İçeriğe Yönlendir

Ben Bu Pisliği Nasıl Temizleyeyim? (Sıva Kalıntıları)

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Okay Kaygusuz

şuan bizim binada öyle dış cephe montalama yapılıyor hiç ugrasacak gibi degilim. ben ellemeyecem öylece dursun bakalım.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Sadece sizden böyle yoksa tüm binada mi böyle çalışmışlar tüm buna ise profesyonel firma ile anlasıp yaptırın bedelini bu arkadaş lardan kesersiniz sadece sizde sorun varsa yöneticiyi muhattap alın derim ben

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
5 saat önce, Levent Güzelkalp yazdı:

Sadece sizden böyle yoksa tüm binada mi böyle çalışmışlar tüm buna ise profesyonel firma ile anlasıp yaptırın bedelini bu arkadaş lardan kesersiniz sadece sizde sorun varsa yöneticiyi muhattap alın derim ben

30 dairenin yaklaşık 25 tanesi aynı benim evin durumunda. 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
10 saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

30 dairenin yaklaşık 25 tanesi aynı benim evin durumunda. 

O Zamansa Toplu Hareket etmek mantıklı geliyor Tek tek uğraşmaktansa Kabahati yapan firmadan alamasanız bile profesyonel firmaya temizletirsiniz gider apartmanca ödenir. Ben olsam bu sucu işleyenden bedeli almak için ne gerekiyorsa yaparım muhtemelen yöneticiniz bir sözleşme yapmıştır, onu alıp incelemek lazım belki temizlik ve iş yaparken oluşabilecek zararların akıbeti ile ilgili bir şeyler yazıyordur.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Caner Göktaş

Kim yaptıysa o temizlesin hocam bırakın. O kadar pislik olamaz. Hangi usta yapmış onu aklına mantığına yatarak?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...