İçeriğe Yönlendir

270.000 km 2011 c5 alınırmı

Emrah Taşpınar

Recommended Posts

Emrah Taşpınar
(düzenlendi)

iyi akşamlar herkese bi akrabamız için açtım konuyu araç 2011 1.6 e-hdi siyah renk  excutive 270000 km deki citröen c5 araç full donanım sanruff  katlanır ayna start-stop gibi özellikleri var 16000 hasar kaydı var yandanmış kaza önden kazası yok alınırmı alınırsa ne eder araca 45 istiyorlar , citröen yabancı oldugum bi marka nelere dikkat etmek gerek şimdiden teşekkür ediyorum

tarihinde Emrah Taşpınar tarafından düzenlendi
eksik bilgi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Fiyat belirtmemissiniz ama cok goreceli cevaplar alacaginiza simdiden eminim..Sahsi fikrim bu km de ve bu hasar kaydiyla ben olsam almam. ama herkesin fikri ve hesabi kendinedir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
4 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Fiyat belirtmemissiniz ama cok goreceli cevaplar alacaginiza simdiden eminim..Sahsi fikrim bu km de ve bu hasar kaydiyla ben olsam almam. ama herkesin fikri ve hesabi kendinedir..

unutmuşum düzelttim alpay bey 45 istiyorlar , emsali malum sitede bitane var 50 yazmışlar fiyatına

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

380binden 280e düşürülüp satilani gördüm. Km ye takılmayin o kadar

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

1 ay kadar önce hasar kaydı çok düşük 2009 model Dynamique versiyon 160 binde manuel aldı abim. 45 bin verdi. Sizin almak istediğiniz daha dolu. Hasar kaydı bence önemli değilde 270 binde olması düşündürüyor. Fiyat uygun. Motor sağlam mı iyi incelenmeli. Manuel mi?

Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar

araç otomatik

5 dakika önce, Fırat Önal yazdı:

1 ay kadar önce hasar kaydı çok düşük 2009 model Dynamique versiyon 160 binde manuel aldı abim. 45 bin verdi. Sizin almak istediğiniz daha dolu. Hasar kaydı bence önemli değilde 270 binde olması düşündürüyor. Fiyat uygun. Motor sağlam mı iyi incelenmeli. Manuel mi?

otomatik fırat bey ama dinamikle arasında pek bi fark yok galiba araştırdıgım kadarıyla ama 160 ile 270 km arası epey var

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 saat önce, Emrah Taşpınar yazdı:

16000 hasar kaydı var yandanmış kaza önden kazası yok alınırmı

boyanan saç parçası size ilerde dert yaratmaz. 270 bni km dir 20 -27 adet bakımda neler yapıldığı size dert yaratır.

dert= para

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
(düzenlendi)

Size şöyle anlatayım. Abim alacağı zamanlar çok araştırdım. Benimde hoşuma gidiyordu tipi. Aklımda benim focusu satayım bundan alayım vardı. Ama otomatik istiyordum. 1.6 nın otomatiği forumda da başka yerlerde de nagatif yönde yorumlar alıyor. 2.0 otomatiği farklıymış ve sorunsuzmuş.Manuele gelecek olursak abimin arabayı epeyce kullandım. Oturaklı araba. Ama oturup kalıyor gerçekten. Yüksek devir çevirmeniz gerekiyor focus dizelden sonra. Direksiyonu bana çok hissiz geldi. Ve C5 hayali kurmayı bıraktım. Siz de googlede biraz araştırsanız youtubede biraz video izleseniz uzak durursunuz. 

dynamic ile arasında fark var. Sunrof ,ekran, start/stop. benim bildiğim. 

tarihinde Fırat Önal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Yola gitmekten yorulmuş olması muhtemel kazası olmasaydı mekanik kısım parayla çözülürdü bence uzak durulması gereken bir araç .

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Bulgaristana giden 30.000 km de servisten yeni çıkmış(daha önceki bakımlarıda yetkili servis) 2012 model c5 şanzıman yedi 5750 yetkili serviste yapıldı. 

Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
9 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

boyanan saç parçası size ilerde dert yaratmaz. 270 bni km dir 20 -27 adet bakımda neler yapıldığı size dert yaratır.

dert= para

Anladim caglar abi bende uzak durun dedim

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

bu km de almam diyenler acaba arabanın kaç km de olmasını bekliyor 10-20-30 yaşındaki arabalar hala ülkemizde 200bin km nin altında Allahallah nasıl oluyor bu iş var mı çözebilen acaba belli bir noktadan sonra km geri mi sarıyor:)

3 yaş civarı  arabaların çoğu  100bin km de  10 yaşındaki araçlarında çoğu 150-200bin km civarında:) motoru sağlamsa alınır zaten bu düşünce tarzımız devam ettiği sürece herkes km düşürür kimsede işine geldiği için sesini çıkarmaz böyle devam eder

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Gerçekten düşük km olanlar var ama şöyle de bir durum var. 

Araca, km yüksek diye 50 bin vermez, sonra aynı aracın km düşürülmüş haline 60-70 bin veririz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bakım kaydını göremiyorsak, yada bildiğimiz bir araba değilse uzak durmak lazım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...