İçeriğe Yönlendir

Ford Fusion 1.4 tdci . Yoksa Fabia 1.4 tdi.

Murat Kırçal

Recommended Posts

Murat Kırçal

Arkadaşlar halamın oğluna araç alacağız inşallah fusion 1.4 tdci  söyledim. Kafası 1.4 tdi fabiaya takılmış. Sizce fusionmu , fabiamı. Fusionun skodaya göre parçası ucuz bildiğim kadarıyla , skoda ve wolkswagen ile  aynı diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Fabia alın, Fusion 1.4 değilde 1.6 tdci olursa fikir değişirse bu durumda Fusion derim....

güzel gitmesi dert değil 1.6 olmasada olur derseniz o zaman 1.4 tdci Fusion derim yine...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
20 dakika önce, Murat Kırçal yazdı:

Arkadaşlar halamın oğluna araç alacağız inşallah fusion 1.4 tdci  söyledim. Kafası 1.4 tdi fabiaya takılmış. Sizce fusionmu , fabiamı. Fusionun skodaya göre parçası ucuz bildiğim kadarıyla , skoda ve wolkswagen ile  aynı diye biliyorum.

Arac Kac model? fabia bana daha mantikli geldi..

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
14 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Arac Kac model? fabia bana daha mantikli geldi..

2004 2006 serisi .

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Fusion 1.6 benzinli+lpg li aracımı 183000 km kullanmış biri olarak kesinlikle ford fusion derim. Gerek Yol tutuşu gerek sağlamlığı ve iç hacmi olarak fabia ya değişmem. 1,4 tdci motor zayıf kalıyor 1,6 tdci veya benzin+lpg kesinlikle tavsiye ederim. Kendi aracıma Fren ve hızlanma testi yaptım çok iyiydi.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Parça fiyatları aşağı yukarı aynı birinde balata pahalı ise diğerinde termostat pahalıdır. Kendisi aile ise Fusion, bekar ise Fabia tavsiye ederim. Fusion daha işlevsel bir araç ama Fabia daha konforlu ve pratik.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...