İçeriğe Yönlendir

Özel Hastane Para İadesi SABİM

Erhan Doruk

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

Adana medline hastanesine çocuğu götürdüm 70 tl muayene ücreti 40 tl ekstra aldılar konaklama ve internet kullanım bedeliymiş ne internetini kullandım ne de konakladım her hastadan alıyorlar bu ücreti

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
1 saat önce, Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Adana medline hastanesine çocuğu götürdüm 70 tl muayene ücreti 40 tl ekstra aldılar konaklama ve internet kullanım bedeliymiş ne internetini kullandım ne de konakladım her hastadan alıyorlar bu ücreti

Sizden alınan her ücret için hastaneden yazılı detaylı bilgi alma hakkınız var. Israrla isteyin. Vermezler ise şikayet edeceğinizi söyleyin. Zaten vermiyorlar ise kesin fazladan alıyorlardır. 

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Çocuğun dilinde minik bi yara gibi bişey çıkmıştı. Doktor kulak pamuğu gibi bişeyi bi sıvıya değdirip tamam dedi. Meğerse bu işlemin adı operasyonmuș. Bilmem bişey operasyonu. Çıkışta veznede öğrendim. Yaklaşık 10 yıl oluyor. 70 küsür lira para istediler. İtiraz ettim, bilgi verilmedi dedim vs vs 35 liraya anlaşmıştık [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Karın ağrısından dolayı sabaha kadar uyuyamamış olan eşim müşahede odasında rahat uyusun diye oğlanı 5 dk parka çıkardım. Elinde pos makinasıyla gelmiş dürtüp para istemiş hastane çalışanı 👏🏼👏🏼👏🏼

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Siz birde eczaneye gidip ilaç almak istediğinizde kendinizi hastanede yatar olarak görünce asıl şoku o zaman yaşarsınız. Hasta ilacı almaya geliyor ''sen şu an hastanede yatıyorsun'' diyorum, ben hiç yatmadım ki diyor  😅

Bu olay hem özelde hem devlet hastanesinde mevcut. 

Böyle bir durumla karşılaşırsanız 184 sabimi arayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
(düzenlendi)

Özel hastahanelerle yapılan islemlerde mutlaka kredi kartı kullanın ki elinizde kanıt olsun. Alabiliyorsaniz mutlaka ayrıntılı fatura isteyin. Dilekçe ile kuruma başvurduğunuz zaman mutlaka geri dönüşü olacaktır. 

Kalp (KVC) kanser vakaları yoğun bakım aciller(yeşil alan hariç) , hastane  SGK ile anlasmali olmasa bile ücretsiz biliyorum 

Özel hastanelerin alabileceği tavan fiyatlarla ilgili SGK nin sitesi var aşağıda linkini paylaştım buradan da hesaplayabilirsiniz eğer fark alınmayacak bir birimse direk fark ücreti alınmaz ibaresini görürsünüz.

https://gss.sgk.gov.tr/OzelSHSBilgi/pages/ilaveUcretHesaplama.faces linkte sut işlemi yazan bı ekran çıkarsa carpidan kapatıp ana sayfaya gelebilirsiniz ya da Google da özel hastane fark ücreti hesaplama yazıp arayarak da bulabilirsiniz ilgili sayfayı.

Son olarak

Rabbim düşürmesin eksik de etmesin.

tarihinde Ali Uymaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Memleketimizde evet aciller ücretsiz acısı eczanede çıkıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...