İçeriğe Yönlendir

Çakmaklık FM Transmitter ile Bluetooth Hakkında.

Murat Azalma

Recommended Posts

Murat Azalma

Merhaba herkese 

Forumda epey baktım okudum fakat genellikle ya araçtaki cihaza lehim vasıtasıyla yada aux girişinden bluetooth ile bağlantı örnekleri var.

canını sevdiğim caponlar D segmenti diye satmışlar ama aux bile koymamışlar.

aracım T25 avensis 2009 model. Cd changer yolu ile usb aux cihası bağlamış olsamda , randımanlı çalışmadı. bende söktüm tekrar geri. 

şimdi çakmaklık girişinden bluetooth bağlantılı fm transmitter araştırıyorum.

Baseus Locomotive marka bir ürün buldum. malum sitelerde 120 tl fiyatı var. 

endişem , çok fazla cızırtı yapması. fikri tecrübesi yada tavsiyesi olanları bekliyorum.

bu da video;

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

hem sarj hem aux niyetine kullanmak adina 

https://m.n11.com/xiaomi-roidmi-2s-bluetooth-arac-sarj-cihazi-aleti-mikrofonlu-P189515695?Renk=Beyaz&cid=604001&gclid=Cj0KCQjw77TbBRDtARIsAC4l83mMfR6Fdl_25B7E4gcbQPoBjfoG5QLynUfQZKmoy6HiDKXuFY0jg5saAj2QEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

bu urunun cok namını duymaktayim...

Cok olumlu yorumlar okudum..

Gectigimiz hafta da su urunu aldim :

Daha cok arac ici tablet ve telefon gorusmelerini kontrol edebilmek adina...

Ayni segment degiller ama temelde ayni isi goruyorlar... 

Screenshot_2018-08-10-14-00-59-828.jpeg

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
(düzenlendi)
28 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

bu ürün mantıklı geldi açıkcası. en azından tanıdık bir marka :) ama resmini attığınız ürün bana uygun değil. benim araçta ne aux ne de usb girişi mevcut değil. tek çare fm transmitter. 

Teşekkürler tavsiye için .

Hazır buradayken , sel dolayısı ile geçmiş olsun. zarar ziyan oldu mu hiç size ? memleket bayağı büyük afet geçirmiş :( 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadır
9 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

hem sarj hem aux niyetine kullanmak adina 

https://m.n11.com/xiaomi-roidmi-2s-bluetooth-arac-sarj-cihazi-aleti-mikrofonlu-P189515695?Renk=Beyaz&cid=604001&gclid=Cj0KCQjw77TbBRDtARIsAC4l83mMfR6Fdl_25B7E4gcbQPoBjfoG5QLynUfQZKmoy6HiDKXuFY0jg5saAj2QEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

bu urunun cok namını duymaktayim...

Cok olumlu yorumlar okudum..

Gectigimiz hafta da su urunu aldim :

Daha cok arac ici tablet ve telefon gorusmelerini kontrol edebilmek adina...

Ayni segment degiller ama temelde ayni isi goruyorlar... 

Screenshot_2018-08-10-14-00-59-828.jpeg

Bu linkte başka bir ürün çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
14 dakika önce, Murat Azalma yazdı:

bu ürün mantıklı geldi açıkcası. en azından tanıdık bir marka :) ama resmini attığınız ürün bana uygun değil. benim araçta ne aux ne de usb girişi mevcut değil. tek çare fm transmitter. 

Teşekkürler tavsiye için .

Hazır buradayken , sel dolayısı ile geçmiş olsun. zarar ziyan oldu mu hiç size ? memleket bayağı büyük afet geçirmiş :( 

Ornek olmasi amaciyla yukledim. baskalarida okur bir kisiye bile faydasi olsa kafidir...

ilk cihaz cok guzelmis...

tesekkur ederim zarar ziyanimiz yok ama ilgili ilceler batti resmen...Tatil namına hicbisey anlamadim😔

13 dakika önce, Tayfun Yaman yazdı:

Bu linkte başka bir ürün çıkıyor.

linkteki urun ayri, gorsel ayri urun...

Birkac gun sonra Yol arkadasim astra konusunda detayli anlatim yaparim...

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
12 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

ilk cihaz cok guzelmis...

ilk cihazdan kastınız sizin attığınız cihaz değil mi?

12 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

tesekkur ederim zarar ziyanimiz yok ama ilgili ilceler batti resmen...Tatil namına hicbisey anlamadim😔

Karadeniz hep böyledir. her sene mutlaka bir sel felaketi baş gösterir :( . bununla geçmiş olsun diyelim. Tatil için de inşallah bir sonraki çok daha güzel geçer :)

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Netlestireyim:

xiaomi cakmakliktan bluetooth olani kullanmadim ama cok fazla olumlu yorum duydum..

Trust marka olani gecen hafta aldim. o usb den calisan aux uzerinden destekli kablolu bir cihaz, onu daha test edemedim.. onumuzdeki gunlerde onunda testini yapar detaylandiririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Bu arada , benim gibi araştıranlar olur diye yazıyorum , 

Ürünün 2S modeli dışında bir de 3S modeli var.

fakat mikrofonlu olan , konuşmaya imkan sağlayan model 2S.

3S üzerinde mikrofon yok. yaptığım araştırmalar neticesinde ve sağolsun @Alpay Sumer tavsiyesi ile siparişi verdim. gelince tecrübeleri yazarım artık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 dakika önce, Murat Azalma yazdı:

Bu arada , benim gibi araştıranlar olur diye yazıyorum , 

Ürünün 2S modeli dışında bir de 3S modeli var.

fakat mikrofonlu olan , konuşmaya imkan sağlayan model 2S.

3S üzerinde mikrofon yok. yaptığım araştırmalar neticesinde ve sağolsun @Alpay Sumer tavsiyesi ile siparişi verdim. gelince tecrübeleri yazarım artık :)

Geldiginde gorselli bol yorumlu icerik yuklersen faydalanir herkes...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Benim gibi İstanbul'dan alacakların dikkatine ,

mağaza ürün yollamadı , açıklaması da şu;

"Merhaba, bu ürün frekans sorunu nedeniyle İstanbul'da kullanılmamaktadır"

frekans yoğunluğu dolayısı ile İstanbul'da kullanılmadığını belirttiler ve ürünü alamadık :(

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

Hadi buyur burdan yak... Anten söksek desek satmazlarmi?  Urunu alanlara yasal uyari 

urunle istanbula girmeyin😂

Yorum bağlantısı

aynı yollardan geçmişiz yakın zamanda. 

bende fm transmitör aldım. usb ile fena değil. blututla cızırtı daha çok

ama ben genel anlamda memnunum

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/platoon-arac-ici-fm-transmitter-sd-usb-cakmaklik-232076948?rcp_action=rcpProductClicked

bu üründen aldım ben kumandası flan da var işimi görüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Benim gibi İstanbul'dan alacakların dikkatine ,
mağaza ürün yollamadı , açıklaması da şu;
"Merhaba, bu ürün frekans sorunu nedeniyle İstanbul'da kullanılmamaktadır"
frekans yoğunluğu dolayısı ile İstanbul'da kullanılmadığını belirttiler ve ürünü alamadık [emoji20]
Bende istanbulda kullanıyorum. 108 frekansında arabanın tavanından anteni söktüm. Parazit yok.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

İstanbul’dan Erzurum’a yapacağım yolculuk için bu ürünlerden çok araştırdım. Yaklaşık 1 ay önce Xiaomi Roidmi 3 aldım. İstanbul Kartal Pendik Tuzla civarında kullandım. Ayrıca İstanbul’dan Karadeniz üzeri Erzurum’a geldim. İstanbul olsun yolculuk boyu olsun tek bir cızırtı bile duymadım. Ses kalitesi CD kalitesinde. Açıkçası beni çok şaşırttı. Ayrıca hızlı şarj olayı da var. Tek eksi yönü telefon görüşmesi yapılamıyor. Tavsiye ederim. Araç da 2009 Caddy. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
Bir saat önce, Erdoğan Temur yazdı:
1 saat önce, Murat Azalma yazdı:

Bende istanbulda kullanıyorum. 108 frekansında arabanın tavanından anteni söktüm. Parazit yok.

İstanbul 1.

10 dakika önce, Osman Nuri Köknar yazdı:

Yaklaşık 1 ay önce Xiaomi Roidmi 3 aldım. İstanbul Kartal Pendik Tuzla civarında kullandım. Ayrıca İstanbul’dan Karadeniz üzeri Erzurum’a geldim. İstanbul olsun yolculuk boyu olsun tek bir cızırtı bile duymadım. 

istanbul 2.

İsin sakasi bitarafa da Magaza kur farkindan dolayi satmak istememis olabilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Anten sokmeyi bir kac kez daha duydum ama bende harici anten yok. Arka camda rezistans gbi. Satici sorun yaşarsınız dedi bende almadım
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Şimdi, Murat Azalma yazdı:
1 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

Anten sokmeyi bir kac kez daha duydum ama bende harici anten yok. Arka camda rezistans gbi. Satici sorun yaşarsınız dedi bende almadım

huyumdur, (tavsiye edilmez) biri alma derse kesin alirim onu 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
İstanbul’dan Erzurum’a yapacağım yolculuk için bu ürünlerden çok araştırdım. Yaklaşık 1 ay önce Xiaomi Roidmi 3 aldım. İstanbul Kartal Pendik Tuzla civarında kullandım. Ayrıca İstanbul’dan Karadeniz üzeri Erzurum’a geldim. İstanbul olsun yolculuk boyu olsun tek bir cızırtı bile duymadım. Ses kalitesi CD kalitesinde. Açıkçası beni çok şaşırttı. Ayrıca hızlı şarj olayı da var. Tek eksi yönü telefon görüşmesi yapılamıyor. Tavsiye ederim. Araç da 2009 Caddy. 
Evet s3 de dahili mikrofon yokmus. Valla bende pendikteym ama satıcı sorun yaşarsınız dediği için almadım
istanbul 2.

İsin sakasi bitarafa da Magaza kur farkindan dolayi satmak istememis olabilir..
Muhtemelen olabilir. Artık karşıya fatihe gidip direk magazadan alcaz
aynı yollardan geçmişiz yakın zamanda. 

bende fm transmitör aldım. usb ile fena değil. blututla cızırtı daha çok

ama ben genel anlamda memnunum

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/platoon-arac-ici-fm-transmitter-sd-usb-cakmaklik-232076948?rcp_action=rcpProductClicked

bu üründen aldım ben kumandası flan da var işimi görüyor. 
Hayırlı olsun Ali abi. Cızırtı rahatsiz edici seviyede mi ?
Yorum bağlantısı
22 dakika önce, Murat Azalma yazdı:

Evet s3 de dahili mikrofon yokmus. Valla bende pendikteym ama satıcı sorun yaşarsınız dediği için almadım Muhtemelen olabilir. Artık karşıya fatihe gidip direk magazadan alcaz Hayırlı olsun Ali abi. Cızırtı rahatsiz edici seviyede mi ?

açıkçası rahatsız edecek kadar değil. bazen 8 10 saniye başka bişe giriyor araya sonra düzeltiyor.

ama hiç cızırtı yok da denemez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma

açıkçası rahatsız edecek kadar değil. bazen 8 10 saniye başka bişe giriyor araya sonra düzeltiyor.

ama hiç cızırtı yok da denemez.
Teşekkür ederim abi.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...