İçeriğe Yönlendir

Olimpos - Ölüdeniz Rota Tavsiyesi

Levent Güzelkalp

Recommended Posts

Levent Güzelkalp
(düzenlendi)

Kısmetse Cuma Günü yıllık iznime çıkıyorum ve p.tesi tatilime başlıyorum yavaş yavaş navigasyonuma gideceğim yerleri rotaları girerken bir noktada daha önce geçmediğim için fikrinize ihtiyacım var Amaç gece geçilecek ve daha önce bu yolu kullanmamış birine hangi rota daha mantıklı olur güzergah Antalya Olimpos Antik Kentinden Ölüdenize gitmek Rotaları aşağıya ekliyorum 

1 Rota 

MD0G32.jpg

2. Rota

4zPovJ.jpg

3 Rota

GDBAOV.jpg

tarihinde Levent Güzelkalp tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Levent Bey; diğer 2 rotayı bilemem ama kesinlikle 3.rota diyorum ve Çıralı,Adrasan, Kaş ve Üçağız a uğranmalı.Kekova da batık şehir turu yapılmalı.İyi tatiller.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Şimdi, Bahadır Akdemir yazdı:

Levent Bey; diğer 2 rotayı bilemem ama kesinlikle 3.rota diyorum ve Çıralı,Adrasan, Kaş ve Üçağız a uğranmalı.Kekova da batık şehir turu yapılmalı.İyi tatiller.

Yok Hocam bu Güzergahtan sadece geçip gideceği , olimpostan gece çıkıp ölüdenize gideceğim  muhtemelen gece olacak benim sorunum yol durumu sürüş ile ilgili hangi rota daha sakin ve rahat olur  ama öneriniz aklımda kısmet olursa önümüzdeki yıl kaş gezisi düşünüyorum o zaman uğrarım mesajınız için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Gece olacaksa bence ilk rota hiç durmadan en çabuk ulaşacağınız rota olmalı . Gündüz olsaydı 3. rota diyebilirdim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
20 dakika önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Gece olacaksa bence ilk rota hiç durmadan en çabuk ulaşacağınız rota olmalı . Gündüz olsaydı 3. rota diyebilirdim..

Google Maps ta ilk rotayı gösteriyor deme ki varmış bir bildiği Özelikle Osman Gazi Köprüsünden sonra bende olan güvenini sarstı o yüzden hep kıllanıyorum google Mapstan 

Yorum bağlantısı
Tevfik Işık

Bence ne yapin edin 3.rotayi gunduz gozuyle bir gorun. Hatta birkac gununuzu bu rota uzerindeki yerlere ayirin. 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

3, rota gündüz gözüyle trafikten bunalmaz iseniz deneyin cok zor ilerliyor o kısımlar sıcakta felan işkence geliyor bana. bikeresinde mersinde fethiyeye gitmiştimde tövbe ettim.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
5 dakika önce, Tevfik Işık yazdı:

Bence ne yapin edin 3.rotayi gunduz gozuyle bir gorun. Hatta birkac gununuzu bu rota uzerindeki yerlere ayirin. 

Çevremdeki hep bu yönde yorum yapıyor bende büyük bir merak oluştu bu yıl için mümkün gözükmüyor Tüm konaklamaları hallettim o yüzden önümüzdeki yıl kaş gezisinde dediğiniz aklımda 

1 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

3, rota gündüz gözüyle trafikten bunalmaz iseniz deneyin cok zor ilerliyor o kısımlar sıcakta felan işkence geliyor bana. bikeresinde mersinde fethiyeye gitmiştimde tövbe ettim.

3. Rota ile ilgili Trafik yorumu bende duydum sanırım 1 rota olacak en azından bu yıl

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

1. rotadan şaşmayın.

Gezme planı yoksa 3. rota tamamen pişmalık olur.

Geçen sene kekova ,demre,kaputaş,patara v.s yerleri gezdim hepsi bir birinden güzel yerler.Ama o yollar sadece görmek için bir çekilmez.Gidip gezmeyecekseniz perişan eder :) 

Bu arada zamanınız varsa olimpostan adrasana geçip bir suluada tekne turu yapmanızı tavsiye ederim.Birbirine çok yakınlar zaten.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

3.rota gece eziyet olur. Hiç bir anlamı yok. İlk rota ile daha hızlı yol alırsınız. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Herkese teşekkür ederim cevapları için 1 rotayı navigasyon girdim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Semih Usluer
Herkese teşekkür ederim cevapları için 1 rotayı navigasyon girdim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba
Rota görüntülerinizi görmedim fakat tecrübelerime dayanarak sahilden sakın gitmeyin hele arabadakilerden araba tutan varsa perişan olursunuz. Tek şerit ve sürekli viraj. Ben size kumlucadan sonra elmalı istikametinden gitmenizi tavsiye ederim. Diğer tarafa göre çoz az virajı var km olarak aynı fakat çok daha hızlı bir rota.. İyi yolculuklar..
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

gezmek,deniz,doğa için kesinlikle sahil rotası...ben geçen yaz gezdim yine gideceğim....

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

En güneydeki rota için aşağıya linkini eklediğim konuyu bir incelemelisiniz. Geçen sene geçmiştim oradan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Bir saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

gezmek,deniz,doğa için kesinlikle sahil rotası...ben geçen yaz gezdim yine gideceğim....

Artık Bu yıl değilde seneye kısmetse ben de gezerim sahilden :)

11 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

En güneydeki rota için aşağıya linkini eklediğim konuyu bir incelemelisiniz. Geçen sene geçmiştim oradan.

İnceliyorum hocam teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...