İçeriğe Yönlendir

2006 Ve Sonrası Ford Galaxy -S Max Çıkma Göğüs Arıyorum

Deniz Söğüt

Recommended Posts

Deniz Söğüt

2011 model ford galaxy aldık, ama çıkma ve yedek parça bulamıyorum, araştırdım biraz ama sanki s max ile iç tasarımı bire bir , mesela ön göğüs lazım ama bulamıyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

Ben de 2007 S-Max sahibiyim. iç mekandaki çoğu parça Mondeo - S-Max - Galaxy'nin aynı.

Yorum bağlantısı
Deniz Söğüt
23 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

O yaşta bir araç için ön göğüs neden lazım olabilir ki? Aldığınız araç sağdan direksiyonlu mu?

Evet sağdan kardeşim , sola alcam

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sizin için yapılacak en iyi şey bir tane çıkmacıda denk getirip iyi bir soymaktır. Hatta çıkmacıyla anlaşabilirseniz cüzi bir miktarla değişim de yapılabilir. Dayım benzer bir işlem için kıbrıstan göğüs bulmuştu. Ama onun değişim yaptığı araç 87 modeldi bu kadar karmaşık değil..

Yorum bağlantısı
Deniz Söğüt
52 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Sizin için yapılacak en iyi şey bir tane çıkmacıda denk getirip iyi bir soymaktır. Hatta çıkmacıyla anlaşabilirseniz cüzi bir miktarla değişim de yapılabilir. Dayım benzer bir işlem için kıbrıstan göğüs bulmuştu. Ama onun değişim yaptığı araç 87 modeldi bu kadar karmaşık değil..

Bakıcam kardeşim, araştırıyorum internetten ama pek bulamadım, s max ya da galaxy çıkmacısı bildiğiniz var mı

16 saat önce, Ali Karadağ yazdı:

ALt yapı parçaları aynı, karoserde ve iç dizaynda küçük değişiklikler var. Göğüslük görünürde aynı fakat bağlantı noktaları vs. değişik midir bilmiyorum. Tüm parçalara aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. 

http://www.fordcat.ru/shop/1/catalogue/118

Eyvallah kardeşim, şimdi biraz baktım , s max galaxy aynı gibi, çünkü s max ve galaxy tek başlıkta toplanmış, demekki aynı özelliklerde çoğu şey, teşekkürler,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Deniz Söğüt

Ankarada bildiğiniz bir yer var mı acaba s max galaxy mondeo çıkmacısı

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

İzmirde Ünal var.Bornova stadyum metro durağının yanında.Yok yok.Türkiyenin en büyük çıkmacısı.Bizzat gidin.Pazarlık yapın.

Yorum bağlantısı
Deniz Söğüt
2 saat önce, Mustafa Yanar yazdı:

İzmirde Ünal var.Bornova stadyum metro durağının yanında.Yok yok.Türkiyenin en büyük çıkmacısı.Bizzat gidin.Pazarlık yapın.

Telefon ya da internet sitesi var mı acaba

Yorum bağlantısı
Deniz Söğüt

2011 model ford galaxy aldık sağdan direksiyonlu, acil ön göğüs lazım, internet üzerinden bakıyorum ama bulamadım,  S max in göğsü ile birebir aynı, 2006 dan sonra iç dizayn değişmedi,bildiğiniz bi çıkmacı var mı, teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...