İçeriğe Yönlendir

Hız Sabitleme Montaj

Fatih Ozen

Recommended Posts

Fatih Ozen

Bugün aliexp dolasırken montajı çok basit olan —Yeni Direksiyon Kontrol Düğmeleri Ses Hacmi Cruise Kontrol Sistemi Kiti Ford—

bişey buldum.yorumları okudum herkes memnun.

gecen denizlide ustama sordum 400 500 tl biter dedi. Ama burada 100 tl verip tamamen orj gibi olacak 4/1 parasına olacak bir fırsat var.

değerli yorumlarınızı bekliyrum

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

uzun yolda cok kullanisli bir okadar da konfor odakli bir teknoloji...takildiktan sonra aracinizda aktif etmeniz gerekecek. araca urunun uyumu hakkinda detayli bilgim yok ama uyarsa tadindan yenmez..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Fatih abi, linki yayınlarsanız biz de bir bakalım olur mu... Hız sabitleme bence uzun yolda en önemli özelliklerden, çaresine bakmalı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen
Bir saat önce, Alpay Sumer yazdı:

uzun yolda cok kullanisli bir okadar da konfor odakli bir teknoloji...takildiktan sonra aracinizda aktif etmeniz gerekecek. araca urunun uyumu hakkinda detayli bilgim yok ama uyarsa tadindan yenmez..

Katılıyorum  evet .

geri dönüş bildirimlerinde yerli yabancı yorumlarda hepsi uyum sağlamış.

Bir saat önce, Ayhan Asil yazdı:

Fatih abi, linki yayınlarsanız biz de bir bakalım olur mu... Hız sabitleme bence uzun yolda en önemli özelliklerden, çaresine bakmalı...

Ayhan kardeş link burada.—

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/eu2Uvuau

Bana çok mantıklı geldi .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bu konuya istinaden konu açmıştım,bu işi yapanı buldum herşey dahil 400tl'ye yapıyor,fiyatta anlaşamadık yaptırmadım,özellikle uzun yolda tek aradığım özellik....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
12 dakika önce, Fatih Ozen yazdı:

Katılıyorum  evet .

denemekte fayda var.. cok pahali degil nasil olsa.. Duzgun ve dikkatli kullanim gerektigini hatirlatmak isterim... virajli yagmurlu karli yerlerde pek kullanilmasi tavsiye edilmiyor.. simdiden hatirlatmakta fayda var 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen
8 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

denemekte fayda var.. cok pahali degil nasil olsa.. Duzgun ve dikkatli kullanim gerektigini hatirlatmak isterim... virajli yagmurlu karli yerlerde pek kullanilmasi tavsiye edilmiyor.. simdiden hatirlatmakta fayda var 😁

zaten daha önce kullandığım için istiyorum.

evet kullanmamış olan birisi için zor olabilir.

12 dakika önce, Erdem Bozkurt yazdı:

Bu konuya istinaden konu açmıştım,bu işi yapanı buldum herşey dahil 400tl'ye yapıyor,fiyatta anlaşamadık yaptırmadım,özellikle uzun yolda tek aradığım özellik....

denizlide ustama sordum 400 500 arası demişti ,

fakat bunu alırsak 100 bu + elektrıkçi ve elm cıhazına bağlantı 50/100 toplamda 150 200 tl gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
13 dakika önce, Fatih Ozen yazdı:

zaten daha önce kullandığım için istiyorum.

evet kullanmamış olan birisi için zor olabilir.

denizlide ustama sordum 400 500 arası demişti ,

fakat bunu alırsak 100 bu + elektrıkçi ve elm cıhazına bağlantı 50/100 toplamda 150 200 tl gibi

Bu işi yaptırdıktan sonra sıkıntıları giderecek ustalar varsa alıp yaptırın derim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

Montaj yaptırırsan haberimiz olsun. Bir arkadaş da taktirmak istiyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Abi yazılım işi kolay sen parçayı al taktır. Benim kablo var, şu an nerede bilmesem de forum yararına buluruz :D

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Selamlar, Ben mondeo da kendim tuşları alıp taktım. Modifiyeli cihaz ile de aktif ettim. Benim arabamda tuş harici tertibat vardı. Yani arabanızda gerekli tertibatın olup olmadığını bilmeniz gerekiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
5 saat önce, Fatih Ozen yazdı:

Katılıyorum  evet .

Ayhan kardeş link burada.—

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
http://s.aliexpress.com/eu2Uvuau

Bana çok mantıklı geldi .

teşekkür ederim abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göler

Yakın zamanda 2006 Focus aracıma montajını yaptım kullanıyorum.Tesisat hazır  olmasa da montaj yapılıyor. Bende tesisat yoktu. Elm cıhazı buldunuz mu gerisi kolay.Forumda aratırsanız detaylı montaj ve programlama ile ilgili bilgi bulabilirsiniz.Kendim paylaşmıştım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

Ustamı aradım hcm hallederiz çok basit dedi 

büyük bir ihtimalle yeri yada soketi hazır

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
21 saat önce, Fatih Ozen yazdı:

@Önder Özcan bey değerli görüşlerinizi bekliyorum

Sonuç ne oldu hocam konuyu takip ediyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Ozen
(düzenlendi)

Siparişi verdim aliexpressten 

kargo dahil 108 tl ye gelecek bakalım

denizlide montaj a kalıyor sadece iş.

monraj fotolarını Atarım bir gelsin bakalım.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
On 22.07.2018 at 12:37, Fatih Ozen yazdı:

@Önder Özcan bey değerli görüşlerinizi bekliyorum

Ben tuş takımı değil komple cc li direksiyon aldım. Fakat benim direksiyondaki airbag kablosunun soketiyle yeni aldığımın soketleri farklı idi. Kesip ekleyip bantlayarak yapılabilirdi ama ben öyle istemediğim için çıkmacıdan bir de airbag bağlantı kablosu aldım. direksiyonları ve kabloları değiştirip beyinden aktif ettiğim an cc çalıştı. Araç F3, sizinkinden farklı olabilir mi bilmiyorum.

Anlatımı da burada.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

önder hcm evet dediğiniz sistem zaten varmış ama biz biraz daha maddi olarak külfetli olmayan bir yolu seçtik bakalım hayırlısı.

400 500 tl arasında takılıyormuş bugün bir arkadaşım daha söyledi ama bizim sistem tutarsa 100 parça 100 işçilik 200 çıkacak gibi inş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...