İçeriğe Yönlendir

Kasko 2. Sürücü Hakkında Bilgi Ricası

Özgür Güzen

Recommended Posts

Özgür Güzen

merhabalar,

kendi adıma olan aracımı kasko yaptırmıştım fakat aracı çoğunlukla eşim kullanıyor. Eşim herhangi bir kazaya karışırsa  kasko firması sorun çıkarır mı? 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Sorun olmaz. Fakat poliçenizi bulup okuyun, sürücü sınırlaması yoktur sanırım, sigortacınız size sormadan yapmaz.

Yorum bağlantısı
Özgür Güzen

okudum herhangi bir kısıtlayıcı bir madde dikkatimi çekmedi. tekrar gözden geçireyim en iyisi. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

bişe olmaz .  o tip poliçeler kesilmiyor sanırım artık yada bize denk gelmiyor hiç .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sorun olmaz demek yanlıştır.
Acentenizle görüşmelisiniz.

Mesela Allianz da böyle bir imkan var ve benim bu kısıtlamayı sigortalımın bilgisi dahilinde yaptığım oluyor.
Ha bir kişi ve iki kişi bir şey değiştirmediği için ben iki kişi yazıyorum.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
10 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Mesela Allianz da böyle bir imkan var ve benim bu kısıtlamayı sigortalımın bilgisi dahilinde yaptığım oluyor.

Benim kaskom tek kişilik olmalıydı mesela. Benden başka kullanan olmadığı için indirim imkanım olmuştu.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Benim kaskom tek kişilik olmalıydı mesela. Benden başka kullanan olmadığı için indirim imkanım olmuştu.

Nasıl başkası kullanmıyor senin arabanı? Onlarca kişinin gözü önünde Servet senin arabanı sür(ükle)medi mi? Direksiyonda senin olman ve aracın tekerlekleri dönmese de geri geri gitmesi bişey değiştirmez. Başkası sürdü neticede :D

• Beğen 4
  • Mutlu 2
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

nasıl yani esp testine çıktığım arabada kasko tek kullanıcı mıydı?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Nasıl başkası kullanmıyor senin arabanı? Onlarca kişinin gözü önünde Servet senin arabanı sür(ükle)medi mi? Direksiyonda senin olman ve aracın tekerlekleri dönmese de geri geri gitmesi bişey değiştirmez. Başkası sürdü neticede

:sandalye:
nasıl yani esp testine çıktığım arabada kasko tek kullanıcı mıydı?
E bende diyagonal test yaptıydım. Hatta vidyolu belgesi var
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Allianz F Kasko ( Ford araçlar için)  ile kaskolu  aracım. 2 kişi kullanıcı şeklinde kaskolattim. Ben ve eşim  dışında birisi kullanip kaza yaparsa  kasko şirketi % 25 eksik ödüyor  hasarı. 

Avantaji ise ikimizden baska zaten kimse kullanmıyor. Normal kaskodan cok daha ucuza kaskolatiyorum aracımı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Anlaşıldı, ikinci üçüncü ve dördüncü sürücüleri eklemek lazım :p

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Allianz F Kasko ( Ford araçlar için)  ile kaskolu  aracım. 2 kişi kullanıcı şeklinde kaskolattim. Ben ve eşim  dışında birisi kullanip kaza yaparsa  kasko şirketi % 25 eksik ödüyor  hasarı. 

Avantaji ise ikimizden baska zaten kimse kullanmıyor. Normal kaskodan cok daha ucuza kaskolatiyorum aracımı.

Bende F kasko kullanıyorum iki sürücü indirimi %5 diye hatırlıyorum ve fiyatı da o kadar ucuz değil. Allianz normal kaskosundan %5~7 arası ucuz gibi. İyi yani ise orjinal parça+servis ve sınırsız cam değişimi.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hic oyle seylere girmiyorum acil birsey olur baskasi kullanmak zorunda kalir falan.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
4 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Hic oyle seylere girmiyorum acil birsey olur baskasi kullanmak zorunda kalir falan.

Aynen hocam insanın başına ne geleceği belli olmuyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Eski aracım eşim kullanırken pert oldu. Sorun yaşamadım çok şükür. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, İnan Çınar yazdı:

% 15

Primi % 15 düşürüyor, başkası kullanırken hasar olursa da hasarı % 15 eksik ödüyor.. 

6 saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Bende F kasko kullanıyorum iki sürücü indirimi %5 diye hatırlıyorum ve fiyatı da o kadar ucuz değil. Allianz normal kaskosundan %5~7 arası ucuz gibi. 

% 15 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

% 5 indirim için değmez tek sürücü olmasına. dünya hali bu 2 dk vale alır çarpar başına bela olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
% 5 indirim için değmez tek sürücü olmasına. dünya hali bu 2 dk vale alır çarpar başına bela olur
Vale carpsa sikinti yok birde kacirirsa o zaman sikinti
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

% 15 

Yuzdesini sen daha iyi bilirsin abi. Benim aklımda öyle kalmış. Mesela 1000 yerine 850 ödemek de iyi bişey.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
15 dakika önce, İnan Çınar yazdı:
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

% 15 

1000 yerine 850 ödemek de iyi bişey.

Tabi ki.. 

Doğru poliçe, ihtiyaçları doğru karşılayan poliçedir.  

Gereksiz şeyleri almaya gerek yok.. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Bir saat önce, Metin Akbal yazdı:
1 saat önce, Ali Gök yazdı:

Vale carpsa sikinti yok birde kacirirsa o zaman sikinti

uyuz oluyorum hepsine

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

"Emanetin canı burnunda olur" derler

Tabi ki.. 
Doğru poliçe, ihtiyaçları doğru karşılayan poliçedir.  
Gereksiz şeyleri almaya gerek yok.. 
Lav püskürmesi teminatına gerek yok diyorsun yani, eskiden böyle bir sigorta reklamı vardı
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ben sakatlandigimda beni arabamla hastaneye goturduler gibi acil durumlar mesela ;) Normalde bende emanet vermem de almam da :)
Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Remzi Karaca yazdı:

Lav püskürmesi teminatına gerek yok diyorsun yani, eskiden böyle bir sigorta reklamı vardı

lav püskürmesi kırmızı çizgim kaskomda mutlaka olmalı :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...