İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Ford Fiesta 2001 Silecek Kolu Tamiri

Yasin Güneş

Recommended Posts

Yasin Güneş

Merhaba 

Geçenlerde bir konu açmıştım forumda ön silecek suyu çalışmıyordu. Yani ortalama kere 10 basınca birinde su atıyordu arka silecek suyu sorunsuz çalışıyor. Hortumlar tıkalı değil motor sağlam tek sorun silecek su butonu. Oksitlendiğini düşünüyorum. Resim de paylaştığım yeri nasıl sökebilirim. Sökünce arızayı gidermek için ne yapabilirim ? 

ED69NB.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Verdiğim linkin adresi İstanbul'da. Profilinizden orada yaşadığnızı görüyorum. Gidip alıp hatta montajını bile aynı anda yaptırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Yasin Güneş
12 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Verdiğim linkin adresi İstanbul'da. Profilinizden orada yaşadığnızı görüyorum. Gidip alıp hatta montajını bile aynı anda yaptırabilirsiniz.

yok hocam ona baktım ben ankara da ürün.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ankara'da olsa dahi, bugün kargoya verseler yarın elinizde ama, yine de tercih sizin tabii ki.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Git bir tane ford parçacısına 10 dükkandan 8 de bulursun bu parçayı zaten. Al tak kendin hiç uğraşma.

Ben de yenilemiştim silecek kolunu bozulduğu için. İçini merak ettim açtım, geri kapatamadım :) çok çabuk dağıldı her tarafı. 

Hiç uğraşma kendini de yorma. 140 - 150 TL arası bir şeydi benim aldığımda da. kendin takarsın zaten çok basit montajı. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Yasin Güneş yazdı:

yok hocam ona baktım ben ankara da ürün.

05325709624 İstanbul maslak Serdar bey. rafta mevcut sizin için aradığımı söyleyin.

5 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Dur dur kızma, sitenin kendisinde bile search edince bu parça çıktı, ben ne yapayım :)

Şu doğru olmalı sanırım:

http://www.onlinefordyedekparca.com/U75,56,far-silecek-kolu-hatchback-br-95ag-11k665-da-elektrik-95ag-11k665-da.htm

raftaki mala bakarım makbüldür.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Yasin Güneş
8 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

05325709624 İstanbul maslak Serdar bey. rafta mevcut sizin için aradığımı söyleyin.

raftaki mala bakarım makbüldür.

ÇAĞLAR BEY ARADIM ARKADAŞI SİZDE SÖYLEMİŞSİNİZ SAĞOLUN İŞ ÇIKIŞI ALMAYA GİDİYORUM.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

acilmiş muayeneye lazımmış bulunur :)

50 dakika önce, Yasin Güneş yazdı:

ÇAĞLAR BEY ARADIM ARKADAŞI SİZDE SÖYLEMİŞSİNİZ SAĞOLUN İŞ ÇIKIŞI ALMAYA GİDİYORUM.

montaj için oradan osman/fatih e geçin maslakta 05358954682

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Onur Okudan

Silecek kolu zamanlayici hepsinde ayni calisiyor ? Sorunu ve cozumunu bilen var mi ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...