İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Sony Radyo Kodu Çözümü

Çağrı Çınarer

Recommended Posts

Çağrı Çınarer

Merhaba abilerim ve kardeşlerim.

Olabildiğince sizlerle deneyimlerimizi paylaşmaya devam edeceğiz.

Geçenlerde akü değişimi yaptırdım. Fakat aracımın radyo kodunu bilmiyordum. Bunun icin servise basvurdum ve benden 60 TL gibi bir fiyat karşılığında radyoyu açacaklarını söylediler. Bende play store'dan bir uygulama indirdim. Seri numarası V ile başlayan tüm kodları çözdüğünü iddia eden bir program varmış. Kurdum ve denedim. Şu an radyo aktif ve çalışıyor. Sizlerin de denemesi için bu makaleyi yazmayı öngördüm. Kusurum olduysa affola.... 

Programın ismi: Vford radio security code

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim kendi adıma.. Yanlış bilmiyorsam eger aracin kitapçığında bu bilgiler yer alıyor oraya da baktınız mı?

Yorum bağlantısı
Çağrı Çınarer

Aracın kitapçığını bulamadım. O yüzden 2 haftadır mağdur oldum. Ama sonunda çözüme ulaştım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

genellikle arabanın güneşlik veya torpido kısmında (küllük çıkıyor ise arkasında) vs olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
3 saat önce, Zafer Bakar yazdı:

Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim kendi adıma.. Yanlış bilmiyorsam eger aracin kitapçığında bu bilgiler yer alıyor oraya da baktınız mı?

Kitapçıkta yazmaz.

Sökülmedi ise torpido'da yazar. Ama söküldüyse V kodluları bulmak zor işti. APP iyi olmuş. 

Yorum bağlantısı
Çağrı Çınarer

Kodu aradım taradım hicbir yerde bulamadım. Benden öncekiler büyük ihtimalle sökmüş olabilirler.

Yorum bağlantısı
İrfan Aşcıoğlu

Torpidoyu söküp,  bir fener ışığı yada telefon işiğindan faydalanarak torpidonun oradan küçücük bir delikten teybin m ile başlayan kodunu okumuşluğum var. Yanlız kafamı iyice torpidoya soktuğumu hatırlıyorum. :D o m ile başlayan kodu okuyabilirseniz internetten teyp kodunuzu bulabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Çınarer

Üstad aracımda bakmadığım yer açmadığım gözler kalmadı. Ama yine de kodu bulamadım. Yurtışındaki internet sitelerini araştırdığımda V ile başlayan kodu bulmak biraz zormuş. Bu vermiş olduğum programın ismini de tesadüfen buldum. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bizim teyp kodları M ile başlamıyor. V ile başlayan kodları sadece servisler verir. Ben 2 sene önce yetkili servise 100₺ karşılığı açtırmıştım.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
7 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Bizim teyp kodları M ile başlamıyor. V ile başlayan kodları sadece servisler verir. Ben 2 sene önce yetkili servise 100₺ karşılığı açtırmıştım.

V kodu da bulunabiliyor artık. Forumda bir kaç gün önce konusu geçti bende bir link ekledim. Ücretsiz bulmuştum kodu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
2 saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

V kodu da bulunabiliyor artık. Forumda bir kaç gün önce konusu geçti bende bir link ekledim. Ücretsiz bulmuştum kodu.

Güzel haber o zaman:good1:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Serkan Tuş

Çağrı bey kurulumdan sonra program nasıl çalışıyor yardimci olabilir misiniz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...