İçeriğe Yönlendir

Mondeo - Bu Parçalar İçin 1000 tl Normal mi ?

Sedat Demircan

Recommended Posts

Sedat Demircan

Arkadaslar bugün yolda giderken v kayışı yerinden attı. Direksiyon sertleşti ama sanayiye gittim faturali iş yapan özel bi servis v kayışının atmasinin sebebini direksiyon pompasina bagladi..ve pompayi degismeden kayışı taksak yine aynı olacak dedi.pompayi değişmek için de triger kayışı sokilecek sokunce de rulmanlari gitmiş ikisinin dedi ve set olarak triger de almaya karar verdik nasıl olsa sokulecek bi daha işçilik ilerde vermemek için .devirdaim de bozuk dedi anlayamdim kafam hala karışık zaten devirdaim yüzünden mi attı kayış Yoksa direksiyon pompasi yüzünden mi valla şuan anlayamiyorum :) gittiğim usta emek oto Merzifon da işini en iyi yapan usta ve garantili yapıyor diye çok da soramadim ama değişen parçalar birbiriyle alakalı parçalar mi sizce ?

Fiyat :

triger set dayco,v kayışı ve bilyasi  bosch marka ,devirdaim seti valeo,direksiyon pompasi, 5 lt antifriz+işçilik:1000 tl

tutacak .bazı parçalar ankaradan gelecek diye araç pazartesi teslim inş.fiyat vb değerlendir ir misiniz ?

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Gecmis olsun, Az bile yapilanlara gore ,bu bahaneyle agir bakim da yapilmis oluyor

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Direksiyon pompası sanırım revizyon görecek. Yalpa falan mı yapıyor acaba kasnağı?

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)

fiyat çok çok iyi hemen yaptırın, sadece direksiyon pompası 900 1000 tl civarında

500 TL de işçilik alsa süper olur ! :good1:

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...