İçeriğe Yönlendir

Araç İçi İp Neon Aydınlatma

Emirhan Karaca

Recommended Posts

Emirhan Karaca

Arkadaşlar merhaba ben ip neon lardan almayı düşünüyorum 3e bölücem  kapı birde orta konsol bunları 3 ayrı roleye birleştiricem sonrada bu 3 rolelerin + ve - lerini birleştiricem ve üç ayrı rolenin tek + ve - si olacak fakat şöyle istiyorum parkları yakınca onlarda yansın şöyle yapsam parkların sigortasına + yı bağlasam - yide araçta boyasız herhangi bir yere bağlasam olurmu nasıl olur bu işlere elim yatkındır altından kalkabilirmiyim? kablolamayıda döşeme altından direklerin ordan kapı fitilinde falan geçirmeyi düşünüyorum sizce nasıl olur tesisat doğru olurmu sadece kafamda taslak düşündüm o kadar.

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/arac-ici-5-metre-neon-led-isik-arac-torpido-arasi-ip-led-lamba-kirmizi-renk-357962665 

Bunu düşünüyorum 2 adet role veriyor yanında bir rolede ben alırım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
5 saat önce, Emirhan Karaca yazdı:

Arkadaşlar merhaba ben ip neon lardan almayı düşünüyorum 3e bölücem  kapı birde orta konsol bunları 3 ayrı roleye birleştiricem sonrada bu 3 rolelerin + ve - lerini birleştiricem ve üç ayrı rolenin tek + ve - si olacak fakat şöyle istiyorum parkları yakınca onlarda yansın şöyle yapsam parkların sigortasına + yı bağlasam - yide araçta boyasız herhangi bir yere bağlasam olurmu nasıl olur bu işlere elim yatkındır altından kalkabilirmiyim? kablolamayıda döşeme altından direklerin ordan kapı fitilinde falan geçirmeyi düşünüyorum sizce nasıl olur tesisat doğru olurmu sadece kafamda taslak düşündüm o kadar.

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/arac-ici-5-metre-neon-led-isik-arac-torpido-arasi-ip-led-lamba-kirmizi-renk-357962665 

Bunu düşünüyorum 2 adet role veriyor yanında bir rolede ben alırım.

Emirhan bey merhaba; bende 4 adet  1 m her birinin ayrı inverteri olan led var elimde daha önce kendi aracım için almıştım ancak montaj edemedik kapılarda 12 volt alamadığımız için. sonrada aracı satınca evde duruyor. isterseniz onları verebilirim. resimlerini görmek isterseniz özelden cep telefonu numaranızı gönderin watsaptan göndereyim.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Alpay Sumer

neon uygulamasini isigi guzel ve uyumlu oldugunda seviyorum... gece guzel gorunuyor ama kamuflesini guzel yapmalisiniz yoksa gunduz cok kotu gorunuyor...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Neden 3 tane röle.
Ne kadar akım çekiyor ki bu.
Röleye neden gerek var.
Röle bağlayınca elektriği nereden alacaksınız.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Neden 3 tane röle.
Ne kadar akım çekiyor ki bu.
Röleye neden gerek var.
Röle bağlayınca elektriği nereden alacaksınız.
1 metresi 200ma çekiyor
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Direk park sigortasına bağlanabilir o zaman.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kesinlikle. Kalın misina ipinin iki başında Led var. Bazılarında bir tane

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Neonlarda bulunan bir adet kendinden röle var zaten. Bütün hepsini aynı röleye hat çekip yakabilirsiniz. Ayrı ayrı röleye gerek yok

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...