İçeriğe Yönlendir

Araba Tavsiyesi 40-45 Bin TL

Aslan Kara

Recommended Posts

Aslan Kara

Herkese merhaba,

Arkadaşlar içi geniş ve rahat aile arabası olarak kullanabileceğim 40.000-45.000 tl aralığında bir sıkıntısı olduğunda bizi çok üzmeyecek(maddi açıdan),tercihen dizel,benzinlide olabilir.Bu niteliklerde araç arıyorum.Sizlerinde tecrübelerinizden faydanlanmak istiyorum,yardım ve önerilerinizi bekliyorum.Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Eger yil olarak beklentiniz yuksek degilse dusuk kmli 2006 cmax ghia ihtiyacinizi fazlasi ile karsilar.

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Bende focusu satıp  bu aralıkta araç bakıyorum.temiz ve km düşük.. Peugeot 301 butceme ve kriterine uyan.attan inip eşeğe binilmez ama hayat böyle bazende.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
12 saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Bende focusu satıp  bu aralıkta araç bakıyorum.temiz ve km düşük.. Peugeot 301 butceme ve kriterine uyan.attan inip eşeğe binilmez ama hayat böyle bazende.

Sizin işiniz daha zor.. 

Neden focus2 ile devam etmiyorsunuz. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Piyasa fiyatları malesef hergeçen gün hunharca yükselmekte sebepsiz olarak...

O paraya ben mk3 mondeo veya focus alabilirim... 

Eğer bütçenizi artırabilirseniz en ekonomik araçlardan PG 301 veya C-Elize bakabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)

Bende Passat tavsiye ederim. 

Motor olarak kolay kolay üzmez. D sınıfı, oldukça konforlu. 

2001-2005 model Passat 1.9 TDI 😊

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Jetta, Octavia, Passat hepsi önerilir. Piyasada sıkıntı cıkarttığında üzmeyecek araç ben bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
7 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Sizin işiniz daha zor.. 

Neden focus2 ile devam etmiyorsunuz. ?

Model yükseltip düşük km temiz araç almak istiyorum.f2 memnunum .km 200 bini aştı.onunda anlamsız psikolojik baskısı var birazda.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Model yükseltip düşük km temiz araç almak istiyorum.f2 memnunum .km 200 bini aştı.onunda anlamsız psikolojik baskısı var birazda.

Bildiğin bakımlı arabayla devam etmek her zaman daha ekonomiktir. 2.elde artık 40-45bin tl modele göre değişeni/yüksek km yi göze almayı gerektiriyor. 2.5 kasa focusta kaput değişmiş veya 200k üstü ancak bulunur. Ağır bakımı gelip masraf edilmek istenmiyor ise model değişebilir, 200 ü geçti diye değiştirmek gereksiz maddi kayıp getirir. Bizim kangoo 204k oldu babam da aynı şekilde düşünüyor ama aldığımızdan beri 3 senede 5bin harcadık. Satsam alacağıma da yapacağım masraf belirsiz ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
(düzenlendi)
9 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bildiğin bakımlı arabayla devam etmek her zaman daha ekonomiktir. 2.elde artık 40-45bin tl modele göre değişeni/yüksek km yi göze almayı gerektiriyor. 2.5 kasa focusta kaput değişmiş veya 200k üstü ancak bulunur. Ağır bakımı gelip masraf edilmek istenmiyor ise model değişebilir, 200 ü geçti diye değiştirmek gereksiz maddi kayıp getirir. Bizim kangoo 204k oldu babam da aynı şekilde düşünüyor ama aldığımızdan beri 3 senede 5bin harcadık. Satsam alacağıma da yapacağım masraf belirsiz ;)

F2 satıp f2 yada 2.5 aramiyorum zaten. Öyle olsa zaten masraf çıktıkça yaptirip binerim. 45 -50 ye düşük km 301 ler var.

tarihinde Ersin Özkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
F2 satıp f2 yada 2.5 aramiyorum zaten. Öyle olsa zaten masraf çıktıkça yaptirip binerim. 45 -50 ye düşük km 301 ler var.
Hayırlı olsun o zaman, 50 bin altına dolu paket temiz bulamadım ben 1 tane 49 bine Bağcılar'da var ona da ben gidip bakmadım.
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
(düzenlendi)
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:
2 saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Hayırlı olsun o zaman, 50 bin altına dolu paket temiz bulamadım ben 1 tane 49 bine Bağcılar'da var ona da ben gidip bakmadım.

60-80 bin km aralığında dolu boş fark etmez buldum bir kaç araç lakin önce satmam lazım.

tarihinde Ersin Özkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

45 bin tl ye masrafları dahil bir araba alacak olsaydım ve bu büyük otomobil olacaksa chevrolet evanda alırdım. komşuda vardı yazlıkta, çok ama çok başarılı bir arabaydı. motor da GM zaten. opel 136 hp ile aynı. otomatik vites. herşey var.  yada ticari araç alınabilir.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı

Bu zamanda o paraya temiz passat zor bulunur artık.

O yüzden temiz bir bora pacific 1.6 düz vites tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

200 e gelince araba hurda olmuyor ki .  sorunsuz araba astılıp benzer bütçe ile araba  almak mutlaka zarar ettirir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...