İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Kolçak ve İç Aksesuar Tavsiyesi

Bedirhan Tulga

Recommended Posts

Bedirhan Tulga

Herkese merhabalar,2008 Van Fiestamız kaportadan bu haftaiçi çıkıyor dış aksamlardaki herşeyi hallettik sis farı,çamurluk davlumbazları,spoiler vs tamamdır.Yürür ve motor geçen yaz tamamen yapıldı şuanda içi kaldı gibi bir tek 3D havuz paspaslarımız ve bagaj havuzumuzda yolda.Direksiyonda dikişli deri kılıf var zaten Ses sistemi ve tesisat ana ünite ile beraber tamamdır.Aklımda şuan kolçak kaldı kol dayamalı olanından armster diye bir marka gördüm onlar kaliteli lakin bi o kadarda pahalılar aksine çok daha uygun bi o kadar olmasada güzel ve fonksiyonel bi Kolçak arıyorum. Hem Kolçak hemde başka fikirleriniz varsa merakla beklemedeyim. Ayrıca Cam filmlerimizide halledeceğiz. Far ampülleride tamamdır. Birde unutmadan bizim fiestaların sisleri h11 mi idi h7 imiydi bi xenonda sislere şart onun içinde yardımlarınızı bekliyorum. Okuduğunuz için çok teşekkürler önümüzdeki haftasonu görseller ile dönüş yapacağım :) 

Yorum bağlantısı
Ahmet Özalp

Deri direksiyon körüğü kapı eşiği tavsiye ederim ayrıca orta konsolu piano Black boyatın çok yakışıyor sisler h11 :) 80935c2046af4cd90154c779a72c1630.jpg7a9b7d70d88a50bbb6c23b8602cfbae2.jpg3b30953998d6f1a03a25442493cfad5d.jpg

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Kalitesiz kolcaklar saga sola cok sallanma yapiyor evet bildigim kadari ile armster pahali ancak sallama yapmayabilir. Fiesta van icin yapilabilecek en guzel calisma st bodykit ve st koltuklar.

Yorum bağlantısı
Bedirhan Tulga
9 dakika önce, Ahmet Özalp yazdı:

Deri direksiyon körüğü kapı eşiği tavsiye ederim ayrıca orta konsolu piano Black boyatın çok yakışıyor sisler h11 :) 80935c2046af4cd90154c779a72c1630.jpg7a9b7d70d88a50bbb6c23b8602cfbae2.jpg3b30953998d6f1a03a25442493cfad5d.jpg

Sizin paspaslar daha güzel duruyor benim aldıklarımdan diğer dediklerinizde aklıma yatmadı değil gibi aslında :) 

4 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Kalitesiz kolcaklar saga sola cok sallanma yapiyor evet bildigim kadari ile armster pahali ancak sallama yapmayabilir. Fiesta van icin yapilabilecek en guzel calisma st bodykit ve st koltuklar.

Haklısınız gönül ister bi st body kit lakin fiyatları çok uçuk kalıyor şuanlık ve aşırı masraf çıkardı araç 4 yıldır bizde her yaz neredeyse düzenli min 2-3 bin liramı feda ediyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Bahadır Çete
On 29.07.2018 at 14:52, Ahmet Özalp yazdı:

Deri direksiyon körüğü kapı eşiği tavsiye ederim ayrıca orta konsolu piano Black boyatın çok yakışıyor sisler h11 :) 80935c2046af4cd90154c779a72c1630.jpg

Vites korugunu nerde degistirdiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

İnternetten rahatlıkla bulabilirsiniz ya da diktirebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Özalp
4 saat önce, Bahadır Çete yazdı:

Vites korugunu nerde degistirdiniz

Ayhan Şentürk ten temin etmiştim elinde az vardı kalmamış olabilir konusu vardı özel diktirmek için ölçü bilgileri felan yazıyordu 

Yorum bağlantısı
Fatih Kurnaz
(düzenlendi)
On 29.07.2018 at 14:45, Bedirhan Tulga yazdı:

Herkese merhabalar,2008 Van Fiestamız kaportadan bu haftaiçi çıkıyor dış aksamlardaki herşeyi hallettik sis farı,çamurluk davlumbazları,spoiler vs tamamdır.Yürür ve motor geçen yaz tamamen yapıldı şuanda içi kaldı gibi bir tek 3D havuz paspaslarımız ve bagaj havuzumuzda yolda.Direksiyonda dikişli deri kılıf var zaten Ses sistemi ve tesisat ana ünite ile beraber tamamdır.Aklımda şuan kolçak kaldı kol dayamalı olanından armster diye bir marka gördüm onlar kaliteli lakin bi o kadarda pahalılar aksine çok daha uygun bi o kadar olmasada güzel ve fonksiyonel bi Kolçak arıyorum. Hem Kolçak hemde başka fikirleriniz varsa merakla beklemedeyim. Ayrıca Cam filmlerimizide halledeceğiz. Far ampülleride tamamdır. Birde unutmadan bizim fiestaların sisleri h11 mi idi h7 imiydi bi xenonda sislere şart onun içinde yardımlarınızı bekliyorum. Okuduğunuz için çok teşekkürler önümüzdeki haftasonu görseller ile dönüş yapacağım :) 

Bedirhan bey merhaba,

Sia farlari icin n11.com'dan FORD FIESTA 2006-2008 SİS-MAKYAJLI KASA 
https://urun.n11.com/sis-fari/ford-fiesta-2006-2008-sis-makyajli-kasa-P111855603

Kolcak icin n11.com'dan Ford Fiesta Kol Dayama / Kolçak 2003-2008 
https://urun.n11.com/kolcak/ford-fiesta-kol-dayama-kolcak-2003-2008-P108872718

Ürünlerini satin aldim ve keyifle kullaniyorum. Kolçak elbette bir miktar sallaniyor ama kullanima veya kol dayamaya kesinlikle engel degil. Uzun yolda katkisi harika. Sis farlari ise hem işlevsel hemde çok şık duruyor. Montajlari çok basit. Kolçak zaten özel dizayn. Tam oturuyor. Ben ekstra yapistirici ve vidalama da yaptim çok iyi oldu.

Sizin gibi bixenon dönüsümü, cam filmi, plaka cercevesi, alasim jantlar, havuz paspaslar, dikme direksiyon kilifi, bagaj aydinlatmasi, bluetooth ses aktarim cihazi, koltuk kiliflari ve araca tablet uyfulamasi gibi konularda deneyimlerim oldu. Akliniza takilan olursa bildiklerimi her zaman paylasabilirim.

Saygilar.

tarihinde Fatih Kurnaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...