İçeriğe Yönlendir

Focus II - 2009 Tesisat Çekme

Burak Pehlivan

Recommended Posts

Burak Pehlivan

Arkadaşlar 2009 model focus aracım var aracıma tesisat bağlamak istiyorum netten araştırdım ama konuyla ilgili hiç bir şey bulamadım aküden içeri nasıl kablo çekebilirim aracın şoför veya yolcu tarafında kablo çekebileceğim bir delik var mı.

Yorum bağlantısı
Efe Özer
23 saat önce, Burak Pehlivan yazdı:

Arkadaşlar 2009 model focus aracım var aracıma tesisat bağlamak istiyorum netten araştırdım ama konuyla ilgili hiç bir şey bulamadım aküden içeri nasıl kablo çekebilirim aracın şoför veya yolcu tarafında kablo çekebileceğim bir delik var mı.

Fiestada göğüsün sol tarafında motordan elektirik tesisatının girdiği delik vardı.Tesisat kablosu lastikten geçer lastik saca takılıdır.Focusdada mutlaka vardır.Ama tesisat kablosu kalın olduğu için  lastiğin içinden geçiremezsiniz, lastiği çıkartıp dışından geçireceksiniz.Buda su alma problemlerine gebedir.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Neden aküden direkt çekesiniz ki sigorta panelinden çok daha zahmetsiz elektrik alınabilir. Hem de orjinalin aparatlar var sigortayı fişe takar gibi elektrik alıyorsunuz..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Neden aküden direkt çekesiniz ki sigorta panelinden çok daha zahmetsiz elektrik alınabilir. Hem de orjinalin aparatlar var sigortayı fişe takar gibi elektrik alıyorsunuz..

Yetmiyor galiba.
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yetmiyor galiba.

İyi de paneldeki elektrik düzenli olur sıkıntı çıkarmaz. Akünün ise bir anı bir anını tutmaz ki. Yanlış mı düşünüyorum?  Daha önce sadece araç kamerası için elektrik aldığım için bilemiyor olabilirim tabi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...