İçeriğe Yönlendir

Fiat Stilo'm

Buğra Höngül

Recommended Posts

Önder Özcan
15 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Hayırlı olsun :nazar:

Ne kullanmışlar bu arabanın içinde, küfür mü etmişler de böyle yapışmış :p

Eski sahibinin içinin güzelliği(!) dışına yansımış :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Hayırlı olsun ve kolay gelsin abi. İşlemler sırasında eldiven ve maske kullanıyor musun ? [emoji23]

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
15 dakika önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Hayırlı olsun ve kolay gelsin abi. İşlemler sırasında eldiven ve maske kullanıyor musun ? emoji23.png

Az kalır, HAZMAT ekibi çağırılmalı

osha-hazmat-training-online-e14516917871

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Bu ufak bişeydi kullanmadım yoğun işlemde maskesiz eldivensiz oluyor bunu işteyken öyle halletim masa üstü

Hayırlı olsun ve kolay gelsin abi. İşlemler sırasında eldiven ve maske kullanıyor musun ? [emoji23]

[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Az kalır, HAZMAT ekibi çağırılmalı

osha-hazmat-training-online-e1451691787144.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Bu ufak bişeydi kullanmadım yoğun işlemde maskesiz eldivensiz oluyor bunu işteyken öyle halletim masa üstü
Bu mesajdan anladığım kadarıyla daha berbatları gelecek.Bir fotoğrafta parçalar halinde diğer fotoğrafta toplu ve temiz görmeyi bekliyorum. [emoji2] Takipteyim kolay gelsin abi.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Cihat Küçükay yazdı:

Bence ocak başında davlumbaz olarak kullanmışlar :D

Süpere yorum.. :bravo:

57 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

osha-hazmat-training-online-e14516917871

En uygun görsel.. :bravo:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Harika uğraş gerçekten,bitsin de dışını görelim heves ettik. Beklerken normal çekirdek olmaz ama sütlü kabak çekirdeği bulsak ne güzel olurdu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
2 saat önce, Cem Işık yazdı:

Beklerken normal çekirdek olmaz ama sütlü kabak çekirdeği bulsak ne güzel olurdu

Çayı demledim. Çekirdekler nerede?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
16 saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Arkadaşlar hem burdan teknik hemde detailing bilgileri vereceğim çünkü aldığım araç leş, emoji4.png

Motor kısımlarını ilerleyen zamanda anlatacağım bugün çok ufak bir dokunuşla başladım aracı çekmedim bile bana yakışmayan halde ancak arkadaşlarım yakamı bırakınca kendi aracıma el atacağım terzi kendi söküğünü dikemiyor gerçekten

Gelelim mevzuya bugün iç kapı kilidi açma tuşu bozuldu sökeyim dedim oksit yapmıştır diye zaten gözüme takılıyordu o kötü görüntüsü bende restorasyon yapmış olurum diye söktüm

Tamam kirleri görmeyin emoji85.pngemoji85.pngemoji85.png

380994fb04e4a5211c0dda36ced8eebb.jpg

12 saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Devam ediyorum bugün içten gitmeye ama bolca malzeme çıkıyor
Geceleri rüyama giren aydınlatma ve skywindow tuş takımı
emoji4.pnge591df2eaf7d942be085151f20ee351e.jpg

Söktüm ve hiç şaşırmadım tuşların oynamasından belli olan kırıklara

86888a4facf3188bb44c0fbfd7cdad8c.jpg

0a870b8af101db723654f172d9de077d.jpg

Bu arabayı kullananı çok merak ettim doğrusu. 50 yaşındayım inanın böyle bir araba ne gördüm nede duydum. Bu arabayı kim nerede nasıl kullanarak bu hale getirmiş inanın TLC kanalındaki çöp evlere benzeyecek neredeyse. Allah size kolaylık versin bu arabanın içide kokudan geçilmiyordur şimdi.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Bu arabayı kullananı çok merak ettim doğrusu. 50 yaşındayım inanın böyle bir araba ne gördüm nede duydum. Bu arabayı kim nerede nasıl kullanarak bu hale getirmiş inanın TLC kanalındaki çöp evlere benzeyecek neredeyse. Allah size kolaylık versin bu arabanın içide kokudan geçilmiyordur şimdi.
Yok aracımda koku yok olsa almazdım baya kirli öyle süt et vs kokmuyor
Ogrenciyken kaldigim eve benzettim [emoji23]
[emoji23] [emoji23] Kaç günde temizliyordunuz pay biçeyim [emoji23][emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Yazlık lastik olmadan gezmişler yaz kış anlamadım gerçekten pirelli p1 serisi ile 4 lastiğin değişimini yaptım

Konular karışık gidiyor ama aklıma geleni yapıyorum dünkü tuş işlemini işyerimde yaptım vakit Olunca
4835b0e513915bbdf15dafadea15126c.jpg1abaff6a822d9de702f70a95f057a753.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
18 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:

Yok aracımda koku yok olsa almazdım baya kirli öyle süt et vs kokmuyoremoji23.png emoji23.png Kaç günde temizliyordunuz pay biçeyim emoji23.pngemoji23.png

isin cok zor diyip kacarim 😁

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Aracın yağ değişimini yaptım resmen su olmuştu castrol magnetech 10-40 ile değişimini yaptırdım yağ filtresini de değiştirdik

Elimizden gelen işlere geçtik sonrasında (yağ değişimide geliyor da lift yok[emoji6]) buji ve hava filtresini değiştirdik 3k sı olan erhanla [emoji4]d4e98a62e4e9d6fbeeabec5020978d23.jpg53f827211759492bd75c5efeacc4256d.jpg

Çıkan buji ve hava filtresi aracın neden gelirken gaz yemediği bununla beraber sonradan sonradan anlaşılacaktı

Aracın bujisi değiştikten sonra ecuya bağlanıp değerleri ölçecektik [emoji33][emoji33] beyine bağlanamadı devamını anlatacağım 2 yaşındaki oğlum elinde arabanın anahtarı henn hennn yapıp duruyor [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Allah para ve boş vakit versin sana da, reklamsız izleyelim şu filmi. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Tek kapı kısa süreliğine kullandık. Yavru Ferrari hissi vardı. Aşırı elektronik donanım vardı. Yılına göre 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bugün bende bir adet 3 kapı aldım. Modeline göre iyi duruyor bu araçlar. Bu konuyu takip etmekte fayda var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Boğaz kelebeği temizliği yapıldı ve en önemlisi bu araçta acudan adaptasyon yapmak adaptosyonu ecuya bağlanarak yaptım oğlumda temizlikte yardım etti00cff8f8f2987f68ee415417dacfe0cd.jpgf8366629d0f4b4c4bae20e308d3a194b.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
1 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:

Boğaz kelebeği temizliği yapıldı ve en önemlisi bu araçta acudan adaptasyon yapmak adaptosyonu ecuya bağlanarak yaptım oğlumda temizlikte yardım etti

Hay maşallah yeni detaycıya :) :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
8 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:

Boğaz kelebeği temizliği yapıldı ve en önemlisi bu araçta acudan adaptasyon yapmak adaptosyonu ecuya bağlanarak yaptım oğlumda temizlikte yardım etti00cff8f8f2987f68ee415417dacfe0cd.jpgf8366629d0f4b4c4bae20e308d3a194b.jpg

Harika! Masallah yakisikliya💙

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...