İçeriğe Yönlendir

Fiesta VII - Direksiyon Kutusu

Erkan Işık

Recommended Posts

Erkan Işık
(düzenlendi)

yarın 2013   ford fiesta  arabayı özel servıse verecegım direksiyon kutusu sökülecek yerine yeni sıfır kutu takacagız fakat orjınal ford otosan kutumu önerısıznız yoksa sismak hema-trw marka vs mı önerısınız disk kaliper cıvatalarında boşluk var usta bunlara fiber koyacagız dedi , birde passat 1.6 tdi aracım var bununda yag bakımı geldı dun vw servısden fıyat aldım 720 lira olur dedıler evde degıssem 300 cıvarı tutar servıs bakımlı olsun dıye 400 lıra fazla vermek mantıklımı saygılarımla 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Şimdi, Emre Öğüt yazdı:

passat dsg ise kesinlikle yetkili servise gidilmeli

Teşekkur ederim araç dsg 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

artı direksiyon diye bir yer var baya profosyoneller bence oraya götürün montajı işçiliği oraya yaptırın ! 

yaptıkları işin arkasında duruyorlar trw markasının orjınalden aşağı kalır hiç bir yanı yoktur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

trw nin balatasini kullanmistim. harika bir urundu. fakat isler biraz buyuk olunca orjinal otosan urun denemenizde fayda var.. direksiyon kutusu onemli... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
1 saat önce, Murat Öngür yazdı:

artı direksiyon diye bir yer var baya profosyoneller bence oraya götürün montajı işçiliği oraya yaptırın ! 

yaptıkları işin arkasında duruyorlar trw markasının orjınalden aşağı kalır hiç bir yanı yoktur.

Boludayım arabanın lifte kalması lazım arızalı parcayı ankaraya göndermek geri gelmesi arabanın araba tamırhanede rezıl olur oyuzden parça takmak daha mantıklı gelıyor direksiyon kutusu tamırı kaca yapılıyor bılmıyorum 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
50 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

trw nin balatasini kullanmistim. harika bir urundu. fakat isler biraz buyuk olunca orjinal otosan urun denemenizde fayda var.. direksiyon kutusu onemli... 

lastıklerı degısrıken passatın bakmışdım dedım bunda orjınal ne kullanmıs vw dıye trw dısk balata takmıslar fabrıkadan turkıyede ımal et yurtdısna vw ver donsun gerı araba olark gelsın :))  yolda cukura vs gırdıgınde takır takır ses gelıyor hasta ettı benı fıesta cocuga kalsa benım osekıl bınecek :)) sunu ögrendım genclerden ve bayandan araba alırken ıyı analız etmek gerekıyor :))

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

direksiyon kutusundaki sorun nedir?

yolda ses yapıyor takır takur hafıf boşluk var sanırım ford servıs mafsal dedı özel servıs ve rot balanscı direksiyon kutusu dedi  

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
9 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

mafsal a bakıldı mı? kutu değişince ses aynı kalırsa ne olacak?

sabah sökecegiz ustaya sorar ona göre sökeriz ozaman 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Dieksiyon kutusunu degişdik araç düzeldi 200 işcilik+500 fomoco marka direksiyon kutusu 1 sene garantılı ford orjinal+50 lira tornacı lık işler +40 lira rot ayarı 800 lira ya mal oldu 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...