İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Yakıt Tüketimi Hakkında

Hamdi Gökhan Atasoy

Recommended Posts

Hamdi Gökhan Atasoy

arkadaşlar daha önce şikayetlerim olna mondeo mk3 2002 ghia aracımla ilgili sorunlarımın yüzde doksanınını çözdüm sıkıntı elektrik tesisatı lpg enjektör kablolarının yanlış takılması kötü lpg enjektörünün kullanılması ve lpg ayarından çıktı aracım şu anda ufak kaporta sorunları ve volant değişimi dışında sıkıntım yok şehir içi dışı ful dolu olmak koşulu ve klima sürekli açık  tüketimi lpg de 38,5 kuruş  bence süper değer sizce nasıl

Yorum bağlantısı
İrfan Aşcıoğlu

Otomatikse araç nornal gibi. Yeni uzun yoldan geldim. 800 km ortalamam 75 lt lpg. Araçta 5 yetişkin bagaj dolu. Full klima. 

Fiyat hesabı 228TL /800km = 0,26

26 kuruş ama sadece uzun yol.

9,3 lt/100 km 

Şehir içinde ise kullanıma göre 33-35 krş yakıyorum.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
On 13.07.2018 at 09:27, Hamdi Gökhan Atasoy yazdı:

arkadaşlar daha önce şikayetlerim olna mondeo mk3 2002 ghia aracımla ilgili sorunlarımın yüzde doksanınını çözdüm sıkıntı elektrik tesisatı lpg enjektör kablolarının yanlış takılması kötü lpg enjektörünün kullanılması ve lpg ayarından çıktı 

olaya bakarmisiniz lpg enjektoru kotu,enjektor kablolari yanlis takilmis,elektrik tesisati yanlis, ayarlari bozuk... Ne diyelim allah razi olsun sizden 😁 araba yeni dunyaya gelmis gibidir simdi 😁

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
On 15.07.2018 at 16:18, İrfan Aşcıoğlu yazdı:

Otomatikse araç nornal gibi. Yeni uzun yoldan geldim. 800 km ortalamam 75 lt lpg. Araçta 5 yetişkin bagaj dolu. Full klima. 

Fiyat hesabı 228TL /800km = 0,26

26 kuruş ama sadece uzun yol.

9,3 lt/100 km 

Şehir içinde ise kullanıma göre 33-35 krş yakıyorum.

istanbul şehir içi 50 krş 16,5 lpg tüketimimiz var  sizin değerler gerçekten çok iyi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...