İçeriğe Yönlendir

Ps3 Konusunda Yardım

Emin Uz

Recommended Posts

Geçen sene k.birader çocuklar oynar diye ps3 verdi bizimkilere. Bizde yaz tatilinde arasıra açıp oynamalarına fırsat veriyorduk..internete bağlanıp yeni oyun indirelim dedik baģlantıyı kurdukcihaz güncelleme yapayım mı diye sordu.. Bende yap dedim. Olan oldu şimdi yazılım doğru yüklenmedi diye hata veriyor. Anlıyacağınız makina açılmıyor.. Bende pişman oldum anlamadığım bir işe nediye burnumu sokuyorsam.. Bulunduğumuz yerde teknik olarak destek olacak bir yerde yok.. Bilen anlayan veya bileni anlayanı tanıyan varsa yardımcı olursa çok sevineceğiz ailecek:)

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Abi normalde saglikli sekilde guncellemeyi tamamlayip isi bitirmesi gerekiyordu.. Suan senin yapman gereken  playstation satan bir dukkana ugrayip yazilim attirman. Anladigim kadariyla makina orjinal eger istersen kirdirip icine oyun daha fazla ekletebilirsin ama online oynama olasiligin yok. Sade bir yazilimda var oda ps in bazi kasalarında yuklenebiliyor..

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
10 dakika önce, Emin Uz yazdı:

Geçen sene k.birader çocuklar oynar diye pes3 verdi bizimkilere. Bizde yaz tatilinde arasıra açıp oynamalarına fırsat veriyorduk..internete bağlanıp yeni oyun indirelim dedik baģlantıyı kurdukcihaz güncelleme yapayım mı diye sordu.. Bende yap dedim. Olan oldu şimdi yazılım doğru yüklenmedi diye hata veriyor. Anlıyacağınız makina açılmıyor.. Bende pişman oldum anlamadığım bir işe nediye burnumu sokuyorsam.. Bulunduğumuz yerde teknik olarak destek olacak bir yerde yok.. Bilen anlayan veya bileni anlayanı tanıyan varsa yardımcı olursa çok sevineceğiz ailecek:)

Çok bilgim yoktur ama kısa bir araştırma ile aşağıdaki yöntemi buldum. Yazılım yeniden yüklenirse sorun düzelir bence.

https://www.playstation.com/tr-tr/get-help/help-library/system---hardware/system-software/updating-the-playstation-3-system-software-using-the-safe-mode-m/

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Geçen sene k.birader çocuklar oynar diye pes3 verdi bizimkilere. Bizde yaz tatilinde arasıra açıp oynamalarına fırsat veriyorduk..internete bağlanıp yeni oyun indirelim dedik baģlantıyı kurdukcihaz güncelleme yapayım mı diye sordu.. Bende yap dedim. Olan oldu şimdi yazılım doğru yüklenmedi diye hata veriyor. Anlıyacağınız makina açılmıyor.. Bende pişman oldum anlamadığım bir işe nediye burnumu sokuyorsam.. Bulunduğumuz yerde teknik olarak destek olacak bir yerde yok.. Bilen anlayan veya bileni anlayanı tanıyan varsa yardımcı olursa çok sevineceğiz ailecek:)
Muhtemelen cihazınız kırılmış yani hackli bir cihazdı. Yeniden internete bağlanıp güncellemeye çalışınca sistemi göçmüş olmalı. Bu tarz cihazları tamir eden yerlerde şansınızı deneyin derim.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
17 dakika önce, Zafer Bakar yazdı:

Abi normalde saglikli sekilde guncellemeyi tamamlayip isi bitirmesi gerekiyordu.. Suan senin yapman gereken  playstation satan bir dukkana ugrayip yazilim attirman. Anladigim kadariyla makina orjinal eger istersen kirdirip icine oyun daha fazla ekletebilirsin ama online oynama olasiligin yok. Sade bir yazilimda var oda ps in bazi kasalarında yuklenebiliyor..

Hiç anladığım şeyler değil.Bizim buralarda bu işi yapan yer varmı onuda bilmiyorum. Kendim internetten flash belleğe güncelleme indirmeyi denesem düzelirmu acaba..İçinde 5 6 tane de oyun vardı acaba onlar gitmişmidir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Anladigim birsey degil ama ben olsam playstation salonlarina gidip durumu anlatir nasil yaparim diye bilgi alirdim. yardimci olurlar heralde🤔

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
On 28.07.2018 at 18:12, Emin Uz yazdı:

Hiç anladığım şeyler değil.Bizim buralarda bu işi yapan yer varmı onuda bilmiyorum. Kendim internetten flash belleğe güncelleme indirmeyi denesem düzelirmu acaba..İçinde 5 6 tane de oyun vardı acaba onlar gitmişmidir

Abi oyunlar duruyodur sanirim flash bellekten guncelleme hakkinda bir bilgim yok. Internetten baksak bile tam olarak emin olamayiz zira insanlarin anlattiklarinin ucu acik.. Dedigim hibi anlayani bulmak lazim :fiuw:

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Eğer dediğiniz gibi sistem göçtüyse oyunlarda gitmiş olabilir. Dediğim gibi bilen birine göstermeniz lazım.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Caner Göktaş

Yazılımı internetten indirip kendiniz sıfır olarak atabilirsiniz ama biraz zahmetli ve bilgi gerektiren bir iş. Benim önerim bu tarz durumlarda teknik servise göndermek. Daha kötü işlere yol açabilirsiniz :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...