İçeriğe Yönlendir

Garaj.net Araba.com u Almış

İlyas Demirbaş
Çözüme git İlyas Demirbaş tarafından,

Recommended Posts

Ayhan Asil
9 saat önce, İlyas Demirbaş yazdı:

http://www.mynet.com/haber/teknoloji/garaj-sepeti-araba-com-u-bunyesine-katti-4300546-1?utm_source=milliyet&utm_medium=manset&utm_campaign=linkexchange

hayırlı olsun bakalım biraz sahibinden in tekeli kırılmasına vesile olur inşallah aslında bu siteleri daha çok takip etmek lazım

Hadi inşallah kardeş, kırsın şu malum sitenin cimri, çingene tekelini.

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Çok eski ve de kullanışsız bir arayüze sahiplerdi.
Belki bu vesile ile bir atılım yaparlar...

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

malum site alır başını yürür çünkü çok kapsamlı ne alacak olsam oradanda bakıyorum kesinlikle rakiplerinin şansı yok bence

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sahibinden.com bir ansiklopedi gibi kullanılıyor.. 

Hangi markanın hangi modeli varmış.. hangi modelin teknik özellikleri kaç yılında değişmiş diye bir ilan sitesine bakıyoruz. 

Engellenemez.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
5 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Sahibinden.com bir ansiklopedi gibi kullanılıyor.. 

Hangi markanın hangi modeli varmış.. hangi modelin teknik özellikleri kaç yılında değişmiş diye bir ilan sitesine bakıyoruz. 

Engellenemez.

Aynen ama alternatif olması her zaman iyidir. En azından ben tekim havasına giremezler şimdi kimseye eyvallah etmiyorlar. Ama böyle giderlerse çıktıkları gibi inerler çünkü çıktıkları kapıları çarpıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Malum sarı siteye artık gıcık olmaya başladım. Bu kadar katı kurallar ve yaptırımlara gerek var mı bilmiyorum. Kullanıcıları uzaklaştırıyorlar. 

Giresundaki evden kiracı çıktı Annem aradı oğlum şu evi internete koy.

Kendi sahibinden.com üyeliğim ile versem sürekli beni telefon ile arayacaklar. Annemin telefonu ile versem yaşlı kadın gelen onay smsi içindeki kodu 2dk içinde okuyup bana veremiyor. Telefon numarasını onaylamazsan ilan veremiyorsun. Telefon işini halettik diyelim adı sanı duyulmamış bir siteden eposta hesabı aldım anneme yine cep onayı olmadan alabilmek için bu sefer malum sarı site eposta adresini beğenmedi üyeliği askıya aldı. Falan felan sanki devlet dairesi arkadaş. Altı üstü ev vereceğiz kiraya.

Ben de hürriyetemlak tan hallettim işimi. Evi de kiraya verdim.

Yorum bağlantısı

arabam coma ilan açıyorum 15 gün arayan olmuyor. aynı ilan metnini kopyalıyorum aynı resimler ile sahibindene açıyorum telefon susmuyor  1 haftada satılıyor araba

şimdi ne diye kızımki sahibindene ben. hizmet veriyorlarsa 50 60 lira karşılığını almalılar ( en son o kadar vermiştim )

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bir de bu konuda bahsedilen araba.com

Bundan 1 tık üstte zaten arabam.com var, anlaşmalıda ücretsiz ekspertiz hizmeti veren (Mustafanın da bahsettiği). Arabam.coma ben de ilan açmıştım, arayanı bırak ilana bakan yoktu.

Biz de ilk sahibindene bakmıyor muyuz?

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Bugün bir aracıya benim arabayı satıver desek dost işi en azından bin kağıt alır. Burada bir hizmet var 50-60 lira çok gelmemeli. Hacıbaba tekkesi değil sonuçta. Adamlar para kazanacak. Geçen ben de verdim hiç de zoruma gitmedi. 

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
2 saat önce, Emrah Altun yazdı:

Malum sarı siteye artık gıcık olmaya başladım. Bu kadar katı kurallar ve yaptırımlara gerek var mı bilmiyorum. Kullanıcıları uzaklaştırıyorlar. 

Giresundaki evden kiracı çıktı Annem aradı oğlum şu evi internete koy.

Kendi sahibinden.com üyeliğim ile versem sürekli beni telefon ile arayacaklar. Annemin telefonu ile versem yaşlı kadın gelen onay smsi içindeki kodu 2dk içinde okuyup bana veremiyor. Telefon numarasını onaylamazsan ilan veremiyorsun. Telefon işini halettik diyelim adı sanı duyulmamış bir siteden eposta hesabı aldım anneme yine cep onayı olmadan alabilmek için bu sefer malum sarı site eposta adresini beğenmedi üyeliği askıya aldı. Falan felan sanki devlet dairesi arkadaş. Altı üstü ev vereceğiz kiraya.

Ben de hürriyetemlak tan hallettim işimi. Evi de kiraya verdim.

Aynen öyle benimde demek istediğim işin tekelleşmesi tehlikesi 3-5 yıl önceki şartlarla şimdiki şartları bir değil git gide işi sıkmaya başlıyorlar. Emlakcı bir arkadaş anlaşmaya çalışmış anlaşamamışlar adam demiş senin ilçenden ilan vermesler ne olur sanki diye trip yapmış bu mantık ilerisini siz düşünün. Tamam bende malum siteyi takip ediyorum ama bunun çoğalması lazım yoksa adam oto galerici dükkan kirasına vermediğim paraları ödüyorum diyor bizim için ayda yılda bir lazım olduğu için pek önemli değil gibi ama genel manada düşünürsen milleti alıştırdı şimdi öpüyor. elbette kazanacaksın ama heşeyin bir orta yolu olur.  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...