İçeriğe Yönlendir

Passat - B7 BOD Takmatik Perde Montajı

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Cihat Küçükay

Film mi perde mi diye düşünüyordum. Bu biraz fikir verdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

cam filmi cezalarinin gundemde oldugu donemlerde hayat kurtarici bir urundu... bence cok guzel bir urun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Ceza zamanı focus için aldım. Sözde filmleri söküp takacaktım. Ama ceza olayı yalan olunca takamadım. Filmlerin hafiften renkleri açıldı. En kısa zamanda takacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Avensise almıştım bende.

Bağlantı klipslerini iyi yapışmıyor sıcaktan atıyor. Yani çift taraflı bant tutmuyor bırakıyor.

Bally ile yapıştırdım hem kaldırınca plastiğe iz bırakmıyor hem de bayağı iyi yapışıyor

Ben 2 numara ucuz film +perde yaptım.

Arka taraf buz gibi oluyor çocuklar rahat araç içi serin.

Film mi perde mi diye düşünüyordum. Bu biraz fikir verdi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Videoyu izleyip gaza geldim indim arabaya. Arka camı kolay bir şekilde taktım ama yanlar olmadı. Benim kutudan yapışkanlı klips çıktı. Normalde perde yan cama zor sığıyor. Birde klipsi takınca hiç sığmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
8 saat önce, Tahir Ak yazdı:

Avensise almıştım bende.

Bağlantı klipslerini iyi yapışmıyor sıcaktan atıyor. Yani çift taraflı bant tutmuyor bırakıyor.

Bally ile yapıştırdım hem kaldırınca plastiğe iz bırakmıyor hem de bayağı iyi yapışıyor

Ben 2 numara ucuz film +perde yaptım.

Arka taraf buz gibi oluyor çocuklar rahat araç içi serin.

yalnız bağlantı ayaklarında yapışkan yok fitil arasına geçme.

Bir saat önce, Fırat Önal yazdı:

Videoyu izleyip gaza geldim indim arabaya. Arka camı kolay bir şekilde taktım ama yanlar olmadı. Benim kutudan yapışkanlı klips çıktı. Normalde perde yan cama zor sığıyor. Birde klipsi takınca hiç sığmıyor.

biraz el işciliği zor vw de demekki yapışkanlı göndermiyorlar öğrenmiş oldum :)

8 saat önce, Cem Işık yazdı:

Çok güzel olmuş, eline sağlık Erdem

Sağol abi bence sana şart :)

8 saat önce, Tamer Topaç yazdı:

BOD' u severim, ürünleri kalitelidir. Aynısı bende de var.

Valla bende bod un koltuk kılıfına bakıyordum kalitesi fena değil gibi.

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Videoyu yeni izledim. Sizdeki bağlantı noktası daha iyiymiş bende yapıştırmalı kanal vardı

Benimki de yapışkanlı çıktı 3 4 klips kullanın cam başına çok değil. Benim avensis e de tam uyuyor bağlantı yuvaları olunca onlar kastırıyor aynı dediğiniz gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
10 saat önce, Tahir Ak yazdı:

Videoyu yeni izledim. Sizdeki bağlantı noktası daha iyiymiş bende yapıştırmalı kanal vardı

Benimki de yapışkanlı çıktı 3 4 klips kullanın cam başına çok değil. Benim avensis e de tam uyuyor bağlantı yuvaları olunca onlar kastırıyor aynı dediğiniz gibi

Klipsleri sağlam bir yapıştırıcı ile yapıştırmak gerek. Çift taraflı bant falan olmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Fiesta'da kendi üzerinde gelen yapıştırıcıları kullanmıştım, hatta sökerken de biraz zorlandım. Yapıştırma öncesi temizlik iyi olmazsa genelde bırakıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...