerdir?

Benim bir araçta aradığım kriterlere göre sadece bagaj 400lt bana küçük geliyor. 

Ev ahalisi büyüyor yetmiyor. Lancer gidince yerine gelecek araç passat variant yada skoda superb olacak

Motor 1.5 ama yokuşta bayılmıyor.

En sevdiğim yönü kasası 10 yıllık olmasına rağmen piyasada yeni arabalardan daha yakışıklı ve ben buradayım diyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Düşünürseniz aracım satılıktır, ilanı şu an biyerde yok, konusu aşağıda 40 bine verebilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Mücahid Yılmaz
3 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

Benim araçta prins silverline var şu ana kadar problem çıkartmadı performans olarakta benzinle eşdeğer diyebilirim. Bu birazda gazdan kaynaklı. Shellgaz da araç daha atak ama mesafe kısa. POgazda araç daha hantal ama mesafe daha uzun gidiyor. 

İstanbul şehir içi 7.5 - 8.5lt.

Uzun yolda şaşmıyor 6- 6.8 arası

Aracı tamamen orijinal kullanıyorum sadece beyinden 100tl ye ek özellikleri açtırdım.

Benim araç 1.5 otomatik olduğu için chiptuning yapılamıyor. sadece pedal commander taktıranları biliyorum.

Piyasa fiyatları uçtu ama 35-40 arası. zaten gerçekten satmak isteyen bu civarda fiyat yazar.

Benim bir araçta aradığım kriterlere göre sadece bagaj 400lt bana küçük geliyor. 

Ev ahalisi büyüyor yetmiyor. Lancer gidince yerine gelecek araç passat variant yada skoda superb olacak

Motor 1.5 ama yokuşta bayılmıyor.

En sevdiğim yönü kasası 10 yıllık olmasına rağmen piyasada yeni arabalardan daha yakışıklı ve ben buradayım diyor :)

Gerçekten yakışıklı bı araba :) Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. 

4 saat önce, Talha Bilgi yazdı:

lancer kesinlikle tavsiye ederim. Face gruplarından şehrinizdeki lancercilerle tanışın hem daha detay bilgi hemde daha cazipe size araba bulurlar

Üye oldum teşekkür ederim.

2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Düşünürseniz aracım satılıktır, ilanı şu an biyerde yok, konusu aşağıda 40 bine verebilirim

Daha yüksek modellere öncelik verdim suanlik teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
(düzenlendi)

Merhaba.

Acizane tavsiyem , toyota avensis t25 1.6 benzin +(lpg)

kullandığımdan dolayı tavsiye ederim. ekonomik güvenli ve yeterli donanım ile bagaj hacmi var. 

Yeterince ekonomik. şu anda aracımla 28 krs civarı yakıt ortalaması var. çok atak değil. ama aman aman da hantal değil. özellikle yüksek hızlarda izolasyon ara hızlanma ve yol tutuşu yeterli modeline göre. lpg uyumu sorunsuz VVT-i motora. parça sorunu yok. kronik arızası yok. diz hava yastığı dahil 7 hava yastıklı. D segmenti bir otomobil.

şöyle bir örnek link var;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ubba-2008-model-toyota-avensis-1.6-comfort-100.000-km-emsalsiz-578521416/detay

aracın benimle ilgisi yoktur. örnek olması sebebiyle attım .

tarihinde Murat Azalma tarafından düzenlendi
bilgi ekleme
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Mücahid Yılmaz
11 saat önce, Murat Azalma yazdı:

Merhaba.

Acizane tavsiyem , toyota avensis t25 1.6 benzin +(lpg)

kullandığımdan dolayı tavsiye ederim. ekonomik güvenli ve yeterli donanım ile bagaj hacmi var. 

Yeterince ekonomik. şu anda aracımla 28 krs civarı yakıt ortalaması var. çok atak değil. ama aman aman da hantal değil. özellikle yüksek hızlarda izolasyon ara hızlanma ve yol tutuşu yeterli modeline göre. lpg uyumu sorunsuz VVT-i motora. parça sorunu yok. kronik arızası yok. diz hava yastığı dahil 7 hava yastıklı. D segmenti bir otomobil.

şöyle bir örnek link var;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ubba-2008-model-toyota-avensis-1.6-comfort-100.000-km-emsalsiz-578521416/detay

aracın benimle ilgisi yoktur. örnek olması sebebiyle attım .

Mantıklı bı seçim olabilir teşekkür ederim araştırmaya başlıyorum. Nasip bugun yorumdan sonra Avensis 2005 model araçta seyahat ettim gayet güzeldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...