İçeriğe Yönlendir

Tatil Deyince Aklınıza Ne Gelir?

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer

Az once bir arkadasimla konusurken tatile cikacagim sadece uyuyacagim dedi..Peki size gore Tatil nedir 😜

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Biz calisirken tatil yapiyoruz, tatillerde cocuk avutuyoruz [emoji16]2458f45a44f45396e64ca4e48354ef54.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Antalya gelir, şehir dışına gidip işten güçten uzaklaşmak vs. vs.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
4 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Bitince iş başlayacak. O aklıma gelir. 

Çok karamsarım :)

aha benim gibi dusunen biri daha varmis..

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kafa rahatlaması tabi, kendimi dağa taşa vurasım gelir, denizin dibine dalıp hiç çıkmamak.. Biteceğini düşünmemeye çalışırım ki tadım kaçmasın :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Gideceğim  km'lerin hesabı gelir. Yazın deniz kışın av gelir. Akraba arkadaş  ziyaretleri gelir.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Tatil aklıma gelince , telefonun hiç çalmaması , bir ağaç gölgesi , bir akarsu kenarı geliyor aklıma açıkcası :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

antalya, deniz, çekirdek, bahçede tembellik, ağaçlara bakıp sırıtmak, ayakkabı ya da terlik kullanmamak, aman güneş depolayayım diye belden üstü açık gezmek, arada gidip kafayı soğuk suyun altına tutmak, kızlarla gezip tozmak, kızlarla dondurma yemek, kızlarla akşamları oynaşmak, kızlarla gece sarılıp uyumak, tabi bu kızların kim olduğunu herkes anladı sanıyorum  :D

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır

Urla, Çeşme, Sığacık Kuşadası, Aliağa, Foça hafta sonları vakit geçirmek için ideal. Hatta akşamları iş çıkışı Çeşmeye kumru yemeye gidiyoruz.
Söylemesi ayıp, İzmir'liyiz de biz... :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
27 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

antalya, deniz, çekirdek, bahçede tembellik, ağaçlara bakıp sırıtmak, ayakkabı ya da terlik kullanmamak, aman güneş depolayayım diye belden üstü açık gezmek, arada gidip kafayı soğuk suyun altına tutmak, kızlarla gezip tozmak, kızlarla dondurma yemek, kızlarla akşamları oynaşmak, kızlarla gece sarılıp uyumak, tabi bu kızların kim olduğunu herkes anladı sanıyorum  :D

Kızların gözlerinden öpüyorum, yanaklarını da sen kıyabilirsen ıstır :D 

Sana birde oğlan lazım, Dünya'nın kaç bucak olduğunu hatırlatacak  :crazy:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

4 kişilik sessiz bir dünya. En fazla marketteki ablayı görüyorum

Benim önceliğim sessiz ortam, temiz hava. Deniz vs aramıyorum tek aradığım yeşillik.

Bayram tatillerinde bitmek bilmeyen trafik.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
22 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Kızların gözlerinden öpüyorum, yanaklarını da sen kıyabilirsen ıstır :D 

Sana birde oğlan lazım, Dünya'nın kaç bucak olduğunu hatırlatacak  :crazy:

Ahaha eyvallah, valla şimdilik iki tanesi canımıza okuyor, bi hanım bi ben başka destekçimiz yok, o nedenle nasip diyoruz.

Gerçi, babam tek erkek 4 kız kardeşi var, ben tek erkek 4 kız kardeşim var.

İki kız da ben de, etrafım hep kadın erkek nadir bizim sülalede :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
4 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

Ahaha eyvallah, valla şimdilik iki tanesi canımıza okuyor, bi hanım bi ben başka destekçimiz yok, o nedenle nasip diyoruz.

Gerçi, babam tek erkek 4 kız kardeşi var, ben tek erkek 4 kız kardeşim var.

İki kız da ben de, etrafım hep kadın erkek nadir bizim sülalede :D

Bizde de tam tersi, hep erkek. Kız kardeşim yok, Abimde kız yok, bende yok. Yok oğlu yok :D Anama gün yüzü göstermedik ama oralara girmeyelim :fiuw:

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Dağ yada orman içinde 1 hafta sessiz sakin dinlenmek, otel olur köy evi olur fark etmez. Yürüyüş, doğal besinler ( kuzu dahil ) sevdiğin yanında doya doya onu seyretmek geliyor aklıma. 

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
(düzenlendi)
2 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Bitince iş başlayacak. O aklıma gelir. 

Çok karamsarım :)

Aynı ben!!!!!!!!!!!!!!!!!

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Dağ yada orman içinde 1 hafta sessiz sakin dinlenmek, otel olur köy evi olur fark etmez. Yürüyüş, doğal besinler ( kuzu dahil ) sevdiğin yanında doya doya onu seyretmek geliyor aklıma. 
Ben genelde öyle yapıyorum. Landı alıyorum karşıma, semaver ve mangalın dumanı aracın içine dolarken doya doya izliyorum
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tatil.. Ne yazıkki deniz demek, ben sevmiyorum ama 3/4 oyla deniz kazanıyor.. 

Bana bıraksalar Cem Hocama komşu olurum.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...