İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Tablet Montajı

Hikmet Türker

Recommended Posts

Hikmet Türker

Merhaba;
Bir müddettir aux'a bağladığım S3 telefonumu hem müzik hemde navigasyon olarak kullanıyorum.Bunun yerine TAB A7  7'' Tablet alacağım.10'' çok büyük gelir diye düşünüyorum.Bu konuda sizlerin fikirlerini almak istiyorum.Birde bağlantısı için cd rom yuvasına takılan stantlar mevcut daha iyisini bulamadım.Mevcut teyibe zararı olur mu aramızda kullanan var mı acaba?

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş

Aux den navigasyon nasıl yapıyorsun Aracın ekranına yansıtamazsın ki? Varsa bir yöntemi bizde yapalım

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
4 saat önce, İlyas Demirbaş yazdı:

Aux den navigasyon nasıl yapıyorsun Aracın ekranına yansıtamazsın ki? Varsa bir yöntemi bizde yapalım

Navigasyon ekranı olarak  telefonun  ekrani kullanılıyor. Telefonun sesini aux ile aracın hoparlörlerine vermiş Hikmet Bey...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Türker

İnan Bey'in yazdığı gibi telefon ekranından takip ediyorum.Car web guru kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Ulugöl
(düzenlendi)

Dediğiniz gibi 10" çok büyük olur. 7" idealdir. CD yuvasına takılan aparatları ben de duydum. Ancak bazı fonksiyonlara erişimde zorluk yaşayabilirsiniz. Teybin ekranı, çevresindeki düğmeler ve hatta belki de "Dörtlü Flaşör "düğmesi bile tabletin arkasında kalabilir.

Bu arada "Car Web Guru" araçla Bluetooth vb iletişim kuruyor mu, yoksa GPS üzerinden mi işlem görüyor?

Bu arada bir video buldum. Araba Ford :)

tarihinde Mustafa Ulugöl tarafından düzenlendi
İlave içerik
Yorum bağlantısı
Hikmet Türker

Araç ile bağlantısı yok. GPS üzerinden hız, konum, geçmiş konumları ve koordinat bilgileri mevcut. 

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Ben şuan 2006 ford cmax aracımda aktif olarak kullanıyorum.Neredeyse bütün yöntemleri denedim,cama yapıştırma,gögse mıknatısı yapıştırma,cd yuvasına aparat takma gibi.

Hem 10.1 hemde 7 inç kullandım.10 Çok büyük,7 iyi sayılır.Aslında 8 inç kare tarzı degide,dik dörtgen tarzı tablet daha güzel yatay uzun tablert..

1-benim kullandıgım cd yuvasına takılan sürüş esnasında hep titreşim yaptı,vazgeçtim kullanmadım.

2-Gögse yapıştırılan mıknatıs,nekadarda iz yapmıyor densede iz yapıyor,gögüste siyah yuvarlak gölge.

3-Cama yapıştırılan,hep aklında soru işareti kalıyor kendi kendine düşermi veya cama mesafe uzak oluyor,devamlı söktak veyasürüş esnasında tablete müdahele zor.

Ben şuan aktif olarak 2 yöntem kullanıyorum, 1- Havalandırma ızgarasına mıknatıs ( yatay uzun mıknatıs,ızgara paneline uygun) el altında takması çıkarması basit,güneş ,güneş fazla görmüyor.2-bu üründe tableti direk,aparat takıp gögse koyuyorsu.

foto yükleyeyemiyorum,ben yüklerim diyen arkadaş varsa watşaptan foto atabilirim,arkadaş yükler fotoları..isteyen bana mesaj atsın cep nomu vereyim.

maksat bilgi paylaşımı olsun.

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Merhaba;
Bir müddettir aux'a bağladığım S3 telefonumu hem müzik hemde navigasyon olarak kullanıyorum.Bunun yerine TAB A7  7'' Tablet alacağım.10'' çok büyük gelir diye düşünüyorum.Bu konuda sizlerin fikirlerini almak istiyorum.Birde bağlantısı için cd rom yuvasına takılan stantlar mevcut daha iyisini bulamadım.Mevcut teyibe zararı olur mu aramızda kullanan var mı acaba?
Baseus marka çinden magnetli tablet telefon tutucu alıp göğüse uygun bir yere takın. 10 inç büyük gelir her yeri düğmeleri kaplar. İşiniz bitince akşam söker torpidoya atarsınız.
Aux kablosu ile upraşmamak için Bluetooth Aux cihazı alın otomatik kablosuz bağlansın

Misal

Baseus evrensel araba cep telefonu mıknatıs tutucu 360 ayarlanabilir gps iphone samsung huawei lg htc için manyetik braketi dağı standı
http://s.aliexpress.com/zERVz2eQ?fromSns=Copy to Clipboard

Iphone için Baseus araç telefonu Tutucu X 6 6 S 7 manyetik araba Hava Firar Dağı Mobil tutucu Mıknatıs Magnetico Supporto Del Telefono
http://s.aliexpress.com/eIreMNbu?fromSns=Copy to Clipboard

Huawei honor 8 mıknatıs telefon tutucu için, marka baseus evrensel manyetik 360 derece dönüş telefon huawei p9 lite için araç tutucu
http://s.aliexpress.com/n2uyUFjA?fromSns=Copy to Clipboard

Baseus çok kaliteli markadır kullanıyorum. Yapışkanlı olanını çift taraflı bant ile konsola yapışır iz leke yapmaz

Yorum bağlantısı
Hami Erışık
(düzenlendi)

baseus çok kalitelidir

tarihinde Hami Erışık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...