İçeriğe Yönlendir

İnceleme - Mercedes CLS 320

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Küçük motor kaldıramadı o zaman [emoji14]

Bizzat S modda test ettim [emoji4]

Sıfır highline polo parasina çok güzel CLS çok güzel s kasalar var

Fiyatlara baktım da, 110 bin'e derli toplusu alınabiliyor, gözümde fazla büyütmüşüm:)
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Maunu sevmeyebilirsiniz zevk meselesidir de. Asıl itemele işini "piano black" veya aluminyum görünüm adı altında yapıyorlar. Dandik plastiği boyayıp sunuyorlar. İki yıla ya boya atıyor ya plastik kendinden geçiyor. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Arabayı çok beğendim ama bu tarz videoların forumda paylaşılması yasak değil miydi 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Değil değil selbes... forumda hız limiti yok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Arabanın hakkını verebildin mi abi? 

Yok be Üstad.. kısa bi çevreyolu testi sadece.. 

46 dakika önce, Mehmet Cihat yazdı:

Arabayı çok beğendim ama bu tarz videoların forumda paylaşılması yasak değil miydi 😁

Amaç önemli :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
On 03.08.2018 at 14:30, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bizzat S modda test ettim [emoji4]

Launch control ile kalksan yakardı lastikleri.

Virajı söyle

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
On 03.08.2018 at 14:30, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bizzat S modda test ettim :)

Test sekliniz yanlistir. 🙂 Sol ayak tam frendes,sag ayak turbonun doldugu devir uzeride, esp tamamen kapali olacak. Sonra dip gaz. Jeep te ayni motor var om642. Jeep de alt devir agirlik nedeniyle hantalken boyle bir aracta ucmasi lazim.

On 03.08.2018 at 18:16, Servet Aydın yazdı:

Launch control ile kalksan yakardı lastikleri.

Virajı söyle

Oyle birsey yok... Anca Srt charger fulan lazim. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Valla güzellik estetik kişiye göre değişir ama geçenlerde düzcede mercedes e ve s serisi için cnc tezgahlarda üretilen masif mat vernikli ceviz ürünü gördüm birde arabada duruşuna baktım harika duruyordu. Cizilse bile rutuşla vernikle hallolur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Avrupa'da çöp gözüyle bakılan bir model :) Vergiler vergiler vergiler.... Avrupa'lının çöpe attığı araçlara malesef ağzımızın suyu aka aka bakıyoruz :) 

Yorum bağlantısı
8 saat önce, Cem Işık yazdı:

Ancak yurt dışında yaşarsak alabiliriz bu aleti.. Çok güzel ama :)

Cem abi 3 5 ay once sattigin arabayi  dusununce sen olsa olsa motoru ufak die almassin bunu 😬

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Abi naptın yaaa, ben nasıl bineceğim benim megane'ye şimdi 😋

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
14 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

Oyle birsey yok... Anca Srt charger fulan lazim. 

Liberty dahi yakabiliyor-du lastiği

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Test sekliniz yanlistir. [emoji846] Sol ayak tam frendes,sag ayak turbonun doldugu devir uzeride, esp tamamen kapali olacak. Sonra dip gaz. Jeep te ayni motor var om642. Jeep de alt devir agirlik nedeniyle hantalken boyle bir aracta ucmasi lazim.

Haklısınız. Kalkışım hatalı idi.
O dediğinizi Qashqaide yapıyorum gerektiğinde.
Ancak emanet bir arabaya yapmam bunu.

Orada demek istediğim. Bir manuel gibi kontrol edemediğimi belirtmekti. Yoksa motor güçlü. Maksimum torka ulaşınca seyir halinde bile patinaj yapıyor alet.
Yolda da 250 görebildiği söyleniyor. [emoji85]
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

ben jeep ile 210 gördüm. insan ölmüşlerine yaklaşıyor. :) ondada hız sınırı nedeniyle kalakalıyor. tabi zaten 160 170 in üzeri çok tehlikeli bir arazi aracında. bu tip bir otomobil o hıza çıkar ancak büyük ihtimalle 240 civarında hız sınırlaması vardır. 

bir ara, 350 cdi arabamız vardı. 268 küsür hp araç 250 km de hız sınırı nedeniyle kalakalıyordu. olmasa hala da gidecekti. tabi ne yol müsait ne sürücü o ayrı.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gizli mesajı görmedin Coşku. 250 görüyor dediler diyor. Tanıdığım Emmi hızı denemedi ise bişey bilmiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Gizli mesajı görmedin Coşku. 250 görüyor dediler diyor. Tanıdığım Emmi hızı denemedi ise bişey bilmiyorum

Eski modellerde hız sınırlama yokmuş zaten. Arkadaşım denemiş de. Olmamış öyle bişey. [emoji85]
O hızları görecek “trafiğe kapalı yolları” nereden buluyorsunuz yahu :unsure2:

Kapattırıyoruz. :)
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...