İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Kapı Hoparlörü Tavsiyesi

Bedirhan Tulga

Recommended Posts

Bedirhan Tulga

Merhabalar kapı hoparlörlerimin bassı tatmin etmediğinden değiştirmek istiyorum ve seste bozulma oluyor tavsiye edeceğiniz mid varmı pioneerlara biraz bakımdım ama emin olamadım yeterli olurmu olmazı diye. Aradığım ses aslında jetta ve passatlardaki hoparlörlerin ses kalitesi çok beğeniyorum.Subwoofer yer kapsadığından aktif değil 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

forumumuza hosgeldiniz.Fiestam varken bende aracimdaki ses duzeyi ve kalitesinden memnun degildim.Sadece hoparlor degisimiyle tamamen bu sorunun ortadan kalkmayacagina dair bilgiler edinmistim.Profosyonel ellerde ses sistem yapilmasi gerektigi ve fiyata gore performans olduguna dair bilgiler ogrendim.konunuzu uygun bolume tasidim.Daha teknik bilgi ve donanima sahip olan arkadaslar sizleri bilgilendireceklerdir. keyifli forumlar 😊

Yorum bağlantısı
Bedirhan Tulga

Teşekkür ederim ilgi alakanızdan ötürü kusuruma bakmayın ayrıca konuyu yanlış yere açtığım için. Çok üst bi ses sistemi kurmayacağım araca zaten anfimi vs söktüm şuanlık normal sıfır araç gibi bi ses versin yeterli iki mid ile halledebileceğimi düşünüyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

5x7 boyutunda hiç bir kabin tatmin etmeyecektir.En güzeli kasnak ile 16 cm kompenat takımı arkayada 30 cm'lık subwoofer baglamak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...