İçeriğe Yönlendir

BidorBuy İsimli Alışveriş Sitesi

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek

Merhaba. Güney Afrika’da Durban’da bir satıcıdan bir motosiklet parçası almamız gerekiyor. Araştırdığım kadarıyla oranın hepsiburada’sı gibi birşey. Satıcıyı tanımıyorum ama whatsapptan iletişim kurdum. Sitedeki kargo ve komisyon dahil fiyat 365$. Elden alırsak 300$ olur diyor. Onu da sadece Paypalla kabul ederim diyor(bu kısmı pek anlamadım zaten). Ben bir arkadaşımı yönlendirip elden almayı kastetmiştim. Oraya uçan arkadaş var ama o da şu anda özel seneplerle gayrı faal:) 

Bu siteden daha önce alışveriş yapabilen oldu mu? Ben üye dahi olamadım telefonuma onay mesajı gelmiyor çünkü. Fikri olan var mı? 

Merak edenler için parça Suzuki gsxr600 için 32920-02H00 parça kodlu ecu.

Dünyada en ucuz bu adamda buldum o da kullanılmış parçaya flash atıp immobilizeri devre dışı bırakmış şu an tam işimize yarayan şey..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Dünyada :shok: Abi hic alışveriş yapmadim ve ilk defa senden duyuyorum.. Parçanın oynanmis olmasina karsin biz de yapamaz miyiz yani ustasi anlayani felan ?

Makina gergin ama heee bi tur atim gelemde. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Güney afrika'da benim tanıdığım bi abi var. Ayda 1 geliyo buraya onun adresine kargo yaptırırsak alır getirirler ufak bişeyse.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
13 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Güney afrika'da benim tanıdığım bi abi var. Ayda 1 geliyo buraya onun adresine kargo yaptırırsak alır getirirler ufak bişeyse.

Küçük bir kitap kadar. Özele mesaj atıyorum abi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
14 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Merhaba. Güney Afrika’da Durban’da bir satıcıdan bir motosiklet parçası almamız gerekiyor. Araştırdığım kadarıyla oranın hepsiburada’sı gibi birşey. Satıcıyı tanımıyorum ama whatsapptan iletişim kurdum. Sitedeki kargo ve komisyon dahil fiyat 365$. Elden alırsak 300$ olur diyor. Onu da sadece Paypalla kabul ederim diyor(bu kısmı pek anlamadım zaten). Ben bir arkadaşımı yönlendirip elden almayı kastetmiştim. Oraya uçan arkadaş var ama o da şu anda özel seneplerle gayrı faal:) 

Bu siteden daha önce alışveriş yapabilen oldu mu? Ben üye dahi olamadım telefonuma onay mesajı gelmiyor çünkü. Fikri olan var mı? 

Merak edenler için parça Suzuki gsxr600 için 32920-02H00 parça kodlu ecu.

Dünyada en ucuz bu adamda buldum o da kullanılmış parçaya flash atıp immobilizeri devre dışı bırakmış şu an tam işimize yarayan şey..

PAypal Türkiye'de kullanılmıyor. En güvenli alışveriş yöntemlerinden biriydi maalesef.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
14 saat önce, Zafer Bakar yazdı:

Dünyada :shok: Abi hic alışveriş yapmadim ve ilk defa senden duyuyorum.. Parçanın oynanmis olmasina karsin biz de yapamaz miyiz yani ustasi anlayani felan ?

Makina gergin ama heee bi tur atim gelemde. 

Makina Ankara’da dayımda zaten Zafer.. Dayım da bana bile vermez :)

Tamir görünce kısa sürede bozuluyormuş. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
55 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

PAypal Türkiye'de kullanılmıyor. En güvenli alışveriş yöntemlerinden biriydi maalesef.

Yurt dışından alış veriş yapmayalım diye her yolu deniyorlar.. 

Kısmen haklılar.. Ancak biri de bizi korumalı.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
37 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yurt dışından alış veriş yapmayalım diye her yolu deniyorlar.. 

Kısmen haklılar.. Ancak biri de bizi korumalı.. 

Yurtdışından alabilmem için vergi koysun, yine de almamı engellemesin. Keza vergisini de istediğinde ödüyorum, yine yaranamıyorum...

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

afrikada olan şey Türkiyede yokmu ? 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...