İçeriğe Yönlendir

Fluence - Motor Hasar Riski

Murat_Durmaz

Recommended Posts

Servet Aydın
Bilgisayara bağlamaya mı 400 lira istemiş. ? 
Muhtemelen, bağlantı ile birlikte vnt selenodi değişecek. Sadece bağlantı için o kadar rakam olmaz. Kafasına göre yazamaz rakamı
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Muhtemelen, bağlantı ile birlikte vnt selenodi değişecek. Sadece bağlantı için o kadar rakam olmaz. Kafasına göre yazamaz rakamı
Telefonda da teshis koyamazlar ki.
Yorum bağlantısı
Ali Gök
8 saat önce, Sani Gerşon yazdı:
8 saat önce, Murat_Durmaz yazdı:
bilmiyorum istanbulda mi yaşıyor sunuz. istanbul Kağıthane de renault abc servisı aradım bana yakın diye, randevuyu ayın 16 sına vermek isteyince yakın tarih istedim. çağlayan şubesine yönlendirdi beni. orası da bu cuma gününe verdi. 400 lira (kdv dahilmis default_smile.png)) ) dedi. vazgeçtim. yarın Bayrampaşa servisini de arayacağım.

Abc den uzak durun. Inanlar a bakabilirsiniz. Nesil oto var okmeydani'nda oraya bakabilirsiniz.

Inanlar otomotivin yerinde yeller esiyor artik 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Benim aracımda dün enjektör arıza gösterdi ama performansta herhangi bir düşüş olmadı. Aracı kenara çektim ve stop ettim. tekrar çalıştırdığımda mesaj yoktu. Fazla devir kullanmadan aracı 3 km kadar daha sürdüm. Yine mesaj çıkmadı. Bugünde mesaj yok. Acaba bende de sorun var mıdır?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cihat, 105 ve 110 dci motorlarda Siemens enjektör var. Tabiri caizse ömürlük. Yakıt sisteminde oluşan hataların hangisi olursa olsun o hata çıkar. Bizde bir ara yakıt filtresi nedeniyle çıktı. Aldığımız yeri değiştirdik sorun kalmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Cihat, 105 ve 110 dci motorlarda Siemens enjektör var. Tabiri caizse ömürlük. Yakıt sisteminde oluşan hataların hangisi olursa olsun o hata çıkar. Bizde bir ara yakıt filtresi nedeniyle çıktı. Aldığımız yeri değiştirdik sorun kalmadı
Anladım, yakın zamanda bakıma sokacağım arabamı, ondan sonra bakacağız o zaman.
Yorum bağlantısı
Murat_Durmaz
10 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bilgisayara bağlamaya mı 400 lira istemiş. ? 

evet 300 + kdv + değişecek parça maliyeti

3 saat önce, Ali Gök yazdı:

Inanlar otomotivin yerinde yeller esiyor artik 

evet , aradım numarada değişmiş, ulaşamıyorum. 

2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

shell diyorlar yakıt için, daha önce BP den alıyordum. depo bitsin bende yakıtı değiştireceğim. 

Yorum bağlantısı
Murat_Durmaz
11 saat önce, Sani Gerşon yazdı:
12 saat önce, Murat_Durmaz yazdı:
servis sadece tespit için 400 lira isteyince kendi ustama gitmeye karar verdim öncelikle. dediğiniz gibi clip ile bakıyorlarmis. bana çok geldi , hele ki sadece tespit için.

Bu imkansız? Böyle bi tarife yok. Bilgisayara baglamak tas catlasin 50tl. Bence varsa baska yetkili servis, yoksa ortaligi ayaga kaldirin.

yeni bir bilgi paylaşayım, rakama şaşırdınız ancak farklı bir servisi aradım. (Acar Bayrampaşa) burası da sadece tespite 250+kdv dedi. yani rakamlar bu şekilde,  :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Inanlarin numarasi degismedi komple kapatip kactilar. 

Calisanlar ortada kaldi insallah haklarini alabilmislerdir hersey satilik icrada 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
29 dakika önce, Murat_Durmaz yazdı:

yeni bir bilgi paylaşayım, rakama şaşırdınız ancak farklı bir servisi aradım. (Acar Bayrampaşa) burası da sadece tespite 250+kdv dedi. yani rakamlar bu şekilde,  :) 

Tuzla'daki servisim para bile istemedi. Bence telefonla değil, bi yerinde bakının derim.

15 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Inanlarin numarasi degismedi komple kapatip kactilar. 

Calisanlar ortada kaldi insallah haklarini alabilmislerdir hersey satilik icrada 

Deli gibi dolu bir servisti, nasıl bu hale geldiler?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
11 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Tuzla'daki servisim para bile istemedi. Bence telefonla değil, bi yerinde bakının derim.

Deli gibi dolu bir servisti, nasıl bu hale geldiler?

servis flan hikaye beylik düzü taraflarında  hayvani inşaatları flan vardı .  otomotiv ufak işleriydi zaten 1 günde herşeyi boşaltıverdiler sahibi 1 senedir yurtdışındaymış öncesinde zaten. 

inşallah çalışanlar haklarını alırlar

Fluance varken aşırı memnundum. 100 metreydi iş yerime arabayı gelip alıyorlar hertürlüm işini yapıp geride bırakıyorlardı. bi sorun var dediğimde detaylı inceliyorlardı seviyordum çalışanlar iyi niyetliydi yazık oldu ...

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
10 dakika önce, Ali Gök yazdı:

servis flan hikaye beylik düzü taraflarında  hayvani inşaatları flan vardı .  otomotiv ufak işleriydi zaten 1 günde herşeyi boşaltıverdiler sahibi 1 senedir yurtdışındaymış öncesinde zaten. 

inşallah çalışanlar haklarını alırlar

Fluance varken aşırı memnundum. 100 metreydi iş yerime arabayı gelip alıyorlar hertürlüm işini yapıp geride bırakıyorlardı. bi sorun var dediğimde detaylı inceliyorlardı seviyordum çalışanlar iyi niyetliydi yazık oldu ...

Haaa, tamam, inşaat batınca bunlarda yanında gitti. Üzücü olmuş. Herkes o servisten çok memnundu. İlk kez duydum, üzüldüm valla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...