İçeriğe Yönlendir

Hyundai Accent Era mı? Toyota Corolla mı?

Emirhan Karaca

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
6 saat önce, Emre Öğüt yazdı:
mevzu i30 ile corolla kıyaslaması olursa corollanın tek bir özelliğinin bile i30 dan iyi olacağını düşünmüyorum corollada iken bir yağmur yağsın sanki kafama damlıyor hissi oluştu kaportası o kadar inceki dışardaki her ses kulağımın dibinde i30 yol tutuşu olarakta yer performans olarakta yer kalite olarakta yer.. accent ve altındaki araçlar hariç hyundai toyotadan kat ve kat iyidir...

Toyota Türkiye kurulduğu günden bugüne kadar belçikadan sac getiriyor. Yadırgasam da araştırdığımda o sac ereğli demirçelikten alınan sac dan kaliteliymiş. Tofaş eğitim müdürü bir arkadaşın dediğine göre toyota ereğli sacı kullansa araçları %20 daha ağır olur. Yani toyotanın kullandığı sac ereğli demir çelik sacından %20 daha sağlam.
İ30 konusuna gelirsek google i30 geyik testi yazıp çıkan videoları izlemenizi öneririm euro standardına göre 77km/h ile geçilmesi gereken testi 65 km/h ile tamamlıyor. Aynı testi fiesta bile 81km/h ile tamamlıyor. Benim tercihim önce güvenliktir, ama tercih sizin.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
On 23.07.2018 at 14:44, Köksal Yılmaz yazdı:

Era yol tutuşu, frenleri nispeten zayıf bir araçtır, gidişi güzel(hele ki dizelini tutana aşk olsun) ama duruşu daha önemli. Era alsam ilk iş spor yay+jant+lastik alırdım. Corolla ile kıyaslayınca elbette corolla üstün gelir.

Dizeli, 3.0 wk grand cherokee den daha cabuk hizlaniyor rolling de ama tabi 150 km den sonra insan olmuslerine yaklasiyor. (: Yol tutus frenler ve alt devir turbo boslugu berbat.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...