İçeriğe Yönlendir

Focus I - Rolanti Düşük Çalışıyor

Serkan Çelik

Recommended Posts

Serkan Çelik

Aracımda sabahları ilk çalıştırmada rölanti düşük çalışıyordu 2 dk sonra ısınınca düzeliyor rölanti sensörünü temizledim muayeden yeni geçmişti aldığımda tüp tankı yenilenmiş akünün kutup başını sıfırlayıp denedim bugün düzelme oldu yinede sanayiye göstermek istedim bi ustaya sordum subaplar gitmiştir 1.500 - 2.000 tl yi bulur dedi şaşırdım duyunca çekişte filanda sorun yok on numara gidiyor aracım 170 binde brc  lpg sistemi de sizce tekrar yaparsa nerden  yapabilir arızayı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat TAŞ
(düzenlendi)

Merhaba. Ustanin dedigine bakip hemen moral bozmayin benzeri problemi arkadasim yasamisti ve lpg enjektör lerinden biri arizali cikti. Lpg ci güzelce bir baksin. Hatta ilk once belli bir sure benzinde binip gozlemleyin

18 saat önce, Serkan Çelik yazdı:
Aracımda sabahları ilk çalıştırmada rölanti düşük çalışıyordu 2 dk sonra ısınınca düzeliyor rölanti sensörünü temizledim muayeden yeni geçmişti aldığımda tüp tankı yenilenmiş akünün kutup başını sıfırlayıp denedim bugün düzelme oldu yinede sanayiye göstermek istedim bi ustaya sordum subaplar gitmiştir 1.500 - 2.000 tl yi bulur dedi şaşırdım duyunca çekişte filanda sorun yok on numara gidiyor aracım 170 binde brc  lpg sistemi de sizce tekrar yaparsa nerden  yapabilir arızayı ?

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
18 saat önce, Murat TAŞ yazdı:

Merhaba. Ustanin dedigine bakip hemen moral bozmayin benzeri problemi arkadasim yasamisti ve lpg enjektör lerinden biri arizali cikti. Lpg ci güzelce bir baksin. Hatta ilk once belli bir sure benzinde binip gozlemleyin

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalk imzamizi lutfen kapatalim.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Aracinizi belirli bir sure benzinde kullanin. lpg servisine goturun.Yeniden ayar yapilsin.Arada komple motoru gozden gecirin.Hava filtresi,bujiler ,kablolar , hortumlar... Hem genel bir bakim olmus olur hemde sorunun kaynagini tespit edebilirsiniz. Kazasiz surusler.

Yorum bağlantısı
Serkan Çelik

2 gündür benzinde kullanıyorum sorun yok 100 km kullanıp lpg sistemine reset attırıp ayar yaptıracağım 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...