İçeriğe Yönlendir

Passat - B7 1.6 Tdi Dsg Yakıt Tüketimi

Erkan Işık

Recommended Posts

Erkan Işık
(düzenlendi)

Slm arkadaslar dun kafa estı atladık arabaya boludan fethıyeye aksam 8.5 da cıkıp 8.5 s aat yolculukda sonra sabah. 790 km yolu gelmısım buraya gelınce doldurdum depoyu 220 tl yakmıs araba yol bılgisayar ort 5 litre ort hız 90 km yolculuk suresı 8. Saat 42 dk kendımı kasmadım bılecıkde bır kere 110 olan eds de 109 gecerken kırmızı flaş patladı bakalım ne olacak arac bagaj dolu 5 kışi yakıt tukemı budur

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
tapatalk imzamizi lutfen kapatalim.
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
14 dakika önce, Erkan Işık yazdı:

Slm arkadaslar dun kafa estı atladık arabaya boludan fethıyeye aksam 8.5 da cıkıp 8.5 s aat yolculukda sonra sabah. 790 km yolu gelmısım buraya gelınce doldurdum depoyu 220 tl yakmıs araba yol bılgisayar ort 5 litre ort hız 90 km yolculuk suresı 8. Saat 42 dk kendımı kasmadım bılecıkde bır kere 110 olan eds de 109 gecerken kırmızı flaş patladı bakalım ne olacak arac bagaj dolu 5 kışi yakıt tukemı budur

O bilecikte ben de ceza yemiştim. bölünmüş yol ancak hız sınırı 90 mış tabi ben de 100 le geçince ceza gelmişti. Yakıt tüketiminiz de oldukça güzelmiş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

5 in altinda bana gore uygun..Ama yol sartlari arac durumu surus teknikleriniz hatta aracin lastik basinci bile etkiler...

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Şimdi, Hacı Şenyurt yazdı:

O bilecikte ben de ceza yemiştim. bölünmüş yol ancak hız sınırı 90 mış tabi ben de 100 le geçince ceza gelmişti. Yakıt tüketiminiz de oldukça güzelmiş. 

Foto çekince cezayı yedik anlamına mı geliyor acaba. Ben de bilecik yokuş inişte 80 le iniyordum ama ne hikmetse fotomu  çektiler, çok beğendiler heralde arabayı.

He bir de abi yakıt tüketimi güzel ama o nasıl bir esmektir ki durduk yere kalkıp bolu'dan fethiye'ye gidiyorsunuz güzel valla keşke bana de esse :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
10 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:
5 in altinda bana gore uygun..Ama yol sartlari arac durumu surus teknikleriniz hatta aracin lastik basinci bile etkiler...

Gece yolculugu kısa farlarla görebıldıgım kadar basdım gaza

9 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:
Foto çekince cezayı yedik anlamına mı geliyor acaba. Ben de bilecik yokuş inişte 80 le iniyordum ama ne hikmetse fotomu  çektiler, çok beğendiler heralde arabayı.

He bir de abi yakıt tüketimi güzel ama o nasıl bir esmektir ki durduk yere kalkıp bolu'dan fethiye'ye gidiyorsunuz güzel valla keşke bana de esse :biggrin:

Kızım ızın alınca işyerınden tatıl yaptırayım dedım5e40cb628e230f6c19c28b99a46d07dd.jpg

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
1 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Flaş patladı ise kesin gelir herhalde e devlet üzerinden bakın isterseniz. Benim flaş patlattığım her yerden ceza geldi. Bende sanıyorum ki ben geldim diye kutlama havai fişek felan meerse cezaymış. 🤣

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Tüketim gayet iyi maşallah..

Bu arada  Erkan abi, tapatalk imzasını kapatabilir misin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
3 dakika önce, Cem Işık yazdı:
Tüketim gayet iyi maşallah..
Bu arada  Erkan abi, tapatalk imzasını kapatabilir misin?

Nasıl yapıyoruz cem bey?

Yorum bağlantısı
Cem Işık
3 dakika önce, Erkan Işık yazdı:

Nasıl yapıyoruz cem bey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tapatalk'ta aşağıda sağda ben ,ayarlar, imza sırasıyla. İmza ikonunu kapalı hale getirince çözülecek.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
7 dakika önce, Erkan Işık yazdı:

Gece yolculugu kısa farlarla görebıldıgım kadar basdım gaza

Kızım ızın alınca işyerınden tatıl yaptırayım dedım5e40cb628e230f6c19c28b99a46d07dd.jpg

Belli biraz basilmis aracla 😊 ama yine makul seviyelerde..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Şimdi, Erkan Işık yazdı:

Nasıl yapıyoruz cem bey

efenim tapatalk uygulamasına giriniz. sonra sağ altta ben yazan simgeye tıklayınız. sonra ayarlar simgesine tıklayarak giriniz. imza sekmesini bulup içine girip kapat kısmını işaretleyiniz. tapatalk imzanız kapatılmış olacaktır. Saygılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Normal tüketim. Banada 2 ay oldu eds flaşı  patlayalı, bekliyorum daha gelmedi ceza.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Desmeyin yarami 30 dk de 6 tane patlamisti Ordu da :) Neyseki mahkeme ile geri aldim 5 tanesini :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
4 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Desmeyin yarami 30 dk de 6 tane patlamisti Ordu da :) Neyseki mahkeme ile geri aldim 5 tanesini :)

ordudayim deniyorum patlamiyor bu ara 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
ordudayim deniyorum patlamiyor bu ara [emoji23]
2015 Araliginda bana patlayanlar :)

Ayrica Allah patlattitmasin [emoji23]

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

bir yerden bir yere uzun yolda gitmeye çekinir hale geldim devlet nerede tuzak kurup da eds'yi yapıştıracak korkusuyla seyahat edilmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

586c54e74d301e02fd6119858fce513a.jpg. passatın depoyu Boluya gelınce doldurdum gelırken biraz fazla yakdı 1680 km yol yapmısım Bolu Fethiye-fethiye Bolu toplamda 90 litre mazot aldım 220 +280 =500 tl mazot yol bilgisyarı 5.3 ort gercek deger 5.4 yakın sanırım km de 500/1680=0.297 kuruş geliyor 5 kişi bagaj dolu tüketim degeri oluşmuş

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bu şartlarda iyi LPG daha az yakar zannımca . Birde patlayan flaş ne oldu. Geldimi ceza?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
9 saat önce, Erkan Işık yazdı:

. passatın depoyu Boluya gelınce doldurdum gelırken biraz fazla yakdı 1680 km yol yapmısım Bolu Fethiye-fethiye Bolu toplamda 90 litre mazot aldım 220 +280 =500 tl mazot yol bilgisyarı 5.3 ort gercek deger 5.4 yakın sanırım km de 500/1680=0.297 kuruş geliyor 5 kişi bagaj dolu tüketim degeri oluşmuş

maksimum dolulukta bir araç için.. çok iyi bir değer.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bu şartlarda iyi LPG daha az yakar zannımca . Birde patlayan flaş ne oldu. Geldimi ceza?
Devir az yakan lpgli araç deviri
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
20 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Ceza gelmedi abi ınsallahda gelmez 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
23 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Daha lpgli araca binmek nasıp olmadı , Binersemde toyota almak lazım galıba 1.6 olanlardan onunda benım ıcın mantıgı yok  avm lerdekı otoopark muhabbetı yuzundende kızıma dızel fıesta aldım bakdım benı arabaya hem ortak hem buyuk bırde benım arabayı ona verınce hız yapıyor otomatık oldugundan araba dırek 7 ye alıyor vıtesı ama manuel kendı aracında vıtes degısmeye usendıgınden onu sınırlıyor süratte  cok ugrasmıyor :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Dizele hala özensem de aracımın yakıtından bende memnunum. Geçen hafta Alanya-Eskişehir güzegahı tek başıma yüksüz ama klima devamlı devrede şekilde pompaya göre 5,6 lt; arabaya göre 5,4 lt ile geldim. Ortalama hızım 101 km/h . Yani aralarda baya hızlıydım. Az yakmasının sebebini şanzımana bağlıyorum. 8 ileri şanzıman 3000 devirde 164 km hız gösteriyor. Buda arabayı fazla devirli kullanmamanızı sağlıyor...

20180803_194849_zpsokswwsgt.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...