İçeriğe Yönlendir

Aracın Halı Paspaslarını yıkadım!

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer

Yasal Uyarı; Warning! 

Cocuklardan uzak tutunuz, Evde denemeyiniz, Yaptigimi kesinlikle denemeyiniz! Bende sorunsuz oldu ama sizde olmayacagi anlamina gelmez!

Aksam araca baktim yapacak bisey bulamayinca Can sıkıntısından aracimin Ayakkabi degmemis paspaslarini yikama karari aldim.Makinaya evet "Camasir makinasina doldurdum!  kirmadan, yuvarlak hatlarla bukmeden doldurdum😄 az deterjan az yumusatici koydum.Sıkma programsiz soguk suyla 15 dakika yikamaya ayarladim. (Makinadan cok anlamam en zor kismi makinaya hükmetmem oldu 😂 ) Korkularim vardi,

"dur yapma diyen arkadaslar " oldu ama hersey icin cok gecti 😵 makinadan ciktiklarinda mis gibilerdi😂 Serdim kurusunlar 🤓

Yarinda Arabamin Koltuk kılıflarını ütüleyeceğim.. Şaka ya Şaka 🤗🤗🤗😄keyifli forumlar🤗

IMG-20180814-WA0034.jpeg

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
5 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ayakkabı değmedi ise niye yıkandı :D

Aracimi @Serkan Aktay da bilir. Tertemiz olsa da rahat etmiyorum. Hastalik benimkisi.. tedavisi yoh..😋 (sadece araca temizimdir normalde pasakliliga bayilirim )😄

6 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Çorapla binilecek ellaham :crazy:

Yok 100 lü galoş var.😀

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

benimde çamaşır makinası nda hali paspaslari yikamisligim var [emoji6][emoji6]

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 dakika önce, Mahir Yıldız yazdı:

benimde çamaşır makinası nda hali paspaslari yikamisligim var emoji6.pngemoji6.png

Gel kardesim bunlar bizi anlamazlar😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Şimdi, Koray Demir yazdı:

Bulaşık makinasına jant koyup temizleyen vardı o siz misiniz yoksa 😀

Şşş kimseye soyleme 🙄

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

kumaş paspaslarım varken ben de yıkamıştıım. Hatta KA'da bagaj halısı da sökülebiliyordu, eve getirip banyoda elle yıkamıştım. Çıkan suyun rengi hala aklımdadır.

Zararını görmemiştim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
5 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Bende arka kilifi yikasam mi diye dusunuyorum.

Kılıflarımı? Dusunmen hata... Sök getir elim degmisken hazir , yikariz 😀

16 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben de yıkarım da.
Banyoda yıkarım.
Çamaşır makinesi zarar verir bence

Emmi vermedi zarar falan...rahat ol... yengem evde olmadiginda salla makinaya😋

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)
On 14.08.2018 at 21:25, Alpay Sumer yazdı:

Yasal Uyarı; Warning! 

Cocuklardan uzak tutunuz, Evde denemeyiniz, Yaptigimi kesinlikle denemeyiniz! Bende sorunsuz oldu ama sizde olmayacagi anlamina gelmez!

Aksam araca baktim yapacak bisey bulamayinca Can sıkıntısından aracimin Ayakkabi degmemis paspaslarini yikama karari aldim.Makinaya evet "Camasir makinasina doldurdum!  kirmadan, yuvarlak hatlarla bukmeden doldurdum😄 az deterjan az yumusatici koydum.Sıkma programsiz soguk suyla 15 dakika yikamaya ayarladim. (Makinadan cok anlamam en zor kismi makinaya hükmetmem oldu 😂 ) Korkularim vardi,

"dur yapma diyen arkadaslar " oldu ama hersey icin cok gecti 😵 makinadan ciktiklarinda mis gibilerdi😂 Serdim kurusunlar 🤓

Yarinda Arabamin Koltuk kılıflarını ütüleyeceğim.. Şaka ya Şaka 🤗🤗🤗😄keyifli forumlar🤗

Sanırım bu işlemi hanım yokken yaptın :D

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emmi vermedi zarar falan...rahat ol... yengem evde olmadiginda salla makinaya[emoji39]

Tamam. Ayarları sana sorarım. Ben anlamıyorum :)
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Bende arka kilifi yikasam mi diye dusunuyorum.
Kilif olur ben yıkadım bişi olmadı :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
(düzenlendi)
Bir saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Ben de evde denemeyiniz derken neyi kastediyor dedim. Şu an arabada yaşıyorum [emoji12]

Araba kaldiysa sana sukret [emoji16]

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
Öhöm
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
On 15.08.2018 at 01:46, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben de yıkarım da.
Banyoda yıkarım.
Çamaşır makinesi zarar verir bence

Ağbi senin sağın solun belli olmaz. Focus'un farlarını açmak için, farları fırında pişirmiştin. 😁

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...