İçeriğe Yönlendir

Focus II - TDCI Ghia 2005 Spor Yay Hakkında Tavsiye Tecrübe ve Bilgi

Burak Durmuş

Recommended Posts

Burak Durmuş

Selamın Aleyküm dostlar. Aracım 2005 focus 2 tdci ghia. Araçta hali hazırda 205 50 17 jant-lastik var. 3.5 mm spor yay taktırmayı düşünüyorum. Hem biraz daha otursun hemde yol tutuş vs. Marka olarak Eibach, Vogland ve H&R tavsiye ediyolar. Oto sanayiinde ise bu markalar yok. Ultra racing, Apexi vs var yarı fiyatına. Düşüncelerinizi, yorumlarınızı ve varsa tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ağırlıklı olarak arkadaşlarımız Focus için Voglant kullandılar ve genel olarak memnunlar. Yakın arkadaşım ise daha uygun fiyata Red Eagle kullandı ve her hangi bir problem şu ana kadar yaşamadı. Bilinen marka kullanmanızda fayda var.

Yorum bağlantısı
Burak Durmuş
2 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

Orjinal lastik ebatı 215 50 17 değil miydi?

Yok dostum. 205 50 17

Yorum bağlantısı
Fatih Sözen
On 17.08.2018 at 05:01, Burak Durmuş yazdı:

Selamın Aleyküm dostlar. Aracım 2005 focus 2 tdci ghia. Araçta hali hazırda 205 50 17 jant-lastik var. 3.5 mm spor yay taktırmayı düşünüyorum. Hem biraz daha otursun hemde yol tutuş vs. Marka olarak Eibach, Vogland ve H&R tavsiye ediyolar. Oto sanayiinde ise bu markalar yok. Ultra racing, Apexi vs var yarı fiyatına. Düşüncelerinizi, yorumlarınızı ve varsa tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim. Saygılar.

Bende 225/40/18 var apexi 4cm var yurtdışına bile çıktım arabayla hiçbir sıkıntı yaşamadım ve rahatsız edecek sertlikte de değil şimdi mondeo aldım yine apexi takacam bendekiler satılık istersen hortumları bile üstünde 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...