İçeriğe Yönlendir

Focus II - Koltuk Kılıfı Tavsiyesi

Muhammet Dede

Recommended Posts

Muhammet Dede
(düzenlendi)

Merhabalar focus 2 aracımda koltuklarda ufak deformeler başladı ve bunların dahada artmaması ve değişiklik olması açısından 300tl barajını aşmamak kaydıyla koltuk kılıfı almak/yaptırmak istiyorum. Konyada yaşıyorum, varmıdır tavsiyesi olan :) internetten de alabilirim duruma göre.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Döşemecioglu Ilker bey...

Ankarada araca özel birebir kılıf  yapıyor. işinde uzman. Netten de sipariş geçebilirsiniz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İSMAİL ASLAN

İnternetten aldım otom üniversal deri kılıf prm101 çok memnunum Urfa da yaşıyorum terleme çok az orta kısımlar deri değil buda terlemeyi engelliyor. Kaliteli bir ürün

Arabam focus 2.5

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
İnternetten aldım otom üniversal deri kılıf prm101 çok memnunum Urfa da yaşıyorum terleme çok az orta kısımlar deri değil buda terlemeyi engelliyor. Kaliteli bir ürün
Arabam focus 2.5

Ismail Bey merhaba,tapatalk imzanizi kapatabilir misiniz?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İSMAİL ASLAN
Ismail Bey merhaba,tapatalk imzanizi kapatabilir misiniz?
İnan Bey merhaba iyi akşamlar, kapattım sanırım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Dede
(düzenlendi)
On 10.07.2018 at 20:57, İSMAİL ASLAN yazdı:

Arabam focus 2.5

İsmail bey merhaba iyi akşamlar, fiyatı ne kadardı acaba ? fotoğraf atma şansınız varmı :)

On 10.07.2018 at 20:36, İnan Çınar yazdı:

Döşemecioglu Ilker bey...

Ankarada araca özel birebir kılıf  yapıyor. işinde uzman. Netten de sipariş geçebilirsiniz...

evet görmüştüm websitelerini inceledim, malzeme kalitesi ve işçilikleri oldukça kalite kokuyor fakat model olarak çok standart bir model gibi geldi focus 2 için yaptıkları acaba farklı model çalışmalarıda varmıdır, bu konuda bilginiz varmı ? yani sadece tek model kılıf mı var focus 2 için bunu merak ediyorum

tarihinde Muhammet Dede tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Benim tavsiyem internetten almamanız geldiğinde beklemediğiniz gibi çıkarsa hoş olmaz döşemecilere gidip ordan hazır paket alın derim

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...