İçeriğe Yönlendir

Focus I - Cut Off

Mehmet Yalas

Recommended Posts

Mehmet Yalas

Abilerim az önce kutup başını beş dakika kadar söküp aracı bi süre kullandım. Şu an normale döndü. Herhangi bi sıkıntı yok gibi. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yalas
(düzenlendi)
Şimdi, Alpay Sumer yazdı:

gecmis olsun diyelim..

Sagolasin Alpay abi.

Ayrıca tüm abilerime teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

tarihinde Mehmet Yalas tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
22 saat önce, Mehmet Yalas yazdı:

Bekir bey yaklaşık yarım saat olmuştu yola çıkalı ve klima kapalı devir 3000 d/d idi.

Yakıt tasarruf cihazı yok.

bir noktadan sonra yakıtı kesmesi gerek zaten bunu arabanın biraz daha fazla yığılmasından hissedersiniz 

yol bilgisayarıyla değilde bir diyagnostik cihazıyla anlık olarak izlemek gerek yol bilgisayarı net bilgi vermeyebilir en temiz bilgi sensörlerden gelen ham bilgidir bunuda obd girişiyle bağlanıp kontrol edebiliriz

Yorum bağlantısı
Mehmet Yalas
4 saat önce, Bekir Memur yazdı:

bir noktadan sonra yakıtı kesmesi gerek zaten bunu arabanın biraz daha fazla yığılmasından hissedersiniz 

yol bilgisayarıyla değilde bir diyagnostik cihazıyla anlık olarak izlemek gerek yol bilgisayarı net bilgi vermeyebilir en temiz bilgi sensörlerden gelen ham bilgidir bunuda obd girişiyle bağlanıp kontrol edebiliriz

Şöyle söyleyim yigilmadan ziyade arabada gazı kestiğimde hala cekisin oldugu belli oluyodu. Frene basıp cektigimde bile sanki ileri dogru bi atlama var gibiydi. 

Yorum bağlantısı
Bekir Memur
Bir saat önce, Mehmet Yalas yazdı:

Şöyle söyleyim yigilmadan ziyade arabada gazı kestiğimde hala cekisin oldugu belli oluyodu. Frene basıp cektigimde bile sanki ileri dogru bi atlama var gibiydi. 

işte o yakıt harcadığını gösterir belki modelden modele görede değişen birşeydir benim connecte iyice ısınınca yakıtı kesiyor focus 1 lerde ne olur bilemem 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yalas
1 saat önce, Bekir Memur yazdı:

işte o yakıt harcadığını gösterir belki modelden modele görede değişen birşeydir benim connecte iyice ısınınca yakıtı kesiyor focus 1 lerde ne olur bilemem 

Neyse ki kutup başını söküp takınca sorun düzeldi. Bugün epey kullandım ne benzinde ne de lpg de sorun olmadı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...