İçeriğe Yönlendir

Focus II - Havuzlu Paspas Tavsiyesi

Ufuk Memiş

Recommended Posts

Ufuk Memiş
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar, aracına 3d veya 4d diye adlandırılan havuzlu paspas takımından alıp kullanan var mı?

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
tapatalk imzamizi lutfen kapatalim.
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Son 3 aracımda 4D paspas kullandım ve hepsinden çok memnun kaldım.Şuankini 2.5 yıldır kullanıyor hiç bir sorun yok.Yıkamadan sonra seriyorum bir sonraki yıkamaya kadar yerinden kıpırdamıyor.Ne kayma yapıyor nede deforme oluyor.Ama 3D paspaslar öyle değildi genelde kayma yapar ve bir süre sonra kenarları deforme olup kıvrılmaya başlıyor.

Ben 4D öneririm.

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
(düzenlendi)

Bende alacağım bayram tatiline çıkmadan önce fakat 4d 3d muhabbeti var ikisi arasındaki fark nedir diye sormayacağım. Memnuniyetiniz nedir ve tavsiye edeceğiniz bir site var mıdır. Aracım 2.5 kasa focus hb. 2010 model.

38 dakika önce, Ahmet Türedi yazdı:
Son 3 aracımda 4D paspas kullandım ve hepsinden çok memnun kaldım.Şuankini 2.5 yıldır kullanıyor hiç bir sorun yok.Yıkamadan sonra seriyorum bir sonraki yıkamaya kadar yerinden kıpırdamıyor.Ne kayma yapıyor nede deforme oluyor.Ama 3D paspaslar öyle değildi genelde kayma yapar ve bir süre sonra kenarları deforme olup kıvrılmaya başlıyor.
Ben 4D öneririm.

Aracınız nedir benimki focus hb 2010 model

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
(düzenlendi)
2 saat önce, Ufuk Memiş yazdı:

Bende alacağım bayram tatiline çıkmadan önce fakat 4d 3d muhabbeti var ikisi arasındaki fark nedir diye sormayacağım. Memnuniyetiniz nedir ve tavsiye edeceğiniz bir site var mıdır. Aracım 2.5 kasa focus hb. 2010 model.

Aracınız nedir benimki focus hb 2010 

https://m.n11.com/ford-focus-2-hb-4d-havuzlu-paspas-2005-2011-P240353744?cid=604001&gclid=CjwKCAjw7vraBRBbEiwA4WBOn15fvuB-3qmN0BmdbAvFQ9JmUhamUxUw9OllTZ5u3ToO2iSRQ0_AkhoCAusQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bu ürün işinizi gorecektir.

Benim aracım 2015 mondeo 

4d farkı tabanda kaydırmaz çıkıntılar bulunması.Ve paspas hamuru baya yumuşak kolay deforme olmuyor.

tarihinde Ahmet Türedi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
(düzenlendi)

Ahmet abi teşekkür ederim. Zaten n11 den hediye kuponum varmış bunu alacağım:)

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Bütün araçlarımda havuzlu paspas ve bagaj havuzu kullandım.Son arabam hariç hepsine 3d son arabama (opel astra) 4d paspas aldım.Sıfır arabada alsam alacağım ilk iş kauçuk havuzlu paspas olur...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...