İçeriğe Yönlendir

Edd China Motor Temizleme

Uğur Kaya

Recommended Posts

Cem Işık

Carbon clean uygulaması bu söylediğiniz gibi. Özel bir kimyasalla motor içi temizleniyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kaya

peki her araç ta aynı etkiyi gösterir mi aynı etki derken olumlu anlamda olmasa da olumsuz etkisi olabilir mi   

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Bu işlem motoru temizler belki ama performansına nasıl olumlu etki yapıyor ki :unsure2:

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
2 dakika önce, Uğur Kaya yazdı:

peki her araç ta aynı etkiyi gösterir mi aynı etki derken olumlu anlamda olmasa da olumsuz etkisi olabilir mi   

Yüksek kilometre yapmış araçlarda, daha önce düzenli yapmadıysanız olumsuz etkisi olabilir. Ustalar daha iyi bilirler gerçi @Çağlar Bayur @Servet Aydın

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Ben de izledim. Para bol olunca jaguara harcıyacak birşey bulamadılar. Ondan Carbon clean yaptılar. Yay amartisör falan yapmak biraz orjinalin dışına çıkmak oldu. Pek tarzları değildi. 

Carbon cleanin çok iyi bir uygulama olduğuna katılıyorum. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
51 dakika önce, Uğur Kaya yazdı:

Her araçta aynı etkiyi yakalarsınız. 100bin km'deki KA'ma yaptığımda mesela 14bar olması gereken silindir basıncı 11 çıkıyordu, işlem sonrası hepsi 14bar'a sabitlenmişti.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
1 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Her araçta aynı etkiyi yakalarsınız. 100bin km'deki KA'ma yaptığımda mesela 14bar olması gereken silindir basıncı 11 çıkıyordu, işlem sonrası hepsi 14bar'a sabitlenmişti.

Alsanıza bi KA 😎

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
7 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

Alsanıza bi KA 😎

İlgilenecek vaktim olsa 1dk düşünmem :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)
12 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Kapağı söküp taşlatmak daha etkilidir.. 😁

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Kapağı söküp taşlatmak daha etkilidir.. 😁

O, 14'ü belki 16 yapmak için. Benimki fabrikasyon değerler abi :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yanma hattı balçık kıvamında ise temizlik açılarak yapılmalı. Kimyasal ürün tortuları koparıp yanma odasına gönderir ise pekte iyi şeyler olmaz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
22 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

O, 14'ü belki 16 yapmak için. Benimki fabrikasyon değerler abi :)

Fabrikasyon için benim dediğim. Sen deterjanla temizliyorsun ben kapağı açıp kumlamayla temizliyorum. Bir conta masrafı oluyor katalizör falan tıkanmıyor.. ;)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Fabrikasyon için benim dediğim. Sen deterjanla temizliyorsun ben kapağı açıp kumlamayla temizliyorum. Bir conta masrafı oluyor katalizör falan tıkanmıyor.. ;)

İşçilik? Süre?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Şimdi, Sani Gerşon yazdı:

İşçilik? Süre?

İşi bilenle carbon clean kadar sürer.. 😂😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Şu Edd abi yi Cağnım Sanayi mize getirsek sırf ününden dolayı aylarca sırası olur ve yanında birsürü ücretsiz çırak çalışır(Ben dahil :))

Yorum bağlantısı
Koray Demir
32 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Bu motora ne demeli peki kumlama kurtarır mı?

GDGYoV.jpg

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Yanma hattı balçık kıvamında ise temizlik açılarak yapılmalı. Kimyasal ürün tortuları koparıp yanma odasına gönderir ise pekte iyi şeyler olmaz

Servet abi ben manıfold contası deısrken transporterın egr ve manıfoldu temızleyıp takdım hafıf vardı kurum asıl kurum kapakdamı oluşuyo yoksa manıfoldda aynı degerlerdemı
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Gaz yağı ile mis gibi olur. En son ne zaman yağ konmuş acep

Bu foto 180bin km yağı değiştirilmemiş, sürekli eklenmiş bir TT motorundandı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

kömürlü bu haberin yokmu, ne yağı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Üst kapak egzantriklerle beraber yenilenir uğraşılmaz... Bu kapaktaki egzantrikler dönmüştür belkide.. 😀

2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Dolu üst kapak bin lira, uğraşmaya değmez.. 😂

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 saat önce, Ali Yasir Bilici yazdı:

Şu Edd abi yi Cağnım Sanayi mize getirsek sırf ününden dolayı aylarca sırası olur ve yanında birsürü ücretsiz çırak çalışır(Ben dahil :))

2 günde batar arkasına bakmadan kaçar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...