İçeriğe Yönlendir

1999 Civic 1.4 İs Sedan

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek

10 lira dedik 15 dedik milleti o kadar alarma geçirdik, sonra anladık ki aranılan araç minimum 25 binlik, gittik harç borç bunu aldık. :)

Hedefte 6 ay binmek sonra evi teslim alırken tekrar satmak ve parasını eve yatırmak var. O nedenle öylesine bakarken bulduğum en masrafsız görünen arabayı dün nihayet gittim aldım.

Araba bakma aşamasında emeği geçen geçmeyen herkese çok teşekkür ederim.

Aracın henüz çok fazla resmi yok fakat 400 km'lik sürüşte gördüğüm kadarıyla motor, klima yürüyen gayet iyi durumda. Lastikler güzel, sessiz ve yeniler. Akü de yeni. Fakat iç mekanda 3-5 liralık eksiklikler var. Şoför tarafı cam düğmeleri değişecek 145 liraya siparişini verdim bile. Sonra teyp hiç çalışmıyor mümkünse usb'li bir teyp bulunacak. Klima kontrol düğmelerinin altındaki lambalar hiç yanmıyor, kontrol edip değiştireceğim. Gösterge ışıkları çok cansız geldi onları da değiştirmeyi düşünüyorum. 6 aylık kendime yeni bir oyuncak almış gibi hissediyorum, hayırlı olsun diyelim :)

Fotoğraflar:

8f9cab48976b52505651bb1d334e473c.jpgc1caaa43d02beb763a33f0e2107e35e6.jpg2115a3a826e7d60a02d209ae090ea1c0.jpg

• Beğen 24
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Güle güle kullan Emre. Kullanımı çok keyifli bir kasadır. Nasıl ki focus 1 efsane olmuşsa, buda civic in efsanesidir.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
(düzenlendi)

Emre güle güle kullan, kazasız belasız İnşallah. Hayırlı olsun. :nazar:

Otomatik vites mi bu?

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Hep heves edipte alamadigim bir aractir kendileri😀 hayirli ugurlu gule gule kullan..Kadife koltuklari cok guzel ya😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
44 dakika önce, İ.Göksel Yaman yazdı:

Güle güle kullan Emre. Kullanımı çok keyifli bir kasadır. Nasıl ki focus 1 efsane olmuşsa, buda civic in efsanesidir.

Teşekkür ederim abi. Babamda tüplüsü vardı 6 ay önce sattık. Kaderin cilvesi bu kez bana aldık :)

Civic'i coşturan kasa :)

42 dakika önce, Ayhan Asil yazdı:

Emre güle güle kullan, kazasız belasız İnşallah. Hayırlı olsun. :nazar:

Otomatik vites mi bu?

Teşekkür ederim abi manuel bu.

43 dakika önce, Tevfik Işık yazdı:

Gule gule, kazasiz belasiz kullanin insallah.:nazar:

Teşekkür ederim.

31 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Hep heves edip de alamadigim bir aractir kendileri😀 hayirli ugurlu gule gule kullan..Kadife koltuklari cok guzel ya😀

Belki ikinci olarak bunun temiz vti (160bg falan) olanından denk gelir de alırsın ileride inşallah. Koltukları en sevdiğim yanı, kolay kolay eskimiyor. 

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Kazasız belasız Emre. El emeğiyle yapılacak olan eksiklikler olmasa senin canın sıkılırdı. Şimdi en azından kendinden bir şey katacaksın. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı satışlar, :fiuw: pardon o bu değildi :D güle güle kullan.

Memnun kalırsan bence bunu satıp eve yatırım değilde, araç fiyatlarında ki bariz artış sebebiyle oraya farklı kaynak bulman kolay olursa, o yöntemi düşünebilirsin :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Hayirli olsun. Bu kasanin oynanmamisini bulmak zor. Temiz,diri ve orjinal bir araca benziyor. Kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
1 saat önce, Fırat Önal yazdı:

Kazasız belasız Emre. El emeğiyle yapılacak olan eksiklikler olmasa senin canın sıkılırdı. Şimdi en azından kendinden bir şey katacaksın. 

Teşekkür ederim Fırat abi. Valla az önce aklımdan geçen şeyi söyledin. Cam kumanda düğmelerini sabırsızlıkla bekliyorum :)

Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Hayırlı satışlar, :fiuw: pardon o bu değildi :D güle güle kullan.

Memnun kalırsan bence bunu satıp eve yatırım değilde, araç fiyatlarında ki bariz artış sebebiyle oraya farklı kaynak bulman kolay olursa, o yöntemi düşünebilirsin :) 

Teşekkür ederim.      :D yok mu Golf isteyen ya :) 

Bir saat önce, Serdar Akgül yazdı:

Hayirli olsun. Bu kasanin oynanmamisini bulmak zor. Temiz,diri ve orjinal bir araca benziyor. Kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle...

Teşekkür ederim. Çok şükür bize bir tane denk geldi. Harbiden  bulmak zor.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
10 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Hayırlı olsun :nazar:

Teyp kolaydır. ABS Airbag var mı bunlarda?

Teşekkürler. İkisi de opsiyon. Güvenlik paket diye geçiyor onlar. Bunda yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır

Kontağı çevirdiğimde gelen marş sesi hiç bitmesin isterdim. Çok karakteristik bir sesi var. İyi günlerde kullanın.. :nazar::nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Hayırlı hayırlı olsun Emre. Güzel seçim olmuş. İnşallah ağız tadıyla binersin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hepinize teşekkür ederim. Bu arada eklemeyi unuttum, İzmir’e kadar gitmişken bir büyüğümüzü de ziyaret ettik 52f89b88e27da1080c6d559f5ca92e1c.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

İyi günlerde kullanın. Masrafsız sorunsuz evladiyelik bir araç. Bu araçlardaki sağlamlık yenilerinde yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hayırlı olsun evladiyelik olarak tabir edilen araç aynı zamanda sorunsuzluk abidesidir kendileri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Değer

Hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin.

Profil güncellenmeli 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...