İçeriğe Yönlendir

Courier - Keçeleri Kemirgenler Yemiş

Sabahattin Görgülü

Recommended Posts

Sabahattin Görgülü

Selamün Aleyküm,

Bakım sonrasında aracımda kötü bir sürprizle karşılaştım. Aracımın kaput altı keçeleri kedi veya bir fare tarafından kemirilmiş. Böyle bir olayla karşılaşıp bir çare bulan var mı? Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
39 dakika önce, Sabahattin Görgülü yazdı:

Selamün Aleyküm,

Bakım sonrasında aracımda kötü bir sürprizle karşılaştım. Aracımın kaput altı keçeleri kedi veya bir fare tarafından kemirilmiş. Böyle bir olayla karşılaşıp bir çare bulan var mı? Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler.

Kablo kemiren duymustuk ama keceyi yiyen yoktu, gecmis olsun...Aracin motor kisimlarinida kontrol edin arada kablo hortum vs kemirmiste olmasin...Aracinizi biraktiginiz yere motor altina denk gelecek sekilde fare zehri koyabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Kablo kemiren duymustuk ama keceyi yiyen yoktu, gecmis olsun...Aracin motor kisimlarinida kontrol edin arada kablo hortum vs kemirmiste olmasin...Aracinizi biraktiginiz yere motor altina denk gelecek sekilde fare zehri koyabilirsiniz.

Fare o transporterı yemıs benım zehır koydum hereyere yapacak bırsey yok
Yorum bağlantısı
Bekir Memur

keskin kokulardan rahatsız oluyolar nane veya naftalin uzak tutabiliyor 

Yorum bağlantısı
Sabahattin Görgülü
(düzenlendi)
9 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

Kedidir o kedi ;)

4 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Kış olsa anlarım da yazın bir anlam veremedim. Herhalde sauna niyetine girmiştir.

tarihinde Sabahattin Görgülü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...