İçeriğe Yönlendir

Muayeneden Kaldık 😊

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

Bugün muayene vardı gittik plakadan dolayı paşa paşa kaldık değişecekmiş

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
3 dakika önce, Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Merhabalar Celal Bey,

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. 

İyi günler dileriz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
18 dakika önce, Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Geçmiş olsun neydi sorun acaba?

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
25 dakika önce, Mustafa Çiçek yazdı:

Harflere denk gelmeyen vida delikleri için son durum nedir şu an?

Şu anda nereye geldiğinin hiç önemi yok. kesinlikle delik plaka muayeneden geçmiyor. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Anneme ait olan c180 araç var. Araba 60 bin km de 2009 model. Hiçbir eksiği yok, açık gri kumaş koltuklu. Elemanımız ile gönderdim, plakadan kalmış. Perçin atmıştım. adam form ile gelmiş arabayı teslim ederken bir bakmışlar şöför koltuğunda 5 cm kadar motor yağı lekesi! Abi demiş ne olur idare edin kusura bakmayın buyrun pulunuz :) Delikle geçtik iyimi. Kumaş koltukları da döşeme temizleyicisi, sonrada döşeme köpüğü ile temizledim. 2 sene rahatız.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Plakanın numaraları kalın boyalıymış değişecez mecbur 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Bir saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

Anneme ait olan c180 araç var. Araba 60 bin km de 2009 model. Hiçbir eksiği yok, açık gri kumaş koltuklu. Elemanımız ile gönderdim, plakadan kalmış. Perçin atmıştım. adam form ile gelmiş arabayı teslim ederken bir bakmışlar şöför koltuğunda 5 cm kadar motor yağı lekesi! Abi demiş ne olur idare edin kusura bakmayın buyrun pulunuz :) Delikle geçtik iyimi. Kumaş koltukları da döşeme temizleyicisi, sonrada döşeme köpüğü ile temizledim. 2 sene rahatız.

Bizim öyle bir şansımız yok.Verileri Antalya merkeze gönderiyorlar geçip kaldığımızı 1 saat sonra öğrenebiliyoruz.Memurun insiyatifi yok.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
1 saat önce, Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Plakanın numaraları kalın boyalıymış değişecez mecbur 

Kalın olan yerleri boyayıp deneseydiniz keşke. İkinci için riske girilmez de birincide en azından şansınızı denerdiniz. Geçmezse yine değişirdi. 

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

App plaka olduğu için kaldım sağlık olsun dedik değişecek 

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş

Muayeneden de kalmak gerçekden gıcık bir durum ben 2. seferde baya stres olmuştum parayamı yanarsın zaman mı yanarsın......

Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
Murat Azalma yazdı:

Şu anda nereye geldiğinin hiç önemi yok. kesinlikle delik plaka muayeneden geçmiyor. 

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...