İçeriğe Yönlendir

Connect - Kapı Kilitleri Hakkında

Abdullah Baykara

Recommended Posts

Abdullah Baykara

Merhaba arkadaşlar 2011 model Connect 110 GLX Aracımın kapı kilitlerinin de sorun var. Kapıları kilitlemeye çalıştığım zaman hepsi kilitlenmiyor veya açmaya çalıştığım zaman hepsi açılmıyor. Bir tanesi açılıyor veya bir tanesi kilitleniyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Bizim 2011 de kapıları kitlediğimde arka kapılar açılmıyor. Ön kapıyı açıp arkayı elle açıyorum.. Fırsat bulup bi bakamadım :D

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Koray Aytekin
On 16.08.2018 at 14:39, Abdullah Baykara yazdı:

Merhaba arkadaşlar 2011 model Connect 110 GLX Aracımın kapı kilitlerinin de sorun var. Kapıları kilitlemeye çalıştığım zaman hepsi kilitlenmiyor veya açmaya çalıştığım zaman hepsi açılmıyor. Bir tanesi açılıyor veya bir tanesi kilitleniyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Abdullah bey Aracınız ile yolda giderken kapınız açık uyarısı veriyormu acaba ? veriyor ise Merkezi kilit swich arıza yapmıştır Connectlerde ilerleyen senelerde çıkan bir Kronik sorundur.

Eğer Dediğim tarzda kapı açık uyarısı vermiyor ise Kapı kilitlerinizden bir tanesinin kilit motoru arıza yapmıştır.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Oğuzhan Terlemez

Senelerdir foruma girmemiştim.Sırf mesajı yazmak için girdim.Sorunlar çok basit ama elin yatkın olması lazım. Kilitlerin hepsi aynı mantıkla çalışıyor.Hiç bir usta yapmıyor.Yensini alın diyor. 2011 model aracımın tüm kapı kilit motorlarını değiştirdim bu yüzden.Sorun çözüldü.Sebebi ise motorların ömrünün bitmesi. Kilitleri değiştirene kadar motorları değiştirin derim. Sİz yapamazsanız işin ehli anahtarcıya yaptırabilirsiniz .O da anahtarcı isterse. Bende aynı zamanda kapı açık uyarısıda yapıyordu.Onunda sorunu swiç değişimi ve zor olan bunu değiştirmek.Ama açabilirim derseniz yapmak kolay. Elinizden gelirse yardımcı olabilirim. Yada Hatay İskenderuna a yolunuz düşerse sanayide birisine yönlendirebilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...