İçeriğe Yönlendir

Günümüz Araç Fiyatları

Murat Kırçal

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Artık inmez bence, geçen sene Kasım Aralık ayında sıfır almak için bekledim, yıl sonu yaklaştıkça fiyatlar arttı. Bu sene zaten durum malum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
31 dakika önce, Mustafa Cerci yazdı:

bizim devlet bir vidasini sıkmadan uretenden fazla kazaniyor masallah :clapping:

Aynı şeyi bende düşünüyorum neden otomobil üretmek için uğraşıyor bende şaşıyorum.Zaten üretecek olduğu otomobilden de bu kadar kazanamaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Bence kalkmaz eski araçlarımiz için gerekli yedek parçalara ek vergi gelir
[emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçici olarak çıkan Geçici vergi 30 yıldır kalktımı ki ötv kalksın.
Üstelik adı da hala Geçici vergi [emoji23]

Kaldırmayı unuttular mı acaba [emoji848][emoji15]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Geçici olarak çıkan Geçici vergi 30 yıldır kalktımı ki ötv kalksın.
Üstelik adı da hala Geçici vergi [emoji23]

Kaldırmayı unuttular mı acaba [emoji848][emoji15]
Geçicideki anlami biz yanlis anlamisiz [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Fiyat listelerine baktım binilecek b sınıfı otomatik araba 130 140 olmuş

20 daha koy pasat al diyenler şimdi 180 daha koy ğasat al dicekmi acaba 😂

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Ne zaman araba ilanlarına baksam pahalı bu araba bu paraları etmez diyorum ama 3-5 ay sonra baktığımda o paranın üzerine 2-3bin tl daha eklenmiş oluyor.

0 araçlarda çiddi bir indirim olmadığı süre(sürekli artıyor genelde) 2 el piyasasındada düşüş değil artış olmaya devam eder.

Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

Fiyat listelerine baktım binilecek b sınıfı otomatik araba 130 140 olmuş

20 daha koy pasat al diyenler şimdi 180 daha koy ğasat al dicekmi acaba 😂

c sınıfı araçlar o paraları edermi diye düşünüyorduk 1 sene önce şimdi o rakamlara b sınıfı orta donanımda araç bulmak zor.

Anlamadığım bir durum ise fiyatlar ciddi oranda artıyor, gelir aşa yukarı aynı ama eskiye göre trafikteki araçların çoğunluğu yeni model 60-70 bin tl üzeri araçlar.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Şubat ayında 141.000 TL rakamla aldığım aracım 6 ayda 224 bin liraya yükseldi.Paramız tavadaki tereyağından hızlı eriyip değer kaybediyor malesef ki..

2E7A5BCA-5A10-4373-AE27-4C3944EE914D.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Ağustos 2016 da 47500 aldığım fiesta 1,25 trend x şu an aynı donanımla 92400 tl insanın inanası gelmiyor. O parayı o arabaya şimdi hayatta vermem.

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

burdada 50 bine aldigin arabayi 1 yil sonra 35 e 5 yil sonra 15 e satabilirsen sanslisin 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Şubat ayında 141.000 TL rakamla aldığım aracım 6 ayda 224 bin liraya yükseldi.

Yuhh diyorum %60 artmış , bir de otomobil firmaları zarar ediyor [emoji36][emoji43]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
7 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Yuhh diyorum %60 artmış , bir de otomobil firmaları zarar ediyor emoji36.pngemoji43.png

Otomobil firması ürettiği para birimi ile hala aynı almaya devam ediyor. Artışın sebebi TL ve vergiler olabilir mi sanki :)

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Tesla da 35 bin dolar hala pahalı diye 25 bin dolarlık model çıkaracakmiş, normal bir gelir sahibinin 1 yıllık maaşı...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tesla da 35 bin dolar hala pahalı diye 25 bin dolarlık model çıkaracakmiş, normal bir gelir sahibinin 1 yıllık maaşı...

Bize vermezler o paraya
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

İkinci elde inanılmaz bir fiyat artışı var, sıfırlara bakarak suni bir artış bu.Ama düşeceğini de sanmam. :blink2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...