İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Double Teyp Önerisi Hk.

Mustafa Kemal Akbıyık

Recommended Posts

Mustafa Kemal Akbıyık

Merhaba;

aracıma uygun fiyatlı USB destekli Teyp arıyorum. Kullandığınız ve fiyatını bildiğiniz ürün varsa görsel yada isim ile paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

arac bilgilerinizi yorum kisminda paylasirsaniz forumu mobilden kullananlara kolaylik saglar,onerisi olanlar yazacaktir.fiyat ve marka dusunceniz var mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

orjinal teyp çıkınca boşluğa double ufak geleceği için montaj için çerçeve alacasınız, sonrası bütçe meselesi. pioneer vb. markalarda saf temiz güçlü ses alırınız, diğerlerinde entegre navigasyon geri vites kamaerası vb. avantajınız olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
On 18.07.2018 at 18:47, Çağlar Bayur yazdı:

orjinal teyp çıkınca boşluğa double ufak geleceği için montaj için çerçeve alacasınız, sonrası bütçe meselesi. pioneer vb. markalarda saf temiz güçlü ses alırınız, diğerlerinde entegre navigasyon geri vites kamaerası vb. avantajınız olur

Çağlar abi double din teyplerde navigasyon vs özellikler eklendikçe ses kalitesi vasat oluyor herhalde, ya da kaliteli teyplerde genellikle tv navigasyon gibi özellikler olmuyor diyebilir miyiz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Çağlar abi double din teyplerde navigasyon vs özellikler eklendikçe ses kalitesi vasat oluyor herhalde, ya da kaliteli teyplerde genellikle tv navigasyon gibi özellikler olmuyor diyebilir miyiz?

şöyle: sony,  pioneer vb. cihazlarda navigasyon entegre halde gelmiyor,bazı modellerde bluetooth bile opsiyon. çançinçon  modellerde kutudan geri vites kamerasına kadar çıkıyor, teybe navi/tv/mavidiş ne varsa alayı entegre geliyor.

Sonradan navigasyon kutusu vb. alınca da rakam 4-5 misline çıkıyor.

O yüzden yazarken kısaca ses mi önemli yoksa özelikl mi diye kestirmeden ikiye ayırıyoruz.

Yoksa kalite + full multimedya özelikleri ni  almak mümkün, bütçe meselesi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Aynen öyle.. ses kalitesi istiyorsan görüntüden ödün vermen lazım, ama özellik istiyorsan ses den ödün vermen lazım... özellikli bir cihaz alıp sesini düzeltmek için ilave donanımlara harcayacağın para az olmuyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Akkök

Arkadaşlar merhaba

bende 2004 model 1.4 comfort var

bende usb destekli teyp arıyorum

öncelikle çerçevelere baktım 25 tl den başlıyor 150 ye kadar var aradaki farkı çözemedim 

ikincisi ve en önemlisi direksiyon yanındaki kumanda ile uyumlu olup olmadığını nasıl anlayabilirim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 dakika önce, Muharrem Akkök yazdı:

25 tl den başlıyor 150 ye kadar var aradaki farkı çözemedim 

Kalite ve montaj farkı. focusta çerçeveye 100 avro vermiştim

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Ben cok bakmistim fakat direksiyondan kumandanin da calistigi bir urun bulamadim.. insallah siz denk gelir bu ozelligi de kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selim Kaya
On 25.07.2018 at 17:30, Muharrem Akkök yazdı:

Arkadaşlar merhaba

bende 2004 model 1.4 comfort var

bende usb destekli teyp arıyorum

Bizim araçlara farklı bir teyp takılınca biliyorsunuz ki konsolda tadilat gerekiyor ve geri dönüşü yok.

Mevcut teyp üzerinde,

s-l300.jpg

gibi bir aparat alıp, montajını yapabilirsiniz belki. Tabi elektronik bilgisi istiyor biraz.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Oktay Yılmaz2

Tekrar dan konu açmak istemedim. Bende de Ford fiesta V var 2008 model. 7inc büyüklüğünde double teyp uyar mı acaba? 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Çerçeve işi çözülürse, alınır veya yaptırılırsa olur.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
On 05.08.2018 at 01:27, Recep Selim Kaya yazdı:

Bizim araçlara farklı bir teyp takılınca biliyorsunuz ki konsolda tadilat gerekiyor ve geri dönüşü yok.

Mevcut teyp üzerinde,

s-l300.jpg

gibi bir aparat alıp, montajını yapabilirsiniz belki. Tabi elektronik bilgisi istiyor biraz.

bunlar ses kalitesini düşürüyor hocam sonrasında  pert 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Talat YAŞAR

Merhabalar bende 2004 fiesta var. Mobass MB 555 diye bir markanin double tyep ini düşünüyorum. Var mıdır kullanan yada önerisi olan? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...