İçeriğe Yönlendir

Tatil Deyince Aklınıza Ne Gelir?

Alpay Sumer

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Camış gibi yatmak

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
2 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Az once bir arkadasimla konusurken tatile cikacagim sadece uyuyacagim dedi..Peki size gore Tatil nedir 😜

Daha da açmak gerekirse , boztepede akşam çayı , altınordu sahilde sabah kahvaltısı , gürgentepe de turşu , perşembe de balık , ünyede deniz , , çambaşı yaylasında sis :) bu sene gidemedim , dert oldu içime :( 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

tatilde herşeyi yapabilirimde  iş konuşan hiçkimseye katlanamam.  iş sohbeti başladımı kalkarım ortamdan giderim 

işler nasıl   cevap iyi  gerisi beni boğuyor

kısmet olursa bi kaç gün denize gidecem ordan da dedemin yanına çamlıyaylaya giderim. 3000 metreye kadar çıkma niyetindeyim nevadalı ile bu sene allahtan bi mani çıkmassa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
13 dakika önce, Murat Azalma yazdı:

Daha da açmak gerekirse , boztepede akşam çayı , altınordu sahilde sabah kahvaltısı , gürgentepe de turşu , perşembe de balık , ünyede deniz , , çambaşı yaylasında sis :) bu sene gidemedim , dert oldu içime :( 

yarin bahsettiginiz yere gidiyorum 😋

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
5 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

yarin bahsettiginiz yere gidiyorum 😋

bari bir kaç resim atın da hasret gidereyim memleketime :) 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
16 dakika önce, Ali Gök yazdı:

tatilde herşeyi yapabilirimde  iş konuşan hiçkimseye katlanamam.  iş sohbeti başladımı kalkarım ortamdan giderim 

işler nasıl   cevap iyi  gerisi beni boğuyor

kısmet olursa bi kaç gün denize gidecem ordan da dedemin yanına çamlıyaylaya giderim. 3000 metreye kadar çıkma niyetindeyim nevadalı ile bu sene allahtan bi mani çıkmassa

Uzaya çık.

53 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Bizde de tam tersi, hep erkek. Kız kardeşim yok, Abimde kız yok, bende yok. Yok oğlu yok :D Anama gün yüzü göstermedik ama oralara girmeyelim :fiuw:

İki oğlum var yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

En son tatili 3 sene önce bugün yapıyordum balayında. Sonrasında çocuklar oldu bir şey anladığımız yok.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
3 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Uzaya çık.

En son tatili 3 sene önce bugün yapıyordum balayında. Sonrasında çocuklar oldu bir şey anladığımız yok.

senin arabayıda çıkarırır bi resmini çekerim mangaldan fırsatım olursa :hohoho:

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
4 dakika önce, Ali Gök yazdı:

senin arabayıda çıkarırır bi resmini çekerim mangaldan fırsatım olursa :hohoho:

Benimki benim yokluğumda yerinde kalsın mümkünse. Bana göre kişniyor sadece. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
9 dakika önce, Murat Azalma yazdı:

bari bir kaç resim atın da hasret gidereyim memleketime :) 

seve seve... ama birsuru iznim varken 10 gun gidebilecegim😔

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
8 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Uzaya çık.

Sen daha dur bunlar iyi günlerin :crazy:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
seve seve... ama birsuru iznim varken 10 gun gidebilecegim[emoji17]
3 güne bile razıyım, size iyi bir teselli olur sadece 10 gün icin :)
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Tatil = Dinlence

Deniz,kum,güneş,yat,yuvarlak,kalk ne yaparsan yap ama yorulmadan keyfini çıkararak yap.

Görmediği yerleri görmek, dağ -tepe tırmanmak, farklı yerler ve şeyler keşfetmek isteyenlerin geçirdiği vakite tatil demiyorum ben o gezi olur anca. (bence)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
18 dakika önce, Serhat Işık yazdı:

Memleket aklıma gelir. 

Abi git -gel yolda tatilin yarısı gidiyor zaten senin :)

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Tatil = yorgunluk çünkü herşeyi 2 haftada yapmaya çalışacaksın 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Tatil demek uzun yol ve telefonu kapatıp yatmak demek. Bu sene hanıma gücümüz yetmedi çok gezdirdi beni. Tatildeki yorgunluğu atmak için bir daha tatile çıkasım var[emoji23]

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Bir saat önce, Serhat Işık yazdı:

Memleket aklıma gelir. 

Apartman komşumuz maddi durumu çok iyi olmasına rağmen tatil olarak yaklaşık 20 yıldır köyüne gidip geliyor halen bıkmış değiller belki de bu sebepledir bülbülü altın kafese koymuşlar misali...

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Gezmek. Neresi olduğu önemli değil. Yeter ki gezeyim. Bazı arkadaşlarımın tatil anlayışı beş yıldızlı otelde kendine hizmet ettirmek. O da güzel eyvallah da Ölüdeniz’e girmeden, Faralya’yı görmeden, Kayaköy’ü gezmeden, Saklıkent’e çıkmadan, Çalış plajını, Paspaturu, Göcek, Katrancı, Günlüklü görmeden,tekne turuna çıkıp o güzelim koyları gezmeden Fethiye’ye gitmenin ne anlamı var. Ben buraları gezebilirsem işte bana tatil budur 😎 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
(düzenlendi)

Tatil deyince Yaz ise Serin bir yerde deniz kenarı yayla hepsi olur kafa dinlemek güzel yemeklerin planlarını yapmak ve onları icraata geçirmek es dost ile sohbet etmek 

bol bol semaverde çay içmek buna benzer bütün durumlar ....

tarihinde Kemal Korkmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Nereye gidilecek kavgası. Önce kime gidilecek kavgası. Sizde 1 saat fazla oturduk kavgası. Niye hızlı sürdün kavgası. Sağ koltuk kavgası....

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Tatil.. Ne yazıkki deniz demek, ben sevmiyorum ama 3/4 oyla deniz kazanıyor.. 
Bana bıraksalar Cem Hocama komşu olurum.. 

Deniz sevilmez mi abi[emoji846]
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Urla, Çeşme, Sığacık Kuşadası, Aliağa, Foça hafta sonları vakit geçirmek için ideal. Hatta akşamları iş çıkışı Çeşmeye kumru yemeye gidiyoruz.
Söylemesi ayıp, İzmir'liyiz de biz... default_fiuw.gif
Ek olarak dikili, Çandarlı , Özdere , gümüldür, Mordoğan ,karaburun ve aklıma gelmeyen bi kaç yer daha.. İzmirliyiz ama tatil dediğin günübirlik olmuyor abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...