İçeriğe Yönlendir

İstanbul'da Ailecek Gidilecek Sahil Tavsiyesi

Emirhan Karaca

Recommended Posts

Emirhan Karaca

Merhaba arkadaşlar bu hafta sonu (pazar günü) ailecek denize gitmeyi planlıyoruz İstanbul Avrupa yakası gidilecek iyi güzel temiz plajlar var mı dır bildiğiniz?

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Avrupa yakası silivri tarafı olabilir yada kilyos . Ben olsam adalara giderdim.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır

Ben olsam hafta sonu İstanbul'da evden çıkmazdım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

O kadar İstanbul'a gittim bi  Adalar'a gitmedim. Bende Adaları tercih ederdim...

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Tekirdağ tarafı bence biraz daha uzatırim derseniz saros\ erikli[emoji5] hafta sonu 34 hep buralarda

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Geçtiğimiz pazar Kilyos sahilinde 6 vatandaşımız boğuldu pazartesi günü de bir erkek cesedi çıktı. Günü yakalanırsa güzel ama biraz dalgalı denizi dikkatli olmak lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
59 dakika önce, Osman Yücel Çetin yazdı:

Geçtiğimiz pazar Kilyos sahilinde 6 vatandaşımız boğuldu pazartesi günü de bir erkek cesedi çıktı. Günü yakalanırsa güzel ama biraz dalgalı denizi dikkatli olmak lazım. 

Kilyos'un denizi, açığa gittikçe uzun bi süre dizi geçmiyor. Bi yerden sonra bi anda pat boyu geçen bi derinlik. Dalga da kuvvetli olunca yüzme bilmeyenleri alıp götürüyor maalesef.

Bi de her şeyi geçtim, haftasonu kilyos'a gitmek için sabah 8'de falan yola çıkmak lazım :)

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Kilyos'un denizi, açığa gittikçe uzun bi süre dizi geçmiyor. Bi yerden sonra bi anda pat boyu geçen bi derinlik. Dalga da kuvvetli olunca yüzme bilmeyenleri alıp götürüyor maalesef.
Bi de her şeyi geçtim, haftasonu kilyos'a gitmek için sabah 8'de falan yola çıkmak lazım default_smile.png
Aynen aynı şekilde dönüş trafiğini de hesaba katmak lazım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Yüzme biliniyorsa 3.köprü tarafında çok güzel minik sahiller var... Su tertemiz. Gittiğim zamanlarda pek akıntı yoktu. Dalga kıranlar bayaa kesiyor. Baya keyif almıştım.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Garipçe'de 15 Temmuz Şehitler Hatıra Ormanını geçtikten sonra aşağı doğru inen bir yol var. Orayı takip edin çok güzel bir minik plaja çıkacaksınız.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Pazar günü Kilyos'a gelmeyin, çok kalabalık olur; mümkünse cumartesi gelin. Tırmata, Uzunya, Milyon, Burç gibi pek çok işletme var. Oldukça temizlerdir; ancak hafta sonu giriş fiyatları kişi başı 50 TL'den başlar ve içeriye yiyecek sokmak yasaktır. Denizin dalgalı olması tamamen havaya bağlı, rüzgar varsa açıktan çöp gelir. Mesela Tırmata çok büyüktür; ama denizi oldukça sığ (diz kapak adaları) ve kumdur, çocuklu aileler için tavsiye ederim. Hepsinde çim alan, ahşap platform ve kumsal bulunur. Milyon ve Uzunya biraz taşlıktır ama kendi koyları olduğu için nispeten hava şartlarından daha az etkilenir. Burç ve Tırmata yanyana ve Karadeniz'e açık olduğu için rüzgarı kollayarak gitmelisiniz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...